Eve hırsız girdi !!

kardeş oyun oynamaya çalışmış olsa en azından evin altını üstüne getirirdi hırsız girmiş gibi göstermek için . kötü nüyet aramaya gerek yok bence bu olayda.

Gerçekçi konuşanlara kızmadım,senaryo üreterek yargılayan arkadaşa kızdım.
Ortada kötü bir niyet yok,birden böyle bir dırum içinde olmak beni çok üzdü.
Kimseyi suçlamadım,yöneticiye acaba mı dedim.Çünkü çocuğun annesi kendi oğlunu kızlardeşime şikayet etmiş,dert yanmış.
Zaten vicdanen yine de azap içindeyim.Ailemle gerçekler arasında kaldım.
Bu duyulmasın diye beni tembihlediler.
Ben yine de yöneticiyi arayıp olay yernin hiç bir şey bulamadığını,eve hırsız girmiş olamayacağını söyledim.
Kız kardeşimin de nereye koyduğunu umutmuş olabileceğini söyledim.

Özür dileyip konuyu kapattım.

Gerçekçi konuşmak ağza geleni sayıp,olmayan şeyler üzerinden birini suçlamak değil.
Takdir edersiniz ki benim yaşadığımı yaşasanız benim hissettiklermi hissedersiniz.
Yorucu ve zor bir süreç ..
Ve kendimi gerçekten iyi hissetmiyorum

Siz neden yalan söylüyorsunuz hala yöneticiye? Altınları bulduğunuzu söyleseniz daha iyi olur. Sizde zan altında kalırsınız böyle.

Kız kardeşin kaç yaşında

Ailem sıkıştırıyor,arada kaldım.Onlar daha çok irtibat halinde onlarla.Napcam bilmiyorum.
Yalnış yapıyorsunuz. Hem insanlar kendini kötü hisseder. Hem de sizden şüphelenmeleri yüksek olasılık. O zaman evlerinden biri çaldı şimdi bize böyle diyorlar derler.

Arkadaşlar,altınları bulduk eve hırsız girmemiş,benim saf kardeşim bazanın altına koymuş.Kapı da aşınmış,zorlanmamış.Çok utanıyorum.Tekrar ifadeye gidiyorum
Ee ev dagilmadıysa nasıl bulsun hırsız eliyle koymuş gibi altını?
Sadece kapı zorlandıysa nasıl emin oldunuz eve hırsız girdiğine?
Cok fevri hareket etmişsiniz. Keşke iyice sağa sola bakıp o şekilde katıp karıştırsaydınız ortalıgı. Kendinizce suçlu bile belirlemişsiniz. Adamlar da ısrarla bizde öyle şeyler olmaz demişler. Tam yer yarılsa da icine girsem demelik durum bu.

Altın çok kolaydaydı Kızlardeşime göre.Çekmece içi

Zaten binadann bırı veya tanıdıklarından biri bu sitedeyse öğrencekler nıye bu kadar ayrıntı verıyorsun. Bende geçen gün cok emındım dolarım vardı kenarda montumda sanıyorum ceplernde ara ara yok. Basımdan kaynar sular döküldü. Meğer bi cantamın fermuarlı gözüne koymusum. Yani insan unutabılır. Ama sonucta kapı zorlanmıs hırsız zorladıgı gerçeğini değiştirmez. Bencede kısmeye söylemeyin susun devam edın. O cocuk bela olur sonra bısey olur.

Valla sonuçta bir hata var.O çocuk için hayır dağıtacağım.Kimseye de bir şey diyemem başka.Dilerim sağlığına kavuşur.

Merhaba konuyu gördüm merak ettim hırsız nerelere bakmış yatak odası mi sadece yoksa banyo salon mutfak vs heryere bakmış mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…