Sivilceli Ciltler Evde Siyah Nokta Bandı Yapımı..! (Çok Etkili)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
hatta [video=youtube;KDq3Kfdg5gk]http://www.youtube.com/watch?v=KDq3Kfdg5gk[/video] bu videoda daha belli :KK16:

link vermek yasak olduğu için direk link veremiyorum:KK34: açtığım konu başlıklarında mevcut başlıklarım bulunmakta canım.:KK54:

konuyla ilgili link verebilirsin canım. kk. da olan herhangi bir konu linki yada msj. yasak olan başka site ve ürün linkleri. örneğin bir ürünün adını yazman yada sayfasının adresini buraya yapıştırman gibi. msj kutun dolu olduğu için bunları gönderemedim sana burdan yazıyorum :KK34:

başka bir başlıkta kendi konu linkimi paylaştım ve 4 gün uzaklaştırma aldım :KK43: eşeği sağlam kazığa bağlayalım :KK9:

evet oldu. biraz az yapmisim ben, bi kahve kasigindan yapmistim sirf burnuma kullanirim diye.
simdi yemek kasigindan yaptim ve oldu.burnumda su an :KK1:

siyah-nokta-bandi.jpg

Kendimizin yapacağı SİYAH NOKTA BANDI :

Malzemeler:

-Jelatin ya da jöle (Büyük marketlerde bulabilirsiniz.. Ben DR. OETKER'in jelatinini kullanıyorum... Böyle meyveli olanlardan değil, sade jelatin olacak... Ve saç jölesi değil aman ha :KK9: )
-Süt

Yapılışı :

-Aynı ölçülerde jelatin ve sütü karıştırıyoruz... ( Mesela 1 yemek kaşığı jelatin ile 1 yemek kaşığı sütü karıştırıyoruz... )
-Sonra bu karışımı 10 saniye kadar mikrodalga fırına koyuyoruz ve jel kıvamına geliyor...
-Karışımı fırından çıkarıp biraz ılımasını bekliyoruz... yoksa yakar yani :18:
-Ilıyan karışımı bir fırçayla ( Ya da işte her ne olursa olsun farketmez :KK70: Ama fırça güzel yayıyor...) burnumuza ince bir tabaka halinde boylu boyunca sürüyoruz.. Artık başka nerede siyah nokta varsa bilmem, benim burnumda oluyo :KK8:
-Sonra kurumasını bekliyoruz ..
-Kuruduktan sonra hafif gülüyoruz :KK1: hatta iyice gülüyoruz :KK60:
-Sonra bandın çatlayan ucundan tutup yavaaaaaaaşça kaldırıyoruz... ( Hızlı çekmeyin )
-Sonrası yok işte bitti :KK14: Güle güle kullanın bayanlaaaar :KK54:

-Mikrodalga fırını olmayanlar, karışımı benmari usülü tarzında da hazırlayabilirler...

-Yani karışımı mesela su dolu bir cezveye kapalı bir kap içerisinde koyabilirler.. içine su girmesin dikkat edin... böylece JEL kıvamını alınca yeterli olacaktır kullanmanız için..

-Tekrar söylüyorum ılıtmadan sürmeyin :KK9: ve fazla da soğuk olmasın :KK34:

Kaynak : bakimliyimben

Bunlarda ilginizi çekebilir..!

Diğer konu başlıklarım için ADIMA TIKLAYIN ve Profilime gelin. Oradan AÇTIĞIM KONULAR'a tıklayın.

bu jöle bildiğimiz jölemiii

Son düzenleme:
o jölelerin adı jel diye değişmiş sanırım?? ama sadesi yokk :S:S:S sade olarak tart jölesi var. bide sen yaptınmı bunuuu sütle felan :KK70: sütün etkisi nedir suyla olmuyomuu

valla canım tarifi ben süt diye aldım, su ile hiç denemedim:44: süt ile yapıldığına göre vardır bi görevi demek ki, belki de yüze yapışmasını süt sağlıyordur:KK34: jelatini 5M MİGROSlarda bulabilirsin :KK54:

X