Evden çalışabileceğim paketleme tarzı güvenilir bir iş var mı?

Dogangunes1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
463
-612
29
Evden çalışmak istiyorum ne ıs olsa yaparım durumumuz yok.Allah rızası için yardımcı olan bılgı vercek olan olursa çok dua ederim …

Sen bir işte barınaman bacim.
Kasiyer olarak girdiğin markette patron sana hoşgeldin demedi diye sayıp döken insansın.
Bılıp bılmeden neler yaşadığımı bılmeden oturduğun yerden klavye delikanlılığı yapma bana ..bellı kı sende bır yerlerde barınamamıssınkı buralara dusmussun

Markette işe başlamamış mıydınız siz? Evli ve küçük çocuğu olan biri değilsiniz, neden evden çalışmak istiyorsunuz ki? Sigortalı işlerde çalışın yoksa sonradan pişman olursunuz.
Kuzum bende öyle ıstıyorum ama çalıştığım yerdeki karaktersiz sorumsuz ınsanlara sabredemıyorum ,caresız kaldım .daha yenı ıse gırdım patron habire mahrup edıyor bızı

Kuzum bende öyle ıstıyorum ama çalıştığım yerdeki karaktersiz sorumsuz ınsanlara sabredemıyorum ,caresız kaldım .daha yenı ıse gırdım patron habire mahrup edıyor bızı
Kuzum diyerek cümleye başlayan insanlardan koşarak uzaklaşmak lazım

Bılıp bılmeden neler yaşadığımı bılmeden oturduğun yerden klavye delikanlılığı yapma bana ..bellı kı sende bır yerlerde barınamamıssınkı buralara dusmussun
Naptılar. Tacız mı ettıler, hepsı oturup tepene mı coktuler. Devir iş secme mabadı kaldırma devrı degıl. İşe ıhtıyac varsa duymuycan bazen ufacuk seylerı. Tacız hakaret harıc tabıkı
Alı rıza bey sendromuyla coook iş ararsın
Hepimiz evden çalışmak istiyoruz. Kendimizi işe gidip gelme, kışın sıcak evinizi terk etme, konfor alanımızdan çıkma zahmetine sokmadan evden, oturduğumuz yerden para kazanmak istiyoruz.
Bnde oturayım para gelsın, iş bıtsın, cocuk bakılsın, onume 10 cesıt yemek cıksım, katyalar pervane olsun ıstıyım ama hayaller hayatlar oluyor. Prenses sendromuna yakalamıs hanfendı

delikanlıyım ulan var mı bana yan bakan heeeeeeyyytttt ?

Bende tum gun ev isi yapip cocuk bakiyorum ama kimse maaş vermiyor 🥴
Evden calisma diye birsey kalmadi zaten eskidendi o paket isleri falan
Yemek yapip satabilirsiniz ancak, ona da tecrube duzen ve cevre lazim

Burası kerhane mi ?
Düşmüşsün derken ?
Çalışıyorum ben 12 senedir hshsh

Naptılar. Tacız mı ettıler, hepsı oturup tepene mı coktuler. Devir iş secme mabadı kaldırma devrı degıl. İşe ıhtıyac varsa duymuycan bazen ufacuk seylerı. Tacız hakaret harıc tabıkı

Alı rıza bey sendromuyla coook iş ararsın

Bnde oturayım para gelsın, iş bıtsın, cocuk bakılsın, onume 10 cesıt yemek cıksım, katyalar pervane olsun ıstıyım ama hayaller hayatlar oluyor. Prenses sendromuna yakalamıs hanfendı
Hah hahahaa ali rıza bey mi uyuz olurdum ona 😃😃 en başta kaymakamlıktan istifa etmesine

X