Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

vay be o kadar çok demek

kk da en sevdiğin üye kim olmazsa olmazın

vay be o kadar çok demek

kk da en sevdiğin üye kim olmazsa olmazın

Sevdiğim çok kişi var,ayıramam ki hiçbirini:2:
Sorma bunu sevgili edi arkadaşım,Tanrıçanın demesi gibi yeşil ırk.opuyorumnanaktan

yeşil ırk bayıldımm :asigim:

eşin romantik midir akşam elinde çiçekle gelir mi

yeşil ırk bayıldımm :asigim:

eşin romantik midir akşam elinde çiçekle gelir mi

Çiçek yerine marulla,meyveyle sebzeyle gelir.Canı bişe istemiştir akşam için ekstra yapmamı ister:smiley-cool:
Yok canım ya nerddeeeee;Karadenizli olupda romantik adam olma ihtimali o kada azki
Alıştım bende o durumuna ikimizde ormantik olduk sanırım.sempatiksalakcinni
Ama özel günlerde canı isterse alır.Bir iki kerede şiddetli kavgalarımızın sonucunda almıştır.Yeterki canı istesin erkek işteolumunekankayizsmile

sarıböcegg evlenince hemen çocuk istedinmi ? isteyince hemen oldumu ?

Ah Nilücüm evlendikten sonra istedik ama arıza bende olduğu için olmadı
1.5 sene sonra tedaviyle kaldım,onu kaybettim 18 haftalıkkenmafoldumben
Sonra Alyama şans eseri 4 ay sonra nasıl kaldıysam kaldım tedavisiz:Saruboceq:

hımm
olsun nitecede şükürler olsunki çok tatlı bi kızın var allah bağışlasın.

selam hoşgeldin a.s.
merka ettiğim birşey var vazgeçilmez kuralların var mıdır hayatta

selam hoşgeldin a.s.
merka ettiğim birşey var vazgeçilmez kuralların var mıdır hayatta

Hoşbulduk teşekkürlerr..kaydirigubbakcemile5
Her kadın gibi belli başlı mevhumlara sahibim.
Evliliğim ile ilgili kurallarım vardır evimle ilgili.Onlardan asla vazgeçemem..
Çok kuralcıda değilimdir ama ortada bir yerdeyim işte.yerimseniben

:1hug:kaydirigubbakcemile5

merhaba güzel ve tatlı arkadaşımız
ben şunu merak ederim insanda
şimdi güzelli fiziksel özellikler ALLAHIN insana verdiği güzel ayrıcalıklar
onlarda bir payımız yok
peki sen kendin hangi özelliğini kendinin iyi ve güzel geliştirdiğine inanıyorsun
ve hangi kötü yönünü sevmiyorsun

böcük şeffaf odadasın hayırlı olsunhihoyyyt

beni merak ediyor musun sence nası biriyimşakkıdı

nur emekliyo diş çıkardı sence ne zaman yürürgamyoncuiremsu

araç satıştan anlıyon ya araba alacam hem iyi hem de az tuzlu bi araba tavsiye et bakalım:bbo:

alyanın odasını neden bloguna koymadın sıkı takipçinimnaniknanik

foto makinanın markası ne çok merak ediyimbilmiyorumkismile

burcun nezemuszemus

kışın soba yakmak zor olmuyo mu hacı opuyorumnanaktan

:1hug:kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5

Yavaş yavaş çakralarım açılıyor sanırım..
Önceden olmaz dediğimde olmaz,olur dediğim yerde de hanı kurdururdum.Bu huyumu bıraktım mesela.Olmuyorsa zorlamıyor,kasmıyorum.Bu yönde çok yol aldım ben.
Önyargılıydım felaket,bunuda aştım şükürler olsun.
Sevmediğim kötü yönümde yok aslında.Dönem dönem kendime hakim olamadığım çenemi tutamadığım anlar oluyor ayda yılda bir,keşke sussaydım diyorum bazen.Susmayı öğrenemedim bu huyumu sevmiyorum..

ne güzel insan kendini bilip bunları aşabiliyorsa büyük erdem
kutlarım sizi
ve teşekkür ederim cevaba

Ay ediyorum seni etmez miyim?Ramazan geçsin çiğköftecide buluşuyoruz,haberleşelim :CüvCüv:

Emekliyomuş zilliye bak hele,yerim ben onun emeklemelerini.Sen onu yavaş yavaş çalıştır bacım.İki elinden tut sürekli yürüt.Bir süre sonra kendi isteyecek,vay ebenizesempatiksalakcinni sonra tek el yürümeye başlayacak.Bu şekilde çalıştırırsan erken yürür.İmza:Tecrübeli anneşakkıdı

Alyaya oda yapmadık kardeş,tek kişilik ranzası var birde dolabı oyuncakları filan odasında.Park yatağı bizim odamızda zaten.Az aklı ersin istiyorum oda almak için.Şöyle 4 yaşında diyor babası ama ben seneye yaza alalım diyorum bakalım,alırsak koyarım bebişbayanssulusmile

Fotoğraf makinem Samsung ES10.Teknosadan almıştıkşutarafagitti

Alık pardon balık burcuyumgamyoncuiremsu

Kışın soba yakmak yakana zor olur ben hiç yakmadımsempatiksalakcinniKocam sabahları halleder tüm işleri yakar ve öyle gider.Bana sadece kömürü atmak kalıyor.Soğuk bir kış günü gelirsinde denize karş kestane yaparız kız sobanın üzerinde.olumunekankayizsmile

Ben sorudan ziyade tebrik ve takdir için yazıyorum bu mesajı.
İlişkiler, evlilikler, tarafların aileleri konusundaki görüşlerinizi takdir ediyorum.
Aynı düşüncelerde olduğumuz için belki de bu kadar yakın buluyorum sizi.
"Kayınvalidem ters baktı ne yapmalıyım?", "Eşim kayınvalidemlere çok yakın, eşim görümcemle çok görüşüyor" gibi saçma sapan cümleler karşısındaki akılcı tutumunuzu çok beğeniyorum.
"Elbette ki görüşecek ağaç kovuğundan çıkmadı ya bu adam, evlendiniz diye tapusu sizde olsun istiyorsunuz adamın" gibi bir cevap vermiştiniz buradan birisine.
Bu ve bu yöndeki görüşleriniz için alkışlar size geliyor alkisalkisalkisalkisalkisalkis

KK'da editör olmaya nasıl karar verdin?
Editörlükte seni mutlu eden nedir?Huzursuz eden nedir?
Herkes özel soruları sormuş,bende seni sadece editör olarak tanıdığım için özele giremedim :))

Teşekkür ederim.Benden de size alkışlaralkisalkisalkisalkisalkisalkis

Ama öyle hiç anlamadım anlamayacağım yoktan yere kayınvalidesini yerden yere vuran insanları.Evlendik kocam benim olsun mantığınıda..Yav senin niye olsun bi ailesi var onun..Yani tatlı tatlı anlaşmak varken sorun yaşayan ve yaşatan gelinleri kabullenemiyorum ben.biraz sinir bozucu oluyorum ama yapacak bir şey yok.
Hayatta mutlu yaşamak için mutlaka birazda olsa fedakarlık etmek gerek.Huyundan yada suyundan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…