Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

Ay ediyorum seni etmez miyim?Ramazan geçsin çiğköftecide buluşuyoruz,haberleşelim :CüvCüv:

Emekliyomuş zilliye bak hele,yerim ben onun emeklemelerini.Sen onu yavaş yavaş çalıştır bacım.İki elinden tut sürekli yürüt.Bir süre sonra kendi isteyecek,vay ebenizesempatiksalakcinni sonra tek el yürümeye başlayacak.Bu şekilde çalıştırırsan erken yürür.İmza:Tecrübeli anneşakkıdı

Alyaya oda yapmadık kardeş,tek kişilik ranzası var birde dolabı oyuncakları filan odasında.Park yatağı bizim odamızda zaten.Az aklı ersin istiyorum oda almak için.Şöyle 4 yaşında diyor babası ama ben seneye yaza alalım diyorum bakalım,alırsak koyarım bebişbayanssulusmile

Fotoğraf makinem Samsung ES10.Teknosadan almıştıkşutarafagitti

Alık pardon balık burcuyumgamyoncuiremsu

Kışın soba yakmak yakana zor olur ben hiç yakmadımsempatiksalakcinniKocam sabahları halleder tüm işleri yakar ve öyle gider.Bana sadece kömürü atmak kalıyor.Soğuk bir kış günü gelirsinde denize karş kestane yaparız kız sobanın üzerinde.olumunekankayizsmile

tamam buluşalım inş.vereliniortak

deneyimlerin her zaman işime yarıyor canım çok teşekkürler sana ne zaman soru sorsam hep cevapladın önemsedin
kkye ilk girdiğimde karşıma senin yorumların çıkmıştı o günden beri sıkı takipçinim hatta kkye giremediğim zaman senin profiline giriyorum ki ne kaçırmışım ordan öğreniyorumkaydirigubbakcemile2

balık burcusun heee duygusalsın ne güzelbayanssulusmile

bi de bana ev bulsana çiftlik ulugazi civarında doğalgazlı 3artı bir güneş alsın boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile ucuz ossun

bence alyayı kreşe vermen çok iyi olur ben işyerimde kreşe götürüyoruım çok memnun nur halinden her gün yeni şeyler öğreniyor arkadaşları erkek oğlan tipli zaten bi de oğlan gibi olmaz inş.alsanaalsanasmile

KK'da editör olmaya nasıl karar verdin?
Editörlükte seni mutlu eden nedir?Huzursuz eden nedir?
Herkes özel soruları sormuş,bende seni sadece editör olarak tanıdığım için özele giremedim :))

Kazen abi ve Dıptısla konuşurken toparlanması gerek bir bölüm vardı.Çok ufak bir başlıktı.Temizlermisin dediler ilk öyle başladım.:KK1:
Sonra tamamen Kadın&Çocuk Sağlığını verdi Kazen Abi.Şimdide toparlayabildiğimiz kadar toparlıyoruz bölüm edisi arkadaşlarımla.

Mutlu eden ben ara yapmayı,küsleri barıştırmayı çok severim reelimdede.Yani pembe yalanlarla halleder barıştırırm sorun yaşayanları.Buradada mesela sorun yaşayanlar özelden yazıyorlar şöyle şöyle diye.Önce özelden halletmeye çalışıyorum,halledemezsem paylaşım yaptıkları topice gidiyorum.Uyarı mesajı yazdıktan sonra bakıyorum sakinlemişler.Birbirlerine dalmasalarda en azından diyorum görmezden gelmeyi başarmışlar.Bu beni sevindiriyor..kaydirigubbakcemile2

Üzende bazen konularda tartışmalar boyut değiştiriyor.Hakaretler bilmemneler uçuşuyor.O zaman üzülüyorum.Neticede burası vakit geçirmek için ideal bir yer.Gel paylaşımını yap git.Nedirki paylaşamadığın dimi?
:bbo:

Saruboceq koltuğa hoşgeldin. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Burda çok merak ettiğim üyelerden birisin, çünkü konulara yaptığın bazı yorumlar ve hakkında okuduğum bazı şeylerden sonra huylarımızı birbirimize benzetiyorum. Bende çok titizim mesela, birde anne konusu seni üzmek istemezdim affet ama o konudaki hassasiyetinle benim babam konusundaki hassasiyetim beni sana yaklaştırıyor sanki. :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: Çok zor olsa da onların anıları bizi gülümsetsin artık. :teselli::teselli::teselli:

Kafamdaki soruyu başka bir arkadaş sormuş o yüzden başka bir şey soracağım ben, geçmişten bu yana yaşamaktan en çok memnuniyet duyduğun şey ve keşke o anı yaşamasaydım dediğin bir şey var mı?

Sevgilerimle Saruboceq, minik prensesi kocaman öpüyorum. opuyorumnanaktan

tamam buluşalım inş.vereliniortak

deneyimlerin her zaman işime yarıyor canım çok teşekkürler sana ne zaman soru sorsam hep cevapladın önemsedin
kkye ilk girdiğimde karşıma senin yorumların çıkmıştı o günden beri sıkı takipçinim hatta kkye giremediğim zaman senin profiline giriyorum ki ne kaçırmışım ordan öğreniyorumkaydirigubbakcemile2

balık burcusun heee duygusalsın ne güzelbayanssulusmile

bi de bana ev bulsana çiftlik ulugazi civarında doğalgazlı 3artı bir güneş alsın boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile ucuz ossun

bence alyayı kreşe vermen çok iyi olur ben işyerimde kreşe götürüyoruım çok memnun nur halinden her gün yeni şeyler öğreniyor arkadaşları erkek oğlan tipli zaten bi de oğlan gibi olmaz inş.alsanaalsanasmile

Seni severim hoyacım bilirsinŞeniz
Her zaman yardımcı olabilirim sana her daim.

Evet ya balığım.Sevmiyorum burcumu ben.Sırf bu yüzden Alyayı 18 şubatta aldırdım,kova burcu olsun diye.:hulya:

Ah hayatım nerden bulam ev ben atakentteyim,ama aklımda olsun bak bu taraflara gelmek istersen buralarda var maksimum 350-400e harika evler biliyorsun.Denizde karşında missskaydirigubbakcemile5

Evet kreş çok aklımda benim.Zaten çalışırsamda bu şekilde düşünüyorum biliyosun.3 gün kayınvalidem 2 gün kreşle halletmeyi ümit ediyorum.
Zeynep Ablayı düşünüyorum,görüştük çok ılımlılar ve çok pozitifler.Kayıknvalideminde arkadaşı dernekten.
Senin önerebileceğin bir yer var mı?yerimseniben

Saruboceq koltuğa hoşgeldin. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Burda çok merak ettiğim üyelerden birisin, çünkü konulara yaptığın bazı yorumlar ve hakkında okuduğum bazı şeylerden sonra huylarımızı birbirimize benzetiyorum. Bende çok titizim mesela, birde anne konusu seni üzmek istemezdim affet ama o konudaki hassasiyetinle benim babam konusundaki hassasiyetim beni sana yaklaştırıyor sanki. :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: Çok zor olsa da onların anıları bizi gülümsetsin artık. :teselli::teselli::teselli:

Kafamdaki soruyu başka bir arkadaş sormuş o yüzden başka bir şey soracağım ben, geçmişten bu yana yaşamaktan en çok memnuniyet duyduğun şey ve keşke o anı yaşamasaydım dediğin bir şey var mı?

Sevgilerimle Saruboceq, minik prensesi kocaman öpüyorum. opuyorumnanaktan

SelamlarŞeniz

Annesizliğim en büyük kanayan yaram.Asla durmayacak,pıhtılaşmayacak ve kendi kendini onarmayacak yaram.Tek onaran bir nebzede su serpen Alyam.Bana herkes Alyaya bağlılığımdan alyanın hayatıma girmesinden sonra herkesten kendimi soytlamamdan dolayı tepkili.Sadece Alya doldurdu annemin yerini,sadece o yetiyor.
Allahım sanada saplıkla huzurla yaşatsın inşallah.Başın sağolsuns eninde:Saruboceq:

Dediğim gibi yaşamaktan en memnun olduğum şey Alyam.Doya doya,sadece onu.Her anne evladına aşıktır mutlaka.Ama benim hayatımda odak noktam o.Bir tek o..

Keşke yaşamasaydım dediğimde de malesef anneciğimin ölümü..Herşey olabilir başımıza gelebilir bu hayatta ama ölüm..Çok güç atlatması:gitme:

gülşahçım merhaba
koltuğun hayırlı olsun keyfli günler diliyorum,
kk da çok sevdiğim üyeler arasındasın,sıcak samimi ve dürüst buluyorum seni..
benim merak ettiğim şey kullandığın parfümbayanssulusmile

gülşahçım merhaba
koltuğun hayırlı olsun keyfli günler diliyorum,
kk da çok sevdiğim üyeler arasındasın,sıcak samimi ve dürüst buluyorum seni..
benim merak ettiğim şey kullandığın parfümbayanssulusmile

Aybikcim bende seni çok severim bilirsin,kuzumu da öp benim için lütfenŞeniz

Canım ben yıllardır Lacoste Touch of Pink ve Cacharel Noa kullanıyorum.Değiştirmeye çok heveslendim ama değişemedim bir türlü.Yaz kış diyede hiç ayırmadım Allah ne verdiyse sıkıyorum vallasempatiksalakcinni

sarı böcükm..benim sorum da şöyle sadece birkaç kelime ile anne olmak sana ne kattı ne eksiltti??
anne olmaktan çekinenlere anne olmanın senin tarafından güzel taraflarını bir kaç cümleyle açıklayabilirsen mutlu olacağım..sen ve kuzucuğun rabbime emanet olun..sevgiyle..

sarı böcükm..benim sorum da şöyle sadece birkaç kelime ile anne olmak sana ne kattı ne eksiltti??
anne olmaktan çekinenlere anne olmanın senin tarafından güzel taraflarını bir kaç cümleyle açıklayabilirsen mutlu olacağım..sen ve kuzucuğun rabbime emanet olun..sevgiyle..

Sebgiler benden size.Bayılıyorum bu nezaketinize.opuyorumnanaktan
Uyumluda oldusempatiksalakcinni

Anne olmak çok yüce bir şey.Elle tutulur sadece sevgim ve saygım var kızıma.Bakımı,temizliği,eğitimi,aktivitesi bir yana sadece sevgim.Sevgimi açıklamak için cümle arıyorum ama bulamıyorum.Herşeyim o benim.Canım,benden kopan bir parça.En yaın dostum,kardeşim,arkadaşım herşeyim.Adını söylerken bile gözlerim dolar.:nazar:
Bana miras olarak mesela yayık bir vucut bıraktı ki umurumda değilsempatiksalakcinni
Kattıklarının yanında götürdükleri hiç önemli şeyler değil.Yeterki o sağlıklı olsun,Allahım benden alsın ona versin:Saruboceq:

seni korkutan seyler nelerdir..?
yani yükseklik .. böcek fobisi falan gibi

seni korkutan seyler nelerdir..?
yani yükseklik .. böcek fobisi falan gibi

Hayırlı hamilelikler dilerim Aşkitokaydirigubbakcemile5

Ben böcekten filan acayip tiksinirim.Ama korkutan şey mesela bir balkonda Alyayla durmak aslında Alyada değil yani yanımda kimin çocuğu olursa olsun korkarım.Bir anlık dalabilirim çocuk bu asla hata affetmez diye düşünürüm.

opuyorumnanaktanHayatta iyikiii dediğinv ve ah keşke dediğin ne var saru böcüğüm

saol cnm benim, allah senin de gönlüne göre verir , kisa zamanda bir erkek evlada kavusursun insallah.
ben de böcekten tiksinirim, korkarim. rüyamda gördümde, ssoruyuda ordan seyttim sempatiksalakcinni

Merhaba;

Profilinizde görüp takip ettiğim çok güzel bir bloğunuz vardı. Hatta 7.5 aylık yeğenime ilk sizin tarifinizden bakarak yoğurt ve muhallebi yapmıştık ablamla :)) Size teşekkür etmek için fırsat oldu. Teşekkür ediyorum.

Kızınızı Allah bağışlasın, mutluluklar...vereliniortak

slmlar saruböceq a.s. hani demişsin ya ilk sayfada doktorum klomen verdi onu araştıyorum öyle tanıdım sayfayı diye. klomen kullandınmı bebişe hamile kalmadan önce klomenlemi hamile kaldın yoksa kullanmadanmı hamile kaldn? merak ettim aynı şey bendede varda daha başlamadım ama?

opuyorumnanaktanHayatta iyikiii dediğinv ve ah keşke dediğin ne var saru böcüğüm

İyiki sağlığım sıhhatim ve kilolarım varkaydirigubbakcemile3
Keşke annem olsaydı hep bunu derim..:gitme:

saol cnm benim, allah senin de gönlüne göre verir , kisa zamanda bir erkek evlada kavusursun insallah.
ben de böcekten tiksinirim, korkarim. rüyamda gördümde, ssoruyuda ordan seyttim sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile5

Merhaba;

Profilinizde görüp takip ettiğim çok güzel bir bloğunuz vardı. Hatta 7.5 aylık yeğenime ilk sizin tarifinizden bakarak yoğurt ve muhallebi yapmıştık ablamla :)) Size teşekkür etmek için fırsat oldu. Teşekkür ediyorum.

Kızınızı Allah bağışlasın, mutluluklar...vereliniortak

Merhaba rica ederim:)
Yoğurt tarifim asla şaşmaz,muhallebide iyidir benim dana kızım hala bırakamadı muhallebi öğününü:KK1:
Açıktı ama geçende eşim kapatmış bir süre kapalı kalsın dedi davet isterseniz özel mesajla maillinizi gönderin davet atayım hemen.yerimseniben

slmlar saruböceq a.s. hani demişsin ya ilk sayfada doktorum klomen verdi onu araştıyorum öyle tanıdım sayfayı diye. klomen kullandınmı bebişe hamile kalmadan önce klomenlemi hamile kaldın yoksa kullanmadanmı hamile kaldn? merak ettim aynı şey bendede varda daha başlamadım ama?

Selamlar:KK3:

Klomen kullandım ben ilk bebeğime o şekilde hamile kaldım.İki kere kullandım ikinci iğneden sonra hamile kaldım.
Kullan gerçektende yumurta kalitesini arttırıp büyümesi sağlanıyor ilaçla.Tavsiye ederim.
Allahım sağlıklı sıhhatli bir yavru nasip etsin inşallah,sanada diğer arkadaşlarımada.:Saruboceq:

amin canım benim :Saruboceq: soruma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Aybikcim bende seni çok severim bilirsin,kuzumu da öp benim için lütfenŞeniz

Canım ben yıllardır Lacoste Touch of Pink ve Cacharel Noa kullanıyorum.Değiştirmeye çok heveslendim ama değişemedim bir türlü.Yaz kış diyede hiç ayırmadım Allah ne verdiyse sıkıyorum vallasempatiksalakcinni

öperim uyanınca sende adaşını öpersinopuyorumnanaktan
tahmin edebiliyorum 7 yıldır aynı parfümü kullanan biri olarak:)
ayak numaran kaç peki??kaydirigubbakcemile3

selamlar :) pembe neon pantolonun üstüne ne giyersin sen ? :) karar veremedim de sana danışayım dedim hazır şefffaf odadayken :KK70:

Sebgiler benden size.Bayılıyorum bu nezaketinize.opuyorumnanaktan
Uyumluda oldusempatiksalakcinni

Anne olmak çok yüce bir şey.Elle tutulur sadece sevgim ve saygım var kızıma.Bakımı,temizliği,eğitimi,aktivitesi bir yana sadece sevgim.Sevgimi açıklamak için cümle arıyorum ama bulamıyorum.Herşeyim o benim.Canım,benden kopan bir parça.En yaın dostum,kardeşim,arkadaşım herşeyim.Adını söylerken bile gözlerim dolar.:nazar:
Bana miras olarak mesela yayık bir vucut bıraktı ki umurumda değilsempatiksalakcinni
Kattıklarının yanında götürdükleri hiç önemli şeyler değil.Yeterki o sağlıklı olsun,Allahım benden alsın ona versin:Saruboceq:

teşekkürler ediyorum tam beklediğim cevaptı..rabbim yüreğini saklasın böcükm..yavrucuğuna da hayırlı ömürler versin anneciğiyle birlikte..ama senden alıp ona vermesin..bu dua anneliğin yürek doluluğu ile hep dile getirdiğimiz ama rabbimizin gücüne gidecek bir dua..hep dileyelim ki rabbim hayırlı ömürler versin tüm sevdiklerimize..rabbime emanet olsunlar..sevgiyle kucaklıyorum..opuyorumnanaktan

X