Evi göstermesek mi?

Fight4freedom1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
5.196
5.135
Eski konumda yazarsam görünmez diye buraya yazıyorum.Oturduğumuz ev 3 katlı.2.ci katla ev sahibi mahkemelik.1.ci kat ve 3.katı satacakmış.Sözleşmeyi geçen hafta yeniledik ve bize birşey demediler.Emlakçı evi görmek istiyor.1.ci kattakiler karavanla gezmeye gittiler.Aralıkta geliriz demişler.Eşim cumartesi müsait oluruz demiş.Bende eşime diyorumki özelimin internette gezmesini istemiyorum.Fotoğraf çekmesin.Fotograf cektirmeyelim diyorum.Eşimde çeksin uğraşmayalım.Gelen giden olacak sürekli diyor.Ama haftada 2 kez evi görmeye gelebilirlermiş.Ne önerirsiniz?Ve sözleşme geçen hafta yenilendi.Seneye mi çıkarabilirler bizi?

Eski konumda yazarsam görünmez diye buraya yazıyorum.Oturduğumuz ev 3 katlı.2.ci katla ev sahibi mahkemelik.1.ci kat ve 3.katı satacakmış.Sözleşmeyi geçen hafta yeniledik ve bize birşey demediler.Emlakçı evi görmek istiyor.1.ci kattakiler karavanla gezmeye gittiler.Aralıkta geliriz demişler.Eşim cumartesi müsait oluruz demiş.Bende eşime diyorumki özelimin internette gezmesini istemiyorum.Fotoğraf çekmesin.Fotograf cektirmeyelim diyorum.Eşimde çeksin uğraşmayalım.Gelen giden olacak sürekli diyor.Ama haftada 2 kez evi görmeye gelebilirlermiş.Ne önerirsiniz?Ve sözleşme geçen hafta yenilendi.Seneye mi çıkarabilirler bizi?
Öyle bir hakkiniz yok ki ? Sizden randevu alırlar gelir çekerler.

Böyle bir hakkınız yok. Yasal olarak göstermek zorundasınız evi. Ayrıca özelimi internete koymak istemiyorum derken? kimse nudelarınızı salmıyor internete. Altı üstü koltuk, dolap, yatak falan.
Alt kattaki aralıkta geleceğim dedi.Nasil bir sorun oluyor fotoğraf cektirmezsek peki

Yasal olarak siz şu saatler arası şu kurallarla evi gösterebilirim diyebilirsiniz.Hatta hiç izin vermeyen oluyor ve yer görme için mahkeme kararı alınıyor.Gün saat tespit ediliyor.

Ev sahibinizin elinde ev bosken cekilmis fotolar varsa onlari kullansin. Evinizin fotograflarini cektirmek zorunda degilsiniz, kira sozlesmeniz devam ettigi surece o ev sizin maliniz, tek soz sahibi de bu sure dahlinde sizsiniz.

Ozel hayatin gizliligi diye birsey var.

Ancak ev sahibinizle sulh icinde kalip zorluk yasamamak icin fotograflari cektirin. Bu arada ev sahibi ya da emlakci randevulasmak suretiyle evi de gosterebilir.

Ancak seyi anlamadim, ev sahibi 2.katla davalik diye butun binayi mi satiyor?

Ev sahibinizin elinde ev bosken cekilmis fotolar varsa onlari kullansin. Evinizin fotograflarini cektirmek zorunda degilsiniz, kira sozlesmeniz devam ettigi surece o ev sizin maliniz, tek soz sahibi de bu sure dahlinde sizsiniz.

Ozel hayatin gizliligi diye birsey var.

Ancak ev sahibinizle sulh icinde kalip zorluk yasamamak icin fotograflari cektirin. Bu arada ev sahibi ya da emlakci randevulasmak suretiyle evi de gosterebilir.

Ancak seyi anlamadim, ev sahibi 2.katla davalik diye butun binayi mi satiyor?
Hayır tüm bina satılmıyor.Sadece 1 ve 3 u satacak.Mahkeme devam ederken satamiyor galiba. Ben açıkçası evimin fotoğrafının internette gezmesini istemiyorum.Evi biz emlakcidan tuttuk.Eski emlakcida vardır fotoğraflar.Ev sahibinde de vardır belki.

X