Evde mi kaldım ben

prozaclustral

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2017
69
43
30
Merhaba, yaşım 24 ve şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı, şu an da bir umut görünmüyor, çok utangacım bunun da etkisi olabilir, nasıl cilve yapabilirim, nasıl çekici olurum lütfen yardım edin. Yalnız ölmek istemiyorum yaşım geldi hala ortada bir şey yok. Tavsiyeler?

Keşke 24 olsam da tek derdim bu olsa :işsiz:

*Merhaba canim
merhaba, tabiki başka dertlerim de var bir sürü ama gerçekten artık bu durum moralimi bozmaya başladı, anne olmak istiyorum düzenli ve huzurlu bir hayat istiyorum neden hiçbir şey bana nasip olmuyor

Tövbe Estağfurullah.
Ablacim daha yaşın kaç.
Evde kalmış değilsin de sevgililerin olmaliydi.

Rahat ve güleryüzlü ol. Gereksiz konuşma. Ozguvenli ol. Birikimli ve esprili ol. Modaya uygun giyin
Azicik makyaj yap. Bu.

Senin tarzin ne
Nasıl birisin
Erkekleri iten bir tarafin olabilir mi sence
ya çok çirkinim insanlar bana söylemiyor ya da kara büyü falan var herhalde üzerimde

merhaba, tabiki başka dertlerim de var bir sürü ama gerçekten artık bu durum moralimi bozmaya başladı, anne olmak istiyorum düzenli ve huzurlu bir hayat istiyorum neden hiçbir şey bana nasip olmuyor
Olur canım Allah nasip ettiği zaman olur. Zorlamaya gerek yok. Bende 30dan sonra evleniyorum. Bende isterdim daha önce anne olmak ama demekki kısmet değilmiş:) çok kafana takma hersey olacağına varır. Allah baska dert vermesin. Evlenincede başka sorunların olur. Herşeyin hayırlısı

Merhaba, yaşım 24 ve şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı, şu an da bir umut görünmüyor, çok utangacım bunun da etkisi olabilir, nasıl cilve yapabilirim, nasıl çekici olurum lütfen yardım edin. Yalnız ölmek istemiyorum yaşım geldi hala ortada bir şey yok. Tavsiyeler?
Canim bende 24 yasindayim 2 oglum var lakin sen evde kalmadin ben erken evlendim okulu egitimi kariyerimi koseye atarak bence daha cok kcuksun egitimine kariyerine odaklan ben suan uni ye devam edecem ama nasil yapacam nasil yetistirecem bilmyrm cunku sosyolojiyi yarida biraktim yapamadim evllgi cocgu egitimi bir arada bence evliligi dusnmekten once gelecegini dusun

Ve ayrica evlilik beklemekle alakali birsey degil biri aniden gelir hersey cok ani gelisir bi bakarsin evlenmisssin cocukta kucaginda hakkinda hayirlisi

24 yaşındasınız daha ağzım açık okudum şu yazdıklarınizi. Sevgiliniz olmasını aşık olmayı isteyebilirsiniz bu çok normal da evlenmek anne olmak istiyorum niye nasip olmuyor demek için daha yaşınız çok genç yapmayın böyle. Işiniz falan yok mu biraz geleceğinize odaklanin.

Burada biri çıkıp evet evde kaldin demez,bunu sende biliyorsun :KK45:

Kadınların evde kalmış diye adlandırılması çok itici ve yanlış olmakla beraber 24 yaşında birine bunu demek zaten çok mantiksiz. Ha diyen çıkar mı hayatta eğitim iş güç kariyer sosyal kulturel yasam derdi olmamış tek derdi koca bulmak olanlar diyebilir.

Kadınların evde kalmış diye adlandırılması çok itici ve yanlış olmakla beraber 24 yaşında birine bunu demek zaten çok mantiksiz. Ha diyen çıkar mı hayatta eğitim iş güç kariyer sosyal kulturel yasam derdi olmamış tek derdi koca bulmak olanlar diyebilir.
Evde kalmış kelimesi çok saçma oldugu icin boyle dedim zaten.katılıyorum size :KK66:

Ne alaka evde kalmak.
Evlilik kader kısmettir.
Belki evlenecek belki evlenmeyeceksin bunu tek başına ölmek olarak adlandırman yanlız.
Ne evli kadınlar var yanlızlar.
Ayrıca cocuk işi allahtan ben evliyim ve çocuk için uğraşıyorum.
Evlendinde cocuk olacak die bi konu da yok.
Sen mutlu ol hayatını güzelleştir gerisi teferruat.

X