Evi olmadığı için ailem vermiyor

Aile apartmanı kendilerinin mi ,apartmanda kiracı mi var?orayı tam anlamadım

Bunun yanlış bir seçenek olduğunun bilincindeyim böyle olmaması için çok uğraş verdik ama hiçbir şekilde geri adım atmıyorlar sevgilimin amcası vefat etti bu kötü gününde onların yanında olmama bile izin vermiyor annem görüşmeye gideceğim diyorum hayır diyor

Kızının elinden parasını alıp yiyen bir adam mı milletin evini işini beğenmiyor ? Gerdeğe girerken de ona danışın bari

Konu evinin olup olmaması değil bence, ev geçindirebileceğinize dair inancı yok ailenizin. Baktığımızda haksız da değil gibiler. Yani ne alaka ailenin kira ödemesi, sevgiliniz niye ben öderim ne münasebet demiyor çıkıp, belki bunu bile dese ailenizin en azından içi rahatlar bu çocuk sıktığı taşın suyunu çıkarır kızıma bakabilmek için diye. Ya da siz çalışmıyor musunuz en azından 2 maaş girse eve?

Hata ailende çok istiyosa kendi evin olmasını bastırsın parayı alsın sana bir ev

Sonu olmayan ne yaw, sanki adam pavyonda orsbı

Kızının elinden parasını alıp yiyen bir adam mı milletin evini işini beğenmiyor ? Gerdeğe girerken de ona danışın bari
14 yaşımdan beri çalışıyorum kendime 2-3 bin kadar harçlık ayırıp geri kalanını aileme veriyorum çeyizimi hazırladım

Haklı gıbı ailenız

Ailen iyiliğini düşünüyor aslında.Ama zaten kiray için yardım teklifinde bulunulmuş.Ay bilmiyorum bu konuda çok kararsız kaldım.Ama kaçma aileni çok üzersin ve zaten kötülüğünü düşünmüyorlar.

Kötülüğümü zaten düşünmüyorlar benim için istediklerini biliyorum ama karşı taraf elinden geleni yapıp çözüm yolu arayıp seçenek sunmasına rağmen hiçbir şeye yanaşmıyorlar ev almadan karşıma gelmesin diyorlar

Ev çok önemliyse babanız alıversin bi tane. Ne kolay millete şunu alsın bunu alsın demek.
27 yaşındaki adam kız arkadaşının babasının lafıyla meslek değiştiriyor falan, bana bi tuhaf geldiniz hepiniz.

Ayrıca ailen haklı,senin zor bir hayat yaşamını kira ödemeni istemiyorlar.Kusura bakma kuru ekmek karın doyurmuyor biraz da mantıklı bakmak lazım.Sen evlendikten sonra evi alıp almamaları da muamma.Sürekli alacağız diye erteleyecekler belkide. Var mı garantisi ? Altınlarını da ev alacağız diyerek alırlar.Çocuk seni seviyor belli ki ama dediğim gibi bu ekonomide sadece sevgiye bakmak yetersiz.Kaçma sakın.Öyle bir hata yapma.Hayatının pişmanlığını yaşarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…