Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

Kızının adını kim koydu?
Ve nasıl karar verdiniz?

öperim uyanınca sende adaşını öpersinopuyorumnanaktan
tahmin edebiliyorum 7 yıldır aynı parfümü kullanan biri olarak:)
ayak numaran kaç peki??kaydirigubbakcemile3

Çok narinimdir lütfen.
38akannehir

selamlar :) pembe neon pantolonun üstüne ne giyersin sen ? :) karar veremedim de sana danışayım dedim hazır şefffaf odadayken

heheheee
Tam rengi anlamadım amaCADIARZU
Ben olsam gri bir üstle kombin ederdim,pembe li grili burberry flar takar atardım kendimi sokaklara:CüvCüv:

Selam sarı böcek bende yorumlarını seviyorum evliyim çok mutluyum demiyorsun bazı baynlar gibi,evliliğin her halini anlatıyorsun samimi buluyorum yorumlarını,kardeşinin dağınık oldugunu söylemiştin,evlenmeden önce çok tartışmalarınız oluyor muydu zemuszemus

Asla Vazgeçmem Dediğin (Ailen Dışında) Ve Asla Yapamam Dediğin ( Ailen Dışında) Şeyler Nelerdir??

hımmm...
bi kız annesi olarak kızına koymayı düşündüğün ufak yada büyük kuralların varmı?

Öyle mi?
Tamam daha kullanmayayım ben,çok teşekkürleropuyorumnanaktan

Kızının adını kim koydu?
Ve nasıl karar verdiniz?

Kızımın cinsiyeti 12+3 haftalıkken belli oldu.13.haftaya girdiğimizde ismi hazırdıkaydirigubbakcemile3
Kardeşim Alya ismini istiyordu bende Derin'i.İkimiz koyduk.Kocamın hiç bir yaptırımı yok
Hatta çok hoşuna bile gitmişti ilk duyduğunda.

Teşekkürlerkaydirigubbakcemile5
Kardeşim hala çok dağınık:bbo:
Önceden çok tartışırdık biz.Ama sevgimiz hep farklıydı.Alyadan sonra birbirimize de daha bağlandık onunlada.Yani teyze-yeğen ilişkisini gördükçe ben kardeşimde yaşına çalışmasına ve nişanlı olmasına rağmen hala bir çocuk olduğunu anladım..Onsuz iki günüm geçmiyor.Mekaydirigubbakcemile5sela az sonra izinli o,onlara geçeceğim.yerimseniben

Evliliğimle ilgili ise neyse onu söylüyorum.Yani maske bir yere kadar takılır yalansa ortaya çıkar.Kaldıki faceden de arkadaşımdır buradan bazı arkadaşlar.Ben evliliğimi kayınvalidemlerle ilişkimi burada nasıl dile getiriyorsam facede de bellidir bu.Olmayan bir şeyi yazamam.

Asla Vazgeçmem Dediğin (Ailen Dışında) Ve Asla Yapamam Dediğin ( Ailen Dışında) Şeyler Nelerdir??

Asla diyet yapmaktan vazgeçemem sanırım,saldığım anda nelere mal olduğunu gördüğüm içinsempatiksalakcinni
Asla yapamam dediğim şeyde yok gibi sanırım aklıma geldiğinde yazsım olurmu,kaldım şimdi bi

hımmm...
bi kız annesi olarak kızına koymayı düşündüğün ufak yada büyük kuralların varmı?

Yaşı kaç olursa olsun kucağıma gel dediğimde gelecekkaydirigubbakcemile3En büyük kuralım bu olacak sanırım..
Bilemiyorumki hiç büyük laf konuşamıyorum bilirsin sende bu veletler lafı yedirtiyorlar insanaolumunekankayizsmile
Zamanla kişiliği nasıl olur nasıl yol alırız göremedim şimdiden yavsempatiksalakcinni

Son düzenleme:
neon pembe kız cart

Çingene pembesinin adı neon mu oldu ne bileyim isimlendiremedim şöyle yumuşak bi renk sandıydım.mafoldumben
Bacım at sen onu bi kenaraolumunekankayizsmile
Giy jeanini üstünede bi askılı ohh misss

Peki Alya Büyüdüğünde Genç Kız Olduğunda Asla Kızımı Şu Konuda Esirgemicem Dediğin Neler Var?? Ve Kızınla Anne kızdan Çok 2 Arkadaş Olmayımı İstersin Yoksa Arada Sınırları Belirlermisin??

küçükken içinde kalan birşey oldumu?
çocuğuma bunu yaşatmıycam yada şu hevesi kalamsın içinde diye düşündüğün şeyler varmı ?

2 arkadaş olmayı çok istiyorum.Bir şey saklamasın benden herşeyi konuşabilelim dertleşebilelim filan.Ama sınırımıda çizmeyi istiyorum.
Bakalım zaman bizi nasıl yönlendirir ama kesinlikle kızımın en yakın arkadaşı olmak istiyorum.Bu anlamda ne olması gerekiyorsa sonuna kadar yapacağım.Hayırlısı ile.

küçükken içinde kalan birşey oldumu?
çocuğuma bunu yaşatmıycam yada şu hevesi kalamsın içinde diye düşündüğün şeyler varmı ?

Annem çalışan bir kadındı bir dairede memurdu.Haftasonları cumartesi evi siler süpürürü bizi teyzeme götürürdü.Orada bütün kuzenler takılırdık oynardık.Eğlenceli olurdu.Pazarlarıda annem ütü bizi yıkama işi haftaiçinin yemeğini yapardı biz de evde kalırdık.Babamda öğretmendi,ing öğr olduğu için ders çalışırdı,yazılı kağıdı okurdu filan.
Annem babamla dışarı çıkmamız çok kısıtlıydı bizim zamanları olmadığı için.
O yüzden Alyanın bunu yaşamasını istemiyorum.Ne olursa olsun anne babası olarak birlikte onu dışarıya çıkarmaya çalışıyoruz.Mutlu olacağı şeyler yapmaya çalışıyoruz..

merhaba sarı böcek koltuğun hayırlı olsun:)
kendini üç kelimeyle nasıl tanımlarsın?
hayatta en nefret ettigin şey nedir?

merhaba saruboceq, yorumlarini severek okudugum üyelerden birisin

1. kac yasinda evlendin?
2. karadeniz erkegini tavsiye edermisin? eyvahedigeldismile

merhaba sarı böcek koltuğun hayırlı olsun:)
kendini üç kelimeyle nasıl tanımlarsın?
hayatta en nefret ettigin şey nedir?

Teşekkürler darısı sana:lepi:
3 kelimeyle tanımlanamam dermişim
Yardımsever-Metanetli-Sevgi dolu diyeyim bari yerini bulsunkaydirigubbakcemile5

merhaba saruboceq, yorumlarini severek okudugum üyelerden birisin

1. kac yasinda evlendin?
2. karadeniz erkegini tavsiye edermisin? eyvahedigeldismile

Merhaba teşekkür ederim.yerimseniben
1/23 yaşında evlendim.olumunekankayizsmile
2/Eğer çok ayrıntıcı değilseniz ederimdelikafadulden
Karedeniz erkeği farklıdır.süprizzzzz

merhaba saruboceq en çok merak ettiğim ve beğendiğim isimlerden birisin burada:)
samsun da olmuş olman beni ayrı bir etkiliyor orada bir dönem okumuştum..

temizlik için eve kadın alır mısın ev işleriyle nasıl başediyorsun?

Sarı kafam hayırlı olsun koltuğun canım Şeniz

Alya büyüdüğü zaman anne benim erkek arkadaşım var seninle tanıştırmak istiyorum dediği zaman nasıl bir tepki vereceksin tatlım... yerimseniben opuyorumnanaktan

merhaba..anneler ve kızlar zaman zaman kızlarıyla çatışırlar..bende çok çatışıyorum ve annem her zaman sende anne olduğun zaman beni anlarsın diyor..anne olduğunuz zaman kendi annenize hak verdiğiniz noktalar,pişmanlıklarınız oldu mu?olduysa neler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…