Eve hırsız girdi !!

Arkadaşlar,altınları bulduk eve hırsız girmemiş,benim saf kardeşim bazanın altına koymuş.Kapı da aşınmış,zorlanmamış.Çok utanıyorum.Tekrar ifadeye gidiyorum
Direk suclamasaniz da İnsanlari zan altinda bıraktınız.
Ve bu saatten sonra o altinlari evde saklamazsiniz heralde?
Şu anda bilmemesi gereken herkes biliyor ve daha riskli bir durum.

Ay yetenek işi de değil var ya. Ben de annemlerin çelik kapıyı tık diye kartla açardim
Çok geçmiş olsun. Kardeşinizin çalındı deyip başka yere verme gibi bir durumu olamaz demi?

Direk suclamasaniz da İnsanlari zan altinda bıraktınız.
Ve bu saatten sonra o altinlari evde saklamazsiniz heralde?
Şu anda bilmemesi gereken herkes biliyor ve daha riskli bir durum.
Benim değil zaten de napcam bilmiyorum.Kardeşimin arkasını ben toplamaya çalıştım.

Offf çok üzüldüm çok geçmış olsun,polis gelip parman izi falan almadı mı?en iyisi tasarruflarla bankada altın hesabı açmak, fiziki altın da bi gün mutlaka bozduruluyor zaten..

Daimi aramaya alınır faili meçhul olarak kalır. Ben umutsuzum bulunmaz

Değişik bir fikir linç de gelebilir ama kız kardeşinizden hiç şüphelendiniz mi

Birinden suphelendiniz yönetici ve tayfası diyip durdunuz polisler işini düzgün yapmıyor die söylendiniz sonuç : kızkardeşiniz bazanin altına koymuş kapı aşınmış mal yerine geldi de alınan günahlar altından daha da ağır şimdi gerçekten oturup buna üzülün..

Kusura bakmayın da ben kimsenim günahını almadım.
Kimseyi yargılamadım.
Anlattığım durum için beklemediğim tavra kızdım.Şüphelendiğim kişiyi bile söylemedim.
Bana kalsa polisi bile aramazdım.Kızlardeşim düşünsün dedim.Ben sadece tekrarı olur ,hayatım tehlikeye girer diye düşündüm.Devir kötü ve her şeyle karşılaşabiliyoruz.
Evet altın kızlardeşimindi iki güne kadar eğitimi için harcayacaktı.
Böyle bir durumda insani olarak tepki gösterdim.
İnsanlara güvenmemenin sebebi direk beni yargılamalarıydı.
Kimin başına gelirse gelsin daha fazla tepki gösterirdi.
Evet vicdan azabım var ama insanları yargıladığım için değil,gerçekten iyi niyetli insanlar varsa binada zan altında kaldıkları için.

Değişik bir fikir linç de gelebilir ama kız kardeşinizden hiç şüphelendiniz mi

E şimdi yöneticiye filan bulunduğunu söyleyecek misiniz?
Sahipsiziz filan diye söylenmiştiniz o kadar, adam bizde öyle şey olmaz derken
Evet o düşğnce hala var.Sadece bu konu içim değil,genel anlamda hayatım için.Daha önce yaşadığım bir durumdu .Bir anda anılarım yenilendi.Bırda açsam konuyu sayfalar sürer.O yüzden siz boşverin.Anlamsız takılmalarınıza devam edin

Anne, babanız, erkek kardeşiniz gelmedi mi bu kadar patırtıya; onlara haber vermemiş miydiniz ?

Valla siz bayağı günahına gitmissiniz milletin yönetici ve tayfası diyip durmussunuz .Ayrıca olay yeri polisi o eve hırsız girip girmediğini zaten ilk bakışta anlamıştır bu yüzden prosedür gereği gerekli incelemeyi yapmıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…