Evde mi kaldım ben

Merhaba, yaşım 24 ve şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı, şu an da bir umut görünmüyor, çok utangacım bunun da etkisi olabilir, nasıl cilve yapabilirim, nasıl çekici olurum lütfen yardım edin. Yalnız ölmek istemiyorum yaşım geldi hala ortada bir şey yok. Tavsiyeler?
Şaka gibisiniiz :) ben de 24 yaşındayım bekarım :) yalnız ölmek istemiyorum yaşım geldi demişsiniz valla şaka gibi.
Oyalayın kendinizi. öğrenci misiniz değilseniz maddi durumunuzu bilmiyorum halk eğitim merkezlerinde kurslar var çeşitli alanlarda. Uğraş bulun kendinize.

Evlilik kader kısmet :)

Evlilik oyle uzaktan gorundugu kadar guzel birsey degil oncelikle bunu soyleyeyim. 24 yasinda nisanlandim 25te evlendim simdiki aklim olsaydi dort/bes yil daha kadar bekar takilirdim. Daha genceciksin tadini cikar gez eglen kendine bak hayatin tadini cikar. Evlenenlerin basi goge ermiyor.

Tövbe Estağfurullah.
Ablacim daha yaşın kaç.
Evde kalmış değilsin de sevgililerin olmaliydi.

Rahat ve güleryüzlü ol. Gereksiz konuşma. Ozguvenli ol. Birikimli ve esprili ol. Modaya uygun giyin
Azicik makyaj yap. Bu.

Senin tarzin ne
Nasıl birisin
Erkekleri iten bir tarafin olabilir mi sence
+1

Kismet ne zamansa o zaman da evleneceksiniz. Sakin uzulmeyin, yaşiniz daha kucuk. Ben 26da evlendim, evlenene kadar da gezdim tozdum, cok guzel zaman gecirdim.

Nickinizdeki ilaçları kullanıyor musunuz merak ettim.Ayrıca kesinlikle evde kalmış değilsiniz.24 yaş nedir yahu? Ki evde kalmak tabiri de çok çirkin söylemeden geçmek istemedim.Keşke konuyu öyle açmasaydınız.

Merhaba, yaşım 24 ve şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı, şu an da bir umut görünmüyor, çok utangacım bunun da etkisi olabilir, nasıl cilve yapabilirim, nasıl çekici olurum lütfen yardım edin. Yalnız ölmek istemiyorum yaşım geldi hala ortada bir şey yok. Tavsiyeler?
once isin gucun olsun en buyuk cilve bu

Whats app teki kocaman gözlü emoji

Yaşının
yaşının gelmesine 3 sene daha var. Abartmayın.

Psikolojik sınır olarak 30 a kadar yolu var bence :)) gencliginizin keyfini çıkarın ya bunları düşünmeniz için çok erken...olursa olur olmazsa olmaz. ..siz böyle sevgilim yok diye kafaya taktikca hiç olmaz

cilve yaparak evlenmedik biz
ayrıca yaşında ne var?
birgün uygun biri çıkar nasipse olur
şimdiden dert etme bunları

Napcan evlenip rahat mı batıyor :KK70:
O yaşta ara ara ben de takardım kafaya ama şimdiki aklım olsa keyfime bakardım. Eşimi çok seviyorum güzel de bir evliliğin var ama evlilik için de acele etmeye gerek yokmuş :KK70:

Bence evlenmek marifet degil burada cogu evli kadın esiyle olan sorunlarndan eslerinin ilgisizliginden yakınıyor
hayatnzın kalanını gecireceginiz kisinin dogru zamnda dogru kisi olması onemli
Olecegimiz gun ve evlenecegimiz kisi kaderimize yazılıdır bunu degistiremeyiz hayatı size zindan eden bir kocanızda olabilirdi bu yönden bakın bence
Ayrca siz kendinizi sevip guvenmezseniz baskalarna karsıda oyle gorunursunuz kendinizi sevin sizden bir tane var bunu unutmayın :)

X