Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

Boşver ablacim :) en iyisini yapiyorsun sen

seni tanımayı isterdim,
oylamada gördüm ve hop atladımsositososito,
soruları ve cevapları okumaya çalıştım,

en çok sinirlendiğin şey nedir,
en çok mutlu olduğun yada,
kızının burcu ne,eşinin burcu ne,
ehliyetin var mı?

bütün sayfaları tek tek okudum kaydirigubbakcemile2
tanışmıyoruz ama yorumlarını çok yakından takip ettiğim bi üyesiniz.. opuyorumnanaktan
uysal birine benziyorsunuz CADIARZU

böyle çok sinirlendiğiniz, yada en çok sinirlendiğiniz bir anda ne gibi bir tepki verdiniz.. bilmiyorumkismile

seni tanımayı isterdim,
oylamada gördüm ve hop atladımsositososito,
soruları ve cevapları okumaya çalıştım,

en çok sinirlendiğin şey nedir,
en çok mutlu olduğun yada,
kızının burcu ne,eşinin burcu ne,
ehliyetin var mı?

Tanışalım iştekaydirigubbakcemile5
En çok sinirlendiğim şey özgürlüğümün kısıtlanmaya çalışması.Aile mevhumumun içine girilmeye çalışılması.Asla kabul edemem.Yani eşimde etmez.

En çok mulu olduğum şeyde çevremdeki herkesin huzurlu olduğunu görmek.Gülüyorsa yüzleri çevremdekilerin,iki gırgır yapıyorsak ben çok mutluyum..yerimseniben

Kızım kova çok istedim Allah biliyor içimi kova olsun diye.Hakkını da veryor zilli burcununkaydirigubbakcemile3
Eşimin boğa.Tam boğa hemdesempatiksalakcinni

Ehliyetim var 2004den beri.Bende 2005den beri aktif sürücüyüm.Benim diyen erkeğe taş çıkartırım.Hatta KK Samsun buluşmasında bile konusu oldu onları bırakırken evlerine.O konuda hiç mütevazi olamıyorum çok iyi bir sürücüyüm:nazar:

bütün sayfaları tek tek okudum kaydirigubbakcemile2
tanışmıyoruz ama yorumlarını çok yakından takip ettiğim bi üyesiniz.. opuyorumnanaktan
uysal birine benziyorsunuz CADIARZU

böyle çok sinirlendiğiniz, yada en çok sinirlendiğiniz bir anda ne gibi bir tepki verdiniz.. bilmiyorumkismile

Teşekkür ederim,
Evet uysalımdır.Yani öyle çok burnumu herşeye sokmam kendi halimdeyim:KK1:Halden de anlarım:lepi:
Sinirlerimi kontrol edebiliyorum yada sinirlenme eşiğim arttı.Alyadan sonra daha bir sabırlı oldum yada takmamayı.Hangisi bilmiyorum ama böyle daha iyi oldum.

Tanışalım iştekaydirigubbakcemile5
En çok sinirlendiğim şey özgürlüğümün kısıtlanmaya çalışması.Aile mevhumumun içine girilmeye çalışılması.Asla kabul edemem.Yani eşimde etmez.

En çok mulu olduğum şeyde çevremdeki herkesin huzurlu olduğunu görmek.Gülüyorsa yüzleri çevremdekilerin,iki gırgır yapıyorsak ben çok mutluyum..yerimseniben

Kızım kova çok istedim Allah biliyor içimi kova olsun diye.Hakkını da veryor zilli burcununkaydirigubbakcemile3
Eşimin boğa.Tam boğa hemdesempatiksalakcinni

Ehliyetim var 2004den beri.Bende 2005den beri aktif sürücüyüm.Benim diyen erkeğe taş çıkartırım.Hatta KK Samsun buluşmasında bile konusu oldu onları bırakırken evlerine.O konuda hiç mütevazi olamıyorum çok iyi bir sürücüyüm:nazar:

alkisalkisalkis
ben de br kova burcuyum
ben de özgürlüğüm konusunda son derece hassasım,
kocam da boğa burcu, hemde alasındann
mutevazi olamayacak bir şoförüm,
amannn tanıştık iştee ve bu kadar ortak noktamız olmasından dolayı daha da memnunum seni tanıdığımaaopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
maşallah sarubocek araba kullanman konusunda sana ve bana da kocaman bir yazık:KK43:(
ya ben bir türlü öğrenemedim daha doğrusu bir türlü öğrenmeye zaman bulamadım...burda kızımdan mümkün olmuyor bu durum...eşim çıkalım akşam kullan ara sokkalarda dior ama ela yanımızda olmazki:KK43:
bırakacak kimsemiz de yok:KK43:
bu araba kullanma konusunda öğrenme konusunda püf noktası olabilecek neler demek istersin? benim gibi cesareti olmayan birine...

Teşekkür ederim,
Evet uysalımdır.Yani öyle çok burnumu herşeye sokmam kendi halimdeyim:KK1:Halden de anlarım:lepi:
Sinirlerimi kontrol edebiliyorum yada sinirlenme eşiğim arttı.Alyadan sonra daha bir sabırlı oldum yada takmamayı.Hangisi bilmiyorum ama böyle daha iyi oldum.
[/QUOTE]

cevabın için teşekkür ederim Allah ağzınızın tadını bozmasın sevgiler.. :1hug:

çok iyi düşünülmüş bir bölüm,
soruları da cewapları da okumak keyifliydi..
ben de iyi bir sürücü olduğumu iddia ederim hep, arabalara da aşırı bir hassasiyetim war sanırım.
sizin en beğendiğiniz/sahip olmak istediğiniz araç nedir?
keyifli paylaşımlar diliyorum..

sarı böcek.eti anketinden sürpriz kazandım yazmıştınya bir yere hediyen geldimi merak ettim:)bana da çıktı ama birşey gelmedi de:)

HATIRLATMA : kızlar önümüzdeki hatafa için aday önerilerinizi bekliyorum :)
cuma kaşamı anket açtığımda ben bilmiyordum duymadım görmedim , dinlemem :)))

Sevgili böcük ben yerimde olsaydın ne yapardın diye soruyorum :))

şincik eşinin kız kardeşi (leri) ve çocukları 3 haftalığına yaz tatili için size gelmiş
evde de prematüre doğan ve şuan 1 yaşında olan dünya tatlısı bir oğlun var
eve ayakkabıyla girenlere uyuz oluyorsun veeeeeeeeee
sevgili görümcende ayakkabıyla ara ara girip çıkıyor
(üstelik bebeğin 4 aylıkken ayınsını yaptığında uyarmıştın )
eşinde kardeşini asla kırmayan bir tip....

bu durumda ne yapardın ???
Nasıl tepki verirdin ???????????

herşey sorulmuş yaaa
hayırlı olsun topikimizzzz:))
ablacım kaç çoçuk düşünüyosunuz acaba:)))))

maşallah sarubocek araba kullanman konusunda sana ve bana da kocaman bir yazık:KK43:(
ya ben bir türlü öğrenemedim daha doğrusu bir türlü öğrenmeye zaman bulamadım...burda kızımdan mümkün olmuyor bu durum...eşim çıkalım akşam kullan ara sokkalarda dior ama ela yanımızda olmazki:KK43:
bırakacak kimsemiz de yok:KK43:
bu araba kullanma konusunda öğrenme konusunda püf noktası olabilecek neler demek istersin? benim gibi cesareti olmayan birine...

Panik yok.bayanssulusmile
Birde acele etmemen gerek trafiğe çıkman için.
Ben 1 sene ileri geri yaptım sanayi bölgesindekaydirigubbakcemile3
Valla.
Ama 1 sene sonunda kendime güvenim geldiğinde de çıktım dışarı.şükürler olsun şu ana kadar bir çiziğim dahi yoktur.
Rahat olmak ve en az 1 sene iki ileri bir geri yapmak gerek.Bunu başarırsan zaten tamam demektir.:lepi:

Teşekkür ederim,

cevabın için teşekkür ederim Allah ağzınızın tadını bozmasın sevgiler.. :1hug:[/QUOTE]

Amin inşallahyerimseniben

alya kova ela ikizler iyi anlaşırlardı bunlar:KK66:opuyorumnanaktan

İkizlerle kova anlaşırlar demek,ondan teyzoşuyla kızım çok iyi anlaşıyor.Teşekkürler bilgi için:a.s.:

çok iyi düşünülmüş bir bölüm,
soruları da cewapları da okumak keyifliydi..
ben de iyi bir sürücü olduğumu iddia ederim hep, arabalara da aşırı bir hassasiyetim war sanırım.
sizin en beğendiğiniz/sahip olmak istediğiniz araç nedir?
keyifli paylaşımlar diliyorum..

Bir bayan olarak çok sevindimyerimseniben
Araç satıştada olmam sebebiyle C4e aşırı bir hassasiyetim var,o estetiğine o yolu tutuşuna ve arabanın ağır duruşuna hastayım diyebilirim.
Bakalım temiz bir C4 bulursak şu anki mevcut aracımız C3(onuda 6 ay önce aldık)değişip C4 almayı planlıyoruz.Hayırlısı:Saruboceq:

Sevgili böcük ben yerimde olsaydın ne yapardın diye soruyorum :))

şincik eşinin kız kardeşi (leri) ve çocukları 3 haftalığına yaz tatili için size gelmiş
evde de prematüre doğan ve şuan 1 yaşında olan dünya tatlısı bir oğlun var
eve ayakkabıyla girenlere uyuz oluyorsun veeeeeeeeee
sevgili görümcende ayakkabıyla ara ara girip çıkıyor
(üstelik bebeğin 4 aylıkken ayınsını yaptığında uyarmıştın )
eşinde kardeşini asla kırmayan bir tip....

bu durumda ne yapardın ???
Nasıl tepki verirdin ???????????

Özellikle söylerim ama güzelce.Tatlı dille.Eşime söyletmem ben,kendim hallederim.
Sende özellikle rica ettiğini söyle.Halledileceğini umuyorum.:a.s.:

herşey sorulmuş yaaa
hayırlı olsun topikimizzzz:))
ablacım kaç çoçuk düşünüyosunuz acaba:)))))

Aslında hayalim 3 çocuk:)
Ama ikiyle sınırlandıracağa benziyoruz.
3üne de aynı yaşam standarlarını sunamayız malum:hulya:

Yavrim böcüğüm soru neyim sormayacam sana zaten yeterince cevap vermişsin :1hug:

Seni ve kızını öpim diye geldimŞeniz

X