Evi olmadığı için ailem vermiyor

Evet bir yatirim sandigi, biliyorum.

Ornek odeme planlarini sizin icin arastirdim.

750 bin icin odeme 35 bin olamaz bu orneklere gore. Velev ki rakamlar dogru olsun 750 bine nereden ev bulacak?

Ve niye 3 kardes ev masraflarini karsiliyor? (Masrafa ortak olmak baska calisan adam zaten aile evinde masrafa ortak olmali, ama masrafi karsilamasi? Bunu bi dusunun derim)

Sinpas ornek planlari (bi inceleyin bakalim, erkek arkadasinizin bahsettigi odeme bu planlara uygun mu?
Kardeşleri 750 bin TL nin üstünü tamamlamak için ev alabilecek bir rakam oluşması için her ay köşeye döviz yapıp atıyorlar

Bulmak için çok uğraşıyoruz sürekli ailesi ailemi arıyor size gelelim tekrar diye ama babam artık onları tersleyeceğini söyledi
Tamam herkes ister evladı rahat etsin ama kendileri ne yapmışlar kendi evlatları için acaba? Yarın kardeşinin eşide böyle bir taleple gelince sen niye oğluna ev alamadın derler. İnsan önce iğneyi kendine batirmali.

Erkek kardeşimi kendine güzel sürekli bir iş bulduktan sonra evlendireceklerini söylediler ama sevgilimden ev istiyorlar

Kardeşleri 750 bin TL nin üstünü tamamlamak için ev alabilecek bir rakam oluşması için her ay köşeye döviz yapıp atıyorlar
Bunlar bekar kardesleri sanirim?

Anladigim kadariyla bekarlar evlenecek olana ev yapiyor, onlar evlenirken de evli olanlar yardim etmeye baslayacak.

Yani siz asla bu aileden maddi olarak kurtulamayacaksiniz, ben ailenizi anladim.

İkna etmeye çalışın yada araya sözüne itibar edilen birini sokun.
Benim ailem kimsenin lafına bakmaz öyle biri olsa çoktan araya koymuştuk zaten ikna etmek içinde çok uğraştık ve halada uğraşıyoruz ama artık görüşmemize bile izin vermiyorlar niye ondan vazgeçmediğim için

Ben burda bir tek kişiye kaç dedim. Onu da abileri bi temiz dövmüştü, beyefendiler kız çalışsın para getirsin derdindeydi. Böyle bir ailesi olmayan kaçmasın. Elalem başında duvak belinde kuşakla ayağını sürüye sürüye gittiği yerde tonla sorun yaşıyor, siz elsiz ayaksız koşturduğunuz yerde hoşaf olursunuz.

Anladigim kadariyla bekarlar evlenecek olana ev yapiyor, onlar evlenirken de evli olanlar yardim etmeye baslayacak.

Yani siz asla bu aileden maddi olarak kurtulamayacaksiniz, ben ailenizi anladim.
Diğer evlenecek 2 kardeş aile apartmanında yaşayacak biz onlara bir süre evlenmeleri için destek olacağız yani bunu da yapmak zorundayız çünkü kardeşleri bir miktar harçlık alıp geri kalanını bizim için veriyorlar

Aynen aşkitom bu alışların verişleri de yaman olacak.

Erkek kardeşimi kendine güzel sürekli bir iş bulduktan sonra evlendireceklerini söylediler ama sevgilimden ev istiyorlar
Bunları ailenize söyleyin. Ve bu saatten sonra paranızı ailenize vermeyin yoksa bu aile sırf maaşınız için sizi evlendirmeyecek.

Ben burda bir tek kişiye kaç dedim. Onu da abileri bi temiz dövmüştü, beyefendiler kız çalışsın para getirsin derdindeydi. Böyle bir ailesi olmayan kaçmasın. Elalem başında duvak belinde kuşakla ayağını sürüye sürüye gittiği yerde tonla sorun yaşıyor, siz elsiz ayaksız koşturduğunuz yerde hoşaf olursunuz.
Bizde bunu istemiyoruz çaresiz kaldık buraya yazmamdaki amaç belki derdimi anlayıp yol gösterecek biri çıkar

Diğer evlenecek 2 kardeş aile apartmanında yaşayacak biz onlara bir süre evlenmeleri için destek olacağız yani bunu da yapmak zorundayız çünkü kardeşleri bir miktar harçlık alıp geri kalanını bizim için veriyorlar
E peki onların da sevdiği kızın ailesi aile apartmanı zinhar olmaz demeyecek mi?

Benim ailem kimsenin lafına bakmaz öyle biri olsa çoktan araya koymuştuk zaten ikna etmek içinde çok uğraştık ve halada uğraşıyoruz ama artık görüşmemize bile izin vermiyorlar niye ondan vazgeçmediğim için

Sizde tavrınız onların anlayacağı şekilde koyun.

X