Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

konulara yaptığın yapıcı ve güzel yorumlarından dolayı sempati duyduğum üyelerdensin
gerçek hayatta insanlar senin hakkında ne düşünüyor peki

İşte Saruboceq geldi sonundaaaaaa :dance:
Hoşgeldin canım a.s.
Eşinle evlenmeye ne zaman ve nasıl karar verdiniz?
Evlenme teklifin nasıl oldu :asigim:

konulara yaptığın yapıcı ve güzel yorumlarından dolayı sempati duyduğum üyelerdensin
gerçek hayatta insanlar senin hakkında ne düşünüyor peki

Teşekkür ederimkaydirigubbakcemile5

Burada nasılsam dışarda da öyleyim.
Yapıcı olmak adına gergin ortamlardayken köyün delisi modunda boş boş konuşur o havayı dağıtmaya çalışırım..
Bu sebeplede sürekli güldüğümü görenler Allah gülmekten ayırmasın ne güzel derler..

İşte Saruboceq geldi sonundaaaaaa :dance:
Hoşgeldin canım a.s.
Eşinle evlenmeye ne zaman ve nasıl karar verdiniz?
Evlenme teklifin nasıl oldu :asigim:

Hoşbulduk canımolumunekankayizsmile

Eşimle ilk 1 sene oturtamadık ilişkimizi.annemin vefatından sonra oturdu bazı şeyler.O dönemde hep yanımdaydı..O şekilde konuşmalarımızla zaten evliliği anıyorduk süreklikaydirigubbakcemile3
Evlenme teklifi kavgalı bi anımızda oldu.3.senemiz filandı sanırım.Kızmıştım bir şeye.Konuşmak için Beni almaya geldi.Sahile giderken gözlerini kapa dedi,naz yapıyorum bende.Yok konuşucaz bırak bu işleri diye.:KK1:
Gözlerimi kapadım,teybi açtı Hakan altun tekliiif ediyooorum benimmle evlenirmisinnnnnn son düşüncem son kararımmm kendimden eminim diye kucağıma çiçekleri bıraktı:lepi:
Sonra arabayı kenara çekti sarıldık bilmem ne derken hem barıştık hem kabul ettim teklifini.2 sene sonrada nişanlandık.bayanssulusmile

kk da en güldüğün olaylar neler

ve en üzüntü duyduğun olaylar

Erkek üyeler gelip de garip konular açıyor ya onlara acayip gülüyorum..Gerizekalılar:mymeka:

Eşler arasındaki sorunlarda olan çocuklara oluyor diye düşünüp evli insanların çocuğa rağmen aşılamayacak sorunlar yaşamasına üzülüyorum.Bitiyorum desem yeri. Birde çocuğunu karnında kaybetmiş anneleremafoldumben

ne güzel allah bozmasın

2. çocuğun için isim düşündün mü
bi kızım var 2. de erkek olsun diyo musun

ne güzel allah bozmasın

2. çocuğun için isim düşündün mü
bi kızım var 2. de erkek olsun diyo musun

Sağolasın,Allah razı olsunkaydirigubbakcemile5

Aslında ben hep erkek istedim Allah yüreğimi biliyor ama kızım olunca iyiki kızım var dedim.İyiki kız annesiyim.:nazar:
Emme velakin bir erkek anası olmayı istemiyor da değilimsempatiksalakcinni
İsmi belli erkek olursa;Burç eşimin ismi.Burç Alp düşünüyoruz.
Yani babasıyla aynı ismi taşısın aynı giyinsinler filan hep hayalim.Allahım gönlüme göre verir inşallah.:Saruboceq:

Sarıkafa, sana gıcık oluyorum, sence bunun nedeni nedirbilmiyorumkismile

inşş rabbim gönlüne göre versin
kısa zamanda güzel haberlerini alırız umarım

Sarıkafa, sana gıcık oluyorum, sence bunun nedeni nedirbilmiyorumkismile

Sana akıl veriyim de ondan mı acepkaydirigubbakcemile
Bende beni seviyin zannediyordum yıktın geçtin benimafoldumben
sempatiksalakcinni

inşş rabbim gönlüne göre versin
kısa zamanda güzel haberlerini alırız umarım

Amin inş.:Saruboceq:
Bende senin inş:Saruboceq:

inşallah herşey gönlüne göre olur bebiş olmadan önce çalışıyor muydu ilerleyen zamanlarda çalışmayı düşünüyor musun mesleğin ne

inşallah herşey gönlüne göre olur bebiş olmadan önce çalışıyor muydu ilerleyen zamanlarda çalışmayı düşünüyor musun mesleğin ne

İnş Allah herkesin gönlüne göre versin:Saruboceq:

Ben araç satıştaydım 5 yıla yakın çalıştım iki büyük ayrı şirkette.Tekrar otomotive dönmek istiyorum,ama satış işi zor pzarları çalışma durumu oluyor.Eğitimler oluyor sürekli şehir dışında,toplantılar gece raporlamaları filan.Çocuk olunca şu aşamada beklemedeyim.
Çalışmayı düşünüyorum başvurularımda var bakalım hayırlısı.

en çok hangi tür filmden hoşlanırsın ve en sevdiğin film hangisi ya da hangileri

Bir insan (genel olarak) sana karşı bir hata yapsa ikinci bir şansı verir misin ,yoksa hayatından tamamen çıkarır mısın?CADIARZU

en çok hangi tür filmden hoşlanırsın ve en sevdiğin film hangisi ya da hangileri

Yabancı film izlemeyi pek sevmiyorum ama Twilight beni yıktı geçtibenneyaptımki
Arada birde eşimle denk gelirse izliyorum.
Genelde ilgi alanım eski türk filmleri:CüvCüv:

Bir insan (genel olarak) sana karşı bir hata yapsa ikinci bir şansı verir misin ,yoksa hayatından tamamen çıkarır mısın?CADIARZU

Ben biraz salağım.
Hata yapsada mesafeli davranırım..Kimi insanlar var malesef çıkaramıyorsunuz..

görücü usulü evlilik hakkında ne düşünüyor sunuz?

Çiftler tanışıp görüşüp kendileri karar veriyorsa neden olmasın.
Ama kızı ve oğlu adına büyükler karar verip onlar neticelendiriyorsa durumu yok asla tasvip etmiyorum.

bende sana şeyi sormak ıstıyorum
bazen konularda onyargısız farklı yonlerden bakmaya calısıyorsun
bu dırek ıcınden gelen bır sey mı gercekten ınsanlara bu kadar guvenebılıyor musun ?

bende sana şeyi sormak ıstıyorum
bazen konularda onyargısız farklı yonlerden bakmaya calısıyorsun
bu dırek ıcınden gelen bır sey mı gercekten ınsanlara bu kadar guvenebılıyor musun ?

Önyargılı davranma huyumu yeni yeni aştım.
Bir insan bir şekilde davranıyorsa onun sebebi vardır diye düşünüyorum.O yüzden de ihtimallere göre yorum yapıyorum.
Güveniyorum elbette ama temkinli hareket ediyorum.

twilight benimde favorim :lepi: hatta profilimde bile o var o kadar yani :asigim:

hiç banlandın mı :1ninca:

X