Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

Ünlülerden en çok kimi beğenirsin ve sebebi nedir?

ben de neden bana donmedin diye 3 aydir her nikini gordugumde aklima geliyordu.
oh iyi iyi :)) icim rahatladi :kedi: Kizini cok op yerime opuyorumnanaktan

ben de neden bana donmedin diye 3 aydir her nikini gordugumde aklima geliyordu.
oh iyi iyi :)) icim rahatladi :kedi: Kizini cok op yerime opuyorumnanaktan

Demekki önyargılı olmak yerine sormak gerekiyormuş.kaydirigubbakcemile5
Bende senin meleğini öpüyorum.

merhaba
al harca diye 5000 tl verdiler sana ne yaparsın ?
sevgilerle

Ramazan dolayısı ile yardımlar oluyor ya,çok kötü manzaralarla karşılaştık bu yardımları dağıtırken.Onun için harcardım ben:gitme:

tamam bir soru daha soracağım maddi anlamda şu anda en ihtiyaç duyduğun ve sahip olmak istediğin şey nedir?

tamam bir soru daha soracağım maddi anlamda şu anda en ihtiyaç duyduğun ve sahip olmak istediğin şey nedir?

Ev alabilmeyi çok isterdim kendime ait bir evde oturmayı.
Kayınvalidemlerin evinde oturuyoruz 2 senedir tek bir imalarını bilmem.Ama genede kendi evimiz olsun çok istiyorum.
Ananemden kalma bir para var o gelirse üzerinede biz katıp birazda kredi çekip Allahın izniyle bir kaç seneye alıcaz sanırım.Son durumlar onu gösteriyor.Allah gönlümüze göre verir inşallah.:Saruboceq:

inşallah sarubocek allah gönlüne göre versinn..:Saruboceq:
bende kayınvalidemelrin evinde kalmıştım 2 sene istanbul dayken seni anlayabiliyorum kendi evinmiş gibi benimseyemiyorsun değil mi?

Demekki önyargılı olmak yerine sormak gerekiyormuş.kaydirigubbakcemile5
Bende senin meleğini öpüyorum.

evet sormak istedim ama sanirim yine mesajim cevapsiz kalir diye cesaret etmedim :)) neyse bugune kismetmis :)))) boshayallersmile
ha bi de kolay gelsin,sorular coook :)))

her sey sorulmus
aklima gelen hurrem sultanla yani alevle aran iyiydi sanirim. uzun zamandir girmiyo siteye. hala gorusuyo musunuz? neden donmedi kk ya? sempatiksalakcinni

Sarıböcek ablaa eşin bi tartışma sırasında senin yaninda mi olur kendi ailesinin yaninda mii

inşallah sarubocek allah gönlüne göre versinn..:Saruboceq:
bende kayınvalidemelrin evinde kalmıştım 2 sene istanbul dayken seni anlayabiliyorum kendi evinmiş gibi benimseyemiyorsun değil mi?

Benimseyememekden ziyade kendime ait olmasını çok istiyorum.boshayallersmile

her sey sorulmus
aklima gelen hurrem sultanla yani alevle aran iyiydi sanirim. uzun zamandir girmiyo siteye. hala gorusuyo musunuz? neden donmedi kk ya? sempatiksalakcinni

Ya bir kere aradım onu,konuştuk baya.Dönmeyeceğim dedi.
Aslında gene arardım ama ben tlfnumu değiştim eski kartımıda kaybettim numaralarda gitti içindeki.

Süper valla sorma:)

Sarıböcek ablaa eşin bi tartışma sırasında senin yaninda mi olur kendi ailesinin yaninda mii

Kayınvalidemlerle hiç öyle bişeyimiz olmadı ,olacağınıda sanmamyerimseniben
Ama mesela halasıyla yanyana gelince mutlaka birbimize laf sokarız.O zamanlardada hep benim yanımdadır,biliyor sonuçta onu.Halası bana şakayla karışık lafı sokar zaten onunlada bi atışmamız yoktur,o da bana kalmadan hemen cevabını verir.Ben artık çok bunaldıysam söylerim tam söylerim.

süperr bölüm olmuş yeni gördüm uzak kaldım azcık siteden işten güçten öyküden :))

maaşallah ablacim sen tam huyu suyu mükemmel derler ya öyle bir insansin bence kişiliğin gercekten harika bu zaman da kayınvalidesi ile anlaşan nadir insanlardansin maaşallah bir kere daha ayrica o halasi bence kayınvalideni kıskanıyo senin gibi bi geline sahip olduğu ve aranızın bu kadar iyi olduğu icin çekemiyodur kesin :)

merhaba a.s.
tanışmasak da bana çok sıcak gelen üyelerdensiniz
eşinizle aranızda yaş farkı vamı?
sizce yaş farkı en az ve en çok kaç olmalı?
teşekkürler şimdiden cevap içinopuyorumnanaktan

süperr bölüm olmuş yeni gördüm uzak kaldım azcık siteden işten güçten öyküden :))

Bebiş yavrunun fotoları yokmu?Şöyle yürüyen:)

Ay teşekkürleropuyorumnanaktan
Yok beni çekememe değilde biraz karışık eşimin bağımsız olmasını filan kabullenemiyor.Biz aynı apartmanda oturuyoruz onlarla.İstiyorlarki hep onlara soralım,hep birlikte olalım filan..Bide ben her sabah yada öğlen kardeşimin çalıştığı bankaya giderim o bana gelir sanırım onuda kabullenmiyor.Hep evdeler benim altımda araba çıkıyor geziyorum filan işte sinir bozucu bi gelinimsempatiksalakcinni
Aman salla ben o kadar alıştım ki boshayallersmile

merhaba a.s.
tanışmasak da bana çok sıcak gelen üyelerdensiniz
eşinizle aranızda yaş farkı vamı?
sizce yaş farkı en az ve en çok kaç olmalı?
teşekkürler şimdiden cevap içinopuyorumnanaktan

Çok teşekkür ederimyerimseniben

Eşimle aramda 2 yaş var ben 83lüyüm o 81li.
Valla bu konularda hiç konuşamıyorumki ben,yorum yapamam.Anlaşabiliyorsa çiftler yaş farkı o kadar da önemli değil baba kız gibi olmadıktan sonra.Ama erkek büyük olmalı.:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…