Sivilceli Ciltler Evde Siyah Nokta Bandı Yapımı..! (Çok Etkili)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
valla canım tarifi ben süt diye aldım, su ile hiç denemedim:44: süt ile yapıldığına göre vardır bi görevi demek ki, belki de yüze yapışmasını süt sağlıyordur:KK34: jelatini 5M MİGROSlarda bulabilirsin :KK54:

bakıcam :)) bu sefer yaptıktan sonra yazıcam :KK70: olay oldu evde bu bulamadım bi :KK70: jelatini bulduğum yerde koli felan almayı düşünüyorum :p

tamam ben şimdi Ay ile yaşam balığını düzenleyeceğim, artık tüm güzellik tarihleri oradan verilecek :KK8:

tamam canım bakıcam birazdann :)) takipteyimmm

şimdi bana kızıcaksınama ben bugün yapıcam bu siyah nokta işini :KK70: büyüme fazı ama ya dayanamıcam çünkü şşu jelatin beni deli etti :KK70: sonunda aktardan aldım toz jelatin :KK70: sonucu yazarım akşammm :)

olmadı ya da beceeremedim. 2 kaşık toz jelatine 2 kaşık süt koydum benmari usulü yaptım sürdüm tuttu kurudu çıkarırken plastik gibi çıktı silikon gibi

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim bende denicem.
bişey sormak istiyorum ama sizin mikrodalga yada benmariyle ısıtma yöntemini videoda göremedim acaba benmi kaçırdm yoksa ısıtmadan direk karışım sürülebiliyor mu?

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim bende denicem.
bişey sormak istiyorum ama sizin mikrodalga yada benmariyle ısıtma yöntemini videoda göremedim acaba benmi kaçırdm yoksa ısıtmadan direk karışım sürülebiliyor mu?

orayı direk geçmiş sanırım. Sadece jelatini çıkarırken aldığı görüntü orda daha net onu belirtmek istedim :KK34: benmari usulü veya mikrodalgaya konulduğunda bal gibi bişey oluyo:KK3:

orayı direk geçmiş sanırım. Sadece jelatini çıkarırken aldığı görüntü orda daha net onu belirtmek istedim :KK34: benmari usulü veya mikrodalgaya konulduğunda bal gibi bişey oluyo:KK3:

yani sütü ve jelatini karıştırıp benöari usulu eritip sürücez ok:)tamam inşallah en kısasürede alıp deniycem.birde avonun katoloğunda gördüm siyah nokta için jel sürüyorsun ve sanırım donuyo sonra yavaşça çekiyorsun.
siz kullandınız mı?

bu videoda ki gibi olması lazım, bende böyle oldu. jelatin yerine başka bişey mi aldın :44:

bende jelatin aldım hatta adam söylemiş yüzede kullanıyolar diye. bunun gibide oldu sütü bunun kadar çok koymadım 2ye 2 koydum sürdüm benmki daha yapış yapıştı ağda gibi. amabilmiyorum :KK70: bidaha denerim ben migrosa gidene kadarr

yani sütü ve jelatini karıştırıp benöari usulu eritip sürücez ok:)tamam inşallah en kısasürede alıp deniycem.birde avonun katoloğunda gördüm siyah nokta için jel sürüyorsun ve sanırım donuyo sonra yavaşça çekiyorsun.
siz kullandınız mı?

yok canım kullanmadım. ama bu daha doğal:KK16:

bende jelatin aldım hatta adam söylemiş yüzede kullanıyolar diye. bunun gibide oldu sütü bunun kadar çok koymadım 2ye 2 koydum sürdüm benmki daha yapış yapıştı ağda gibi. amabilmiyorum :KK70: bidaha denerim ben migrosa gidene kadarr

işte videodaki gibi yapışacak sende tutup yavaşça çekecen:KK1:

canım ya bu 5m migros buralarda yok başka nerde bulabiliriz ki bu jelatini:44:

X