Evi göstermesek mi?

Hayır tüm bina satılmıyor.Sadece 1 ve 3 u satacak.Mahkeme devam ederken satamiyor galiba. Ben açıkçası evimin fotoğrafının internette gezmesini istemiyorum.Evi biz emlakcidan tuttuk.Eski emlakcida vardır fotoğraflar.Ev sahibinde de vardır belki.
siz kaçıncı kattasınız ? sizin yaşadığınız daire satılığa çıkacak mı ?

Valla bence çektirin. Çünkü dolu olan eve öyle çok haftada iki defa filan gelen olmuyor. Ben buyuksehirde yaşıyorum kiradayiz hemde guzelyalida İzmir'de yani evimizi çektiler yıllardır sahibinden de bı kişi gelmedi :) foto cekilmeze eve haftada iki sefer ziyaret gelir.

Hayır tüm bina satılmıyor.Sadece 1 ve 3 u satacak.Mahkeme devam ederken satamiyor galiba. Ben açıkçası evimin fotoğrafının internette gezmesini istemiyorum.Evi biz emlakcidan tuttuk.Eski emlakcida vardır fotoğraflar.Ev sahibinde de vardır belki.
Soyle bisey yapabilirsiniz, esyalarinizin uzerine duzgun duracak sekilde carsaf yayin, kimse size ait olduğunu anlamaz. Ben sizin rahatsizliginizi anladim, hak da verdim.

Yani herseyin ustune perde, carsaf gibi seyler gerin oyle cektirin fotolari, o zaman ozelinizi sakinmis olursunuz.

Soyle bisey yapabilirsiniz, esyalarinizin uzerine duzgun duracak sekilde carsaf yayin, kimse size ait olduğunu anlamaz. Ben sizin rahatsizliginizi anladim, hak da verdim.

Yani herseyin ustune perde, carsaf gibi seyler gerin oyle cektirin fotolari, o zaman ozelinizi sakinmis olursunuz.
Mantıklı.Böyle birsey yapabilirim

Emlakçıyla anlaşarak evi göstermek zorundasınız. Kişisel eşyalarınızı kaldırarak ya da eski fotoğrafları koyarak ilanın da açılması gerekir. Ya da siz de Aralık ayına kadar komşunuz gibi tatile çıkacaksınız madem o öyle diyor.
Arkadaşımın da kirada oturduğu ev satılığa çıktı. Emlakçı tabela astı kız kaldırdı, ev sahibi rica etti uzadı da uzadı. Herkesin tadı kaçtı. Eninde sonunda ev satılacak ve siz de almayacaksanız böyle şeylere gerek yok.

Valla bence çektirin. Çünkü dolu olan eve öyle çok haftada iki defa filan gelen olmuyor. Ben buyuksehirde yaşıyorum kiradayiz hemde guzelyalida İzmir'de yani evimizi çektiler yıllardır sahibinden de bı kişi gelmedi :) foto cekilmeze eve haftada iki sefer ziyaret gelir.
Bende izmirdeyim😀

Ama haftada 2 kez gelebilir insanlar.
Fotoğraf olsa haftada iki bile gelen olmayabilir. Fotodan görüp beğenmeyecekler belki. Beğenen az sayıda insana ev göstermek var bir de her insana evi göstermek var. Ben olsam bir gün çoğu eşyayı kaldırır, en temel özel olmayan eşyalar varken fotoğrafları çekerdim.

Fotoğraf olsa haftada iki bile gelen olmayabilir. Fotodan görüp beğenmeyecekler belki. Beğenen az sayıda insana ev göstermek var bir de her insana evi göstermek var. Ben olsam bir gün çoğu eşyayı kaldırır, en temel özel olmayan eşyalar varken fotoğrafları çekerdim.
Dediginiz gibi yapayım ozaman.Foto olmazsa gelen çok olur doğru

Evet.Biz 3.cu kattayiz. 1 ve 3 çıkacak.Ama 2 satılmayacak.Bina en az 30 yıllık bu arada
anladım, yasal olarak gösterme zorunluluğunuz var maalesef .
ev sahibinde veya emlakçıda evin boş halinin resimlerinin olması lazım aslında
boş halinin resimlerini koysunlar. ben mesela eşyalı ev fotolarına baktığım zaman, eğer ev o eşyalarla kiralanmıyorsa o fotolardan hiç anlayamıyorum evi
bence çoğu insan da anlamıyor
boş halinin resimleri yoksa resimleri kendiniz çekip atın.
birileri geldiğinde de önceden haberleşmek şartıyla evi göstermeniz lazım ama bu da her iki taraf açısından zahmetli bi iş
çok uygulanabilir bişey de değil bence bu
sabah 7de evden çıkıp gece 12de geliyoruz, bu saatler dışında evdeyiz buyurun gelin deseniz mesela ne yapabilirler ki?
gece 2de ev görmeye mi gelecekler :KK70:

anladım, yasal olarak gösterme zorunluluğunuz var maalesef .
ev sahibinde veya emlakçıda evin boş halinin resimlerinin olması lazım aslında
boş halinin resimlerini koysunlar. ben mesela eşyalı ev fotolarına baktığım zaman, eğer ev o eşyalarla kiralanmıyorsa o fotolardan hiç anlayamıyorum evi
bence çoğu insan da anlamıyor
boş halinin resimleri yoksa resimleri kendiniz çekip atın.
birileri geldiğinde de önceden haberleşmek şartıyla evi göstermeniz lazım ama bu da her iki taraf açısından zahmetli bi iş
çok uygulanabilir bişey de değil bence bu
sabah 7de evden çıkıp gece 12de geliyoruz, bu saatler dışında evdeyiz buyurun gelin deseniz mesela ne yapabilirler ki?
gece 2de ev görmeye mi gelecekler :KK70:
Evet dimi.Akşama randevu veririz bizde😀Eşyali olursa dediginiz gibi beğenmezler bence

ben de çok hak verdim ya
sabah erkenden çıkıp gece geç saatlerde evine gelen bir sürü insan var
haftada 1 gün bile evde durmayan, sürekli dışarılarda olan insanlar var
bu ev gösterme olayı bazı kişilerin yaşam düzenine hiç uymuyor ve çok saçma
kirasını ödediği sürece o ev kiracıya aittir aslında çünkü onun yaşam alanı, onun hayatı

Evet dimi.Akşama randevu veririz bizde😀Eşyali olursa dediginiz gibi beğenmezler bence
ben bi kere eşyalı bi eve bakmıştım öyle
içindeki kiracı da bıkmış herhalde anahtarı vermiş emlakçıya, evde yoktu insanlar
ev de darmadağındı yani her yer her yerde . iğrenç bi ortam vardı. yerde çöp bile vardı
e tabii emlakçı o dağınıklığa dokunamıyor da, öyle bi hakkı yok :KK70:
vallahi evi hızlıca gezdik ve hiç beğenmedik, nasıl çıktığımızı bilemedik

Eski konumda yazarsam görünmez diye buraya yazıyorum.Oturduğumuz ev 3 katlı.2.ci katla ev sahibi mahkemelik.1.ci kat ve 3.katı satacakmış.Sözleşmeyi geçen hafta yeniledik ve bize birşey demediler.Emlakçı evi görmek istiyor.1.ci kattakiler karavanla gezmeye gittiler.Aralıkta geliriz demişler.Eşim cumartesi müsait oluruz demiş.Bende eşime diyorumki özelimin internette gezmesini istemiyorum.Fotoğraf çekmesin.Fotograf cektirmeyelim diyorum.Eşimde çeksin uğraşmayalım.Gelen giden olacak sürekli diyor.Ama haftada 2 kez evi görmeye gelebilirlermiş.Ne önerirsiniz?Ve sözleşme geçen hafta yenilendi.Seneye mi çıkarabilirler bizi?
Evi kiraya verirken çekilmiş, evin boş haline ait fotoğrafları ilanda kullanmalarını isteyebilirsiniz. Evin şu anki eşyalı halini fotoğraflatmak zorunda değilsiniz.

X