Evde mi kaldım ben

Merhaba, yaşım 24 ve şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı, şu an da bir umut görünmüyor, çok utangacım bunun da etkisi olabilir, nasıl cilve yapabilirim, nasıl çekici olurum lütfen yardım edin. Yalnız ölmek istemiyorum yaşım geldi hala ortada bir şey yok. Tavsiyeler?

Lütfen şaka yapıyorum de :)

Merhaba, yaşım 24 ve şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı, şu an da bir umut görünmüyor, çok utangacım bunun da etkisi olabilir, nasıl cilve yapabilirim, nasıl çekici olurum lütfen yardım edin. Yalnız ölmek istemiyorum yaşım geldi hala ortada bir şey yok. Tavsiyeler?
Canim bu yasta evlenip dertsiz basina dertmi arıyorsun.? Gencliginin tadini cikar gez toz ne zorun var yani. Hic heveslenme bence. O yaslarda hersey toz pembe geliyor ama hayat oyle degil. O yuzden acele etme nasilsa seninde bir kismetin vardir gelecekte evlenceksin yuvanı kuracaksin illaki. Ama acele etme yeterki.

40 yaşında hala bekar hiç sevgilisi olmamış olanlar var 24 yaş birşey mi bkz: bendeniz sevgilim oldu da noldu hep dert bunlar kafan rahat ne güzel yaşa hayatını sevgiliyle hayat yürümüyor .

Başka bir konuda çocuk evliliğini savunan bir “öğretmen” vardı. Onun gibilerin gözünde evde kalmış sayılırsın ama normal aklı başındakı insanlara göre evde kalmıs falan değilsin. Hem “evde kalmak” ne çirkin bir yakıştırma. Her kesin kaderi kısmeti hayatı farklıdır.

Yok canım sende ne evde kalması dünür falan da mı yok bizim burda oğlan anneleri deli gibi kız arıyor:olamaz: hayırlısini işte ablacim ben eşimi 8sene bekledim evlendik binbir zorlukla onu beklerken çektim sıkıntı lar zor sanirdim evlendik Allah bı evlat nasip etti onu da erken aldı anladım ki derdim büyük sanmayacaksin bu halim iyi deyip şükür edeceksin ne deyim Allah gönlüne göre versin inşallah:super: erkek kardeşim var senden büyük bekar ki arkadaş i olmasıydı düşünrduk ayol:KK58:

Sende bendensin ama benim birisi olacak gibi oluyo ama sonradan noluyosa olmuyor cok üzüyor bu durum beni 27 yaşıma geldm yok hala biri ...

Youtube da makyaj tekniklerini öğren sade ama şık giyin kuaförde güzelce bir saç modeli kestir

Dogru ama o yaslarda banada gelmisti evde kaldim diye. Bazi yaslarda gelip can sikiyor bu durum.ama bir sene beklesen gececek. Bendede 24 te vurmustu bu sendrom. Ne yaptim ne ettim evlendim ahanda bosaniyorm:super:

X