Göz Makyajı Evde Kirpik Perması Yapmanın İncelikleri...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sağol canım valla yine hızır gibisin =) bunu da bi deneyelim bakalım =)

Aman tanrım! Lisa Abla mümkünse o tırnaklarla gözlerime yaklaşmasın

Bu arada fikrimi sorarsan klasik perma bigudisi ile devam edeceğim, hoşlanmadım bu silikon pedden...

Son düzenleme:
Kısa kirpiklerim var, çözüm olur mu ki bu bana Kumral seyrek ve kısa kirpiklerim var, ve düzler tabii ki (kıvrılacak kadar uzun olsalar belki kıvrılcaklar da)..

Kısa kirpiklerim var, çözüm olur mu ki bu bana Kumral seyrek ve kısa kirpiklerim var, ve düzler tabii ki (kıvrılacak kadar uzun olsalar belki kıvrılcaklar da)..

Kısa kirpiğe olmuyor tatlım, annemin kirpikleri kısa uygulama yaptım bir kaç kere ama ne kendini belli etti ne güzel durdu... Sen ilk olarak kirpiklerini kirpik boyası ile boya, daha gür ve uzun görünüyor bu şekilde... Swiss O PAR tek geçerim 1 dakikada keisn sonuç...

Tatlım bu sana ait fot.lar değil mi ?bu paylaşımını başka bir sitede gördüm .Bilgin olsun diye haber vereyim dedim .

Son düzenleyen: Moderatör:
ben kendime becerikliyim derdim bunu tövbe yapamam. sizden korkulur kızlar nasıl becerdiniz şaştım

geçen ay ebaydan ürünleri istedim ve çok şükür sorunsuz elime ulaştılar.Yalnız bigudilere kirpikleri yapıştırıken beceremedim. Kendinden yapışkanlı diye kirpikleri kirpik fırçası ile tarar gibi bigudilere sabitlemeye çalıştım ama her seferinde kaçanlar oldu bir dahaki sefere daha iyi yapabilmem için öneriniz varmı?

o zaman bende bir bakayım ebay a almayı çok isterim çok işime yarayacak çünkü kirpiklerime acayip takınyılıyım

ben dünyanın en beceriksiz insanı olduğum için hiç yapmaya bulaşmıyorum fakat yaptırmak isterim. antalyada hiç güzellik salonunda yaptıran var mı?

tatlım kendinden yapiskanli olmasına güvenme ben kirpik yapıştırıcı kullanıyorum.

o zaman bende bir bakayım ebay a almayı çok isterim çok işime yarayacak çünkü kirpiklerime acayip takınyılıyım
Al gitsin çok guzel oluyor.

Ebay cin degilmi arkadaslar? Amman diorum kor olmayalim sonra? :18:
Canim, ebat dunyanın heryerinden satıcıları barındırıyor Çin malı olanlarda var Fransız veya Usa malı olanlarda var ona göre seçebilirsiniz ama ben hep Çin malı kullandım.

ben dünyanın en beceriksiz insanı olduğum için hiç yapmaya bulaşmıyorum fakat yaptırmak isterim. antalyada hiç güzellik salonunda yaptıran var mı?
Çok zor degil aslında, inşallah birileri yardimci olur.

Ebayden baktım fiyatları çok ucuz, ilk kalitesiz herhalde diye düşünüp almiyim dedim fakat sonra senin kullandıklarınla aynı marka olduğunu farkedip aldım bir set. Fiyatı da çok ucuzdu benim aldığım 14 dolardı, eğer almak isteyen varsa ebay'e baksın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…