Evi göstermesek mi?

Sizin ev satışa çıkacak mı? Çıkacaksa göstermek zorundasınız.
Mesleğiniz yaşınız nedir merak ettim çok farklı düşüncelere sahipsiniz her konuda.
Ben göstermeme kararına şuradan ulaştım.Alt komşularla konuştum.Ev sahibi birine satış verecek.Sonra kendisi fazla fiyata kiraya verecek diyorlar.Bunlar hayatta satmaz diyorlar

Ben göstermeme kararına şuradan ulaştım.Alt komşularla konuştum.Ev sahibi birine satış verecek.Sonra kendisi fazla fiyata kiraya verecek diyorlar.Bunlar hayatta satmaz diyorlar
İki kuruş fazla kazanacak diye yapılan hinliklere bak..
Ama yinede evimi satacağım göstermiyor diye mahkemeye verirse (uğraşır mi bilmem) suçlu çıkarsınız. Fotograf olayını bilemiyorum belki boş halinin fotoğrafı varsa onu kullanabilir ama diğer türlü gelen kişilere evi göstermek zorundasınız.
Çıkmak istemiyorsanız kirayi biraz zam yapsanız?

İki kuruş fazla kazanacak diye yapılan hinliklere bak..
Ama yinede evimi satacağım göstermiyor diye mahkemeye verirse (uğraşır mi bilmem) suçlu çıkarsınız. Fotograf olayını bilemiyorum belki boş halinin fotoğrafı varsa onu kullanabilir ama diğer türlü gelen kişilere evi göstermek zorundasınız.
Çıkmak istemiyorsanız kirayi biraz zam yapsanız?
Evet biraz zam yapalım satmayın diyeceğiz.Eski boşken olan fotoğraflar olmuyormuş.Güncel olması gerekiyormus

insallah boyle uyanikliklarla evi akrabasina satanlar akraba kazigi yer evinden olur
aaaa min

Böyle bir hakkınız yok. Yasal olarak göstermek zorundasınız evi. Ayrıca özelimi internete koymak istemiyorum derken? kimse nudelarınızı salmıyor internete. Altı üstü koltuk, dolap, yatak falan.
satılacak olan ev bayanın oturduğu ev değil aslında.
yani bu durumda kapısını acmak zorundada degil sanki.
pardon bayanın oturdugu evmiş biri yanlış okumuşum

Hayır tüm bina satılmıyor.Sadece 1 ve 3 u satacak.Mahkeme devam ederken satamiyor galiba. Ben açıkçası evimin fotoğrafının internette gezmesini istemiyorum.Evi biz emlakcidan tuttuk.Eski emlakcida vardır fotoğraflar.Ev sahibinde de vardır belki.
Sadece 1 ve 3 u satacaksa neden sizin dairenin forografini cekiyor .ben olsam cektirmem banane .

Sadece 1 ve 3 u satacaksa neden sizin dairenin forografini cekiyor .ben olsam cektirmem banane .
Konu sahibinin oturduğu daire de satılacakmış fotoğraf çekilmesi gerekiyor tabii ki başka türlü nasıl olacak? Çektirmeme gibi bir hakkı yokki çektirmek veya musaitlik durumuna göstermek durumunda evi. Benimde geçen yıl ev sahibim evi satacaktı gayet gösterdim yani. Ondan önceki ev sahibimde çıkma zamanımdan önce evi başkasına göstermek istedi tam taşınma anımdı ama yine de açtım kapımı gösterdim. Sonuçta her ne kadar can sıkıcı olsa da tapusu bizim olmayan evle ilgili böyle şeyler yapmak çirkeflik yani ev sahibinin eve alıcı getirme hakkı var kiracınında musaitligine göre gosterme zorunluluğu.

Eski konumda yazarsam görünmez diye buraya yazıyorum.Oturduğumuz ev 3 katlı.2.ci katla ev sahibi mahkemelik.1.ci kat ve 3.katı satacakmış.Sözleşmeyi geçen hafta yeniledik ve bize birşey demediler.Emlakçı evi görmek istiyor.1.ci kattakiler karavanla gezmeye gittiler.Aralıkta geliriz demişler.Eşim cumartesi müsait oluruz demiş.Bende eşime diyorumki özelimin internette gezmesini istemiyorum.Fotoğraf çekmesin.Fotograf cektirmeyelim diyorum.Eşimde çeksin uğraşmayalım.Gelen giden olacak sürekli diyor.Ama haftada 2 kez evi görmeye gelebilirlermiş.Ne önerirsiniz?Ve sözleşme geçen hafta yenilendi.Seneye mi çıkarabilirler bizi?
Evi görmeye gelebilirler bu onların hakkı, ancak sizin öyle göstermek istemiyorum deme hakkınız yok.

X