Evi olmadığı için ailem vermiyor

Burda herkese cevap vermeye çalışıyorum ve konu tam anlaşılmamış olabilir çünkü kimseyle birebir konuşamıyorum

Kaç kaç sonra kıçına vura vura geri dönersin

Aileler bir şeyi öne sürer karşı çıkarlar sen ne var ki bunda benim için önemli değil dersin ama evlendiğinde çok başka sorunlar ortaya çıkar

Teşekkür ederim yorumunuz için

Canım sen hala o aile apartmanında ev varken kendi evine çıkmayı hayal edebiliyorsan şirinlere de inanıyosundur.
Nasil koloni halinde yasaniyorsa ev 7+1 (muhtemelen gelin aldikca oda/kat ekliyorlar) ama yinede taktir ettim, perdeyle de bolebilirlerdi sonucta.

Umarım evli değilseniz evlenince mutlu olursunuz eğer evliyseniz bir ömür mutluluklar size
Uzun zamandir evli, muhtemelen 10-12 yas buyuk bir ablan olarak yazdim, ama kale almadigin icin tabi nafile bir caba oldu, bosver artik kismet.

Sevince samanlik seyran olur saniyor insan, sende basini yakarak ogreneceksin belliki, simdiden mutluluklar dilerim bende sana, dilerim hepimiz yaniliriz.

Çok teşekkür ederim

Benim ailem de aynısını demişti, düğün masraflarından eşyaların iyisinden kısın ev alın gerisi bir şekilde olur dediler ama o taraf düğünden kısmadı ev de almadı evlenince alıcaz vs dediler ben bir şekilde ıstar ettim kavga kıyamet annemle. Babam kıyamadı annemi de ikna etti verdiler. Suan cok pişmanım. Keşke ev olmadan olmaz deseydim ben de. Bu zamanda tabi ki daha zor ama başka seylerden feragat edilip 1+1 de olsa alınabilir veya evlilik için bir süre daha beklenebilir. Madem alacaklarmıs 2-3 sene birikim kredi vs alabilirler 8 senelik evliyim hayatta parayı parasızlıgı sağlığı herseyi gördüm malesef. Umarım hayırlı krrarlr verirsinz

Benim ailem hiçbir şeyden feragat etmiyor işte herşeyi onlar yapsın herşey en güzeli olsun ve evde alsınlar onları bu zorluyor zaten ailem orta yol bulmaya çalışmıyor

Benim ailem hiçbir şeyden feragat etmiyor işte herşeyi onlar yapsın herşey en güzeli olsun ve evde alsınlar onları bu zorluyor zaten ailem orta yol bulmaya çalışmıyor
Konunun devamını şimdi okudum. Bu sartlarda ailen haklı bence. Çok kardeşler ve erkek arkadasın suan maasının bir kısmını diğer kardesin ev taksitine veriyor diğerleri de altın alıyor vs vs bu konular öyle anlatıldıgı gibi senin görmek istediğin gibi olmuyor. Neden ortakmış ki? Herkes çalışsın alsın o zaman. Aile de isterse ayrıca yardım eder. Yok o evi geçindiriyor diyeri altın alıyor kaçarak uzaklaşmalık konular. Simdi daha iyi anladım aileni. Asla kaçma hele böyle bir durumda asla asla. Tamam o zaman kredi ödemeleri bitsin, seninkine de ev alsınlar ondan sonra olsun işiniz neden acele ediyorsunuz

Erkek arkadaşım bizim olacak ev için para veriyor kardeşleri ona yardım ediyor o kardeşlerine değil

Diğer yorumlarida okudum.
Ne erkek arkadaşınızın tüm ailenin parasının birbirini cebine gecmesini nede ailenizin tavrını beğendim.
Ailenizin Kendi kızlarını layık gormedikleri kiralık eve daha olmayan gelinleri icin kabul etmese bu iş biter demeleri baştan ofsayt
(Ayrica kirada olan evlenemez diye bir şey mi var )
Ama dediğim gibi damat tarafının durum daha karışık
Çok eskiden burada bir konu vardı. Kadin kocasıyla beraber cok yaşlı kaynana ve kayinpederiyle köyde yaşamayı kabul etmiş.
Buraya kapıyı çalanlari yok diye geldik ben gelince gelen giden bitmez oldu diyordu.
Gelip bir çay bile demlemeyenler,annemiz babamiz,amcamiz dayımız diye çıkıp çıkıp gelmeye başlamış 1 sene içinde boşanmışlar.
Senin durumunun o konudanda fena daha evde iki bekar erkek var,10 tane kardeş her gün biri annemizin evi diye gelse hafta yetmez.

Biz aynı evde kalmayı düşünmüyoruz annelerinin evlerine gitmesi bizi ilgilendirmez sonuçta ayda yılda bir bütün ailesi de gelse idare edilir ömürlük değil ya

Erkek arkadaşım bizim olacak ev için para veriyor kardeşleri ona yardım ediyor o kardeşlerine değil
olayı ayrıntılı anlatırsan kimse anlamamıs. Sizin olacak ev suanda nerede? Sinpaş gibi bşryer suan sanırım eğer öyle ise alınma tarihi bellidir ya çekiliş ya kesin tarih. Çekilişte cıkmazsa da kesin alım tarihi bellidir. Bu arada evin fiyatının yarısını tamamlayıncada ev alımına onay cıkıyor madem öyle yapsınlar. Ayrıca 750 bin tl demişsinz o oaraya da ev alınmaz. Nereden tuysak olmuyor. Tamam ödemeyi alıp daireyi alınca düğün yapın o zaman

Ya biz bekleyecektik zaten bizde öyle yapalım dedik ama sevgilimin amcası vefat etmesine rağmen annem sevgilimle görüşmeme izin vermiyor haftada bir gün görüşmemize rağmen çok görüşüyorsunuz diye karşı çıkıyor her hafta annemle kavga ederek çıkıyordum şimdi daha sıklaştı canımıza tak eden olay bu

Martın 25 inde 750 bin TL para ellerine geçecek bir taraftan onun taksidi ödenirken bir taraftan üstüne koymak için altın biriktiriliyor biz sabrettikçe bizimkiler işi daha zorlaştırıyor bizim için bize yıpratanda bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…