Evi olmadığı için ailem vermiyor

Sen kaçmayı göze aldin da sevgilin kiraya çıkmayı göze alıyor mu? Ailen haklı ne kadar karismayiz deselerde beklentileri bitmiyor. Kaçarsan bile kiraya çıksın ikinizde çalışıp geçinir gidersiniz. Zamanla evinizi de alırsınız.
Biz mesela 20 yıl oldu. Azcık birsey aksasin ev mi aldılar hazir eve kondular lafı oluyor. Gitsen gidemiyorsun çocukların geleceği var. Bu kadar lafa başındaki adamda işine gelmiyor taşınmak. O yüzden ailen haklı. Sen kaçmayı göze alıyorsan o da göze alabilmeli kira evi.

O zaten kirayı göze alıyor benim ailem kiraya da yok diyor ev alsın öyle istesinler seni diyo

Ben de çözüm yolu sundum. 10 kardeş bor de alışverişi bir olan aileden hayır mı gelir ya biraz gözünüzü açın. İnsan bu kadar mı kör olur anlamıyorum. Erkek bitti çünkü
3 yıl önce bir konu vardı, 500 liralık bot için kayınbaba demediğini koymamıştı geline. Adam eliyle yapıyodu iki evin alışverişini de, yağından tuzundan elmasına armuduna kadar sayı sayı. Rezalletti.

Onuda kabul etmiyor ailem illa ev alınsın sonra diyorlar
Yani sana tek bisey diyebilirim egerki bukadr ezlem bi durumsa kacmani onermiyorum ama en azin dan kiraya git sonucda kacacaksan bile kiraya kac yani ne diyim daha sana ben ama onermem onermem beklesin aceleniz nedir evlilik bukadar acele deyil

İstemiyorlar evet ama bizde ayrılmak istemiyoruz kaçmayı düşünüyoruz
Sakın öyle bir hata yapma..ailen kısmen de olsa haklı
Aynı şeyi benim gorumcek yaptı k.validem önce ev alınsın nikah sonra dedi bu tuttu kaçtı (2.evliligi)
Şimdi 25 bin kira veriyor çocukta oldu geçim sıkıntısı başlamış ..bununla beraber geçimsizlik...eşler arası problemleri...
Cok pisman kaçtığında da ..kaçan kadınların değeri pek bilinmiyor...şimdi sevdigine falan aldanma
3 güne aşk biter hayatın gerçekleri başlar
Aileni dinle

Ben zaten şok içinde okuyorum konuyu. Bu kadar normal görmek için durumu sıfır hayat tecrübesiyle bu yaşa gelmek lazım.

Evlendikten sonra yaşayacağın sıkıntılar önemli değil tabi sevgilinin ailesiyle arası bozulmasın, sevgilinle aran bozulmasın. Hayatının ne önemi vaya

Biz beklemeyi göze aldık ama annem görüşmemize de izin vermiyor artık görüşmeyin ama bekleyin nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…