Göz Makyajı Evde Kirpik Perması Yapmanın İncelikleri...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Tatlım bunu yapabilmem için yüzyüze görüşmemiz lazım internetten öğretebilmem çok zor laf aramızda komple kirpik takmak tek kirpik takmaktan daha kolaydır tek kirpiği takmak daha zordur :)

ondan diyorum ya ben tek tek takmaya kalkarsam bu sefer kirpikten fazlası elimde kalabilir diye :KK1:
kirpik takmak için garip bir alet gördüm geçen gün kirpik kıvırma aletine benzer şekildeydi ama denemek lazım
kirpik çıkarması yapmak lazım diyorsun yani :KK1:

huu huuu balığımmmm :) maşallah maşallah yeni gördüm...parmaklarınaa yüreğine sağlık:KK1:
sana bişey sormak istiyorum ballı kekim..sırf bu konuya özel değil..ben yurt dışından alışveriş yapmak istiyorum ebay vs gibi sitelerden..yalnız hi tecrüben yok :) bide en son gümrük problemi oluyor gelmiyor daha fazla ödüyorsun gibi seyler duydum..senden bu konuda yardım istiyorum sen bilirsin kesin tontişim benim....En Büyük KK

Ben buradan almadığım için bilemiyorum canım, kuaför malzemeleri satan yerlere veya internete bakman lazım...

hımm yurtdışındasın sanırım sen peki arkadaşlar türkiye'de bulabiliceğimiz yerler neresi alan arkadaşlar yardımcı olsunlar lütfen:21:

hımm yurtdışındasın sanırım sen peki arkadaşlar türkiye'de bulabiliceğimiz yerler neresi alan arkadaşlar yardımcı olsunlar lütfen:21:

kılıç yurt dışında değil ki
internetten alıyor genellikle o yüzden buradan almıyorum demiştir
kuaför malzemeleri satan yerlerde vardır sanırım eminönü zaza hana bakılabilir mesela

:nazar:Maşallah kılıçbalığı, nazar değmesin sana. Hem marifetlisin, hem akıllı, hem de güzel :) En azından saçlarının ve gözlerinin güzel olduğundan hepimiz eminiz. Boş konu açmıyorsun hep yararlı birşeyler aktarmaya çalışıyorsun.:nazar:

:nazar:Maşallah kılıçbalığı, nazar değmesin sana. Hem marifetlisin, hem akıllı, hem de güzel :) En azından saçlarının ve gözlerinin güzel olduğundan hepimiz eminiz. Boş konu açmıyorsun hep yararlı birşeyler aktarmaya çalışıyorsun.:nazar:

Çok teşekkür ederim canım, yararlı oluyorsa ne mutlu bana:KK16:

Son düzenleme:
huu huuu balığımmmm :) maşallah maşallah yeni gördüm...parmaklarınaa yüreğine sağlık:KK1:
sana bişey sormak istiyorum ballı kekim..sırf bu konuya özel değil..ben yurt dışından alışveriş yapmak istiyorum ebay vs gibi sitelerden..yalnız hi tecrüben yok :) bide en son gümrük problemi oluyor gelmiyor daha fazla ödüyorsun gibi seyler duydum..senden bu konuda yardım istiyorum sen bilirsin kesin tontişim benim....En Büyük KK

Canım, gümrük genelgesi konusu doğru, muhtemelen yurtdışından sipariş edeceğimiz kirpik perması seti elimize ulaşmayacak maalesef ki artık satıcılarda bu durumda yavaş yavaş haberdar olduklarından Türkiye'ye gönderim yapmak istemiyorlar.Geçenlerde ürün satın aldığım bir satıcıya ürün bilgisi olarak kozmetik harici bir şey yazması gerektiğini anlatan bir mesaj yazdım ama karşılık olarak zaten gümrüğünüzde sorun var diyerek satışı iptal etti mesela...Bir parti ojemde gümrükten geri döndü...Günde yüzlerce binlerce paket geçiyor ellerinden, nasıl oluyorda kontrol ediyorlar anlamıyorum!

İstanbuldayım...Dediğim gibi kuaför malzemeleri satan dükkanlara veya internete bakacaksın canım, Barro yazmış Zazahan civarında vardır...

Son düzenleme:
Emeğinize sağlık gerçekten çok güzel bilgiler :) Maşallah gözleriniz de çok güzelmiş iyi cesaret etmişsiniz resimli paylaşarak :) Nazar duası okuyun bence bol bol nazar değmesin.
Bir kaç yerde okumuştum kuaförlerde acaba ne kadara yapıyorlardır? Bir de rimelinizin markasını çok merak ettim :))))

Emeğinize sağlık gerçekten çok güzel bilgiler :) Maşallah gözleriniz de çok güzelmiş iyi cesaret etmişsiniz resimli paylaşarak :) Nazar duası okuyun bence bol bol nazar değmesin.
Bir kaç yerde okumuştum kuaförlerde acaba ne kadara yapıyorlardır? Bir de rimelinizin markasını çok merak ettim :))))

Ne kadara yaptıklarını bilmiyorum ama pahalı olmasa gerek.Rimelin markası estee lauder magnascopic...

Kızlar gözünüzü seveyim bana sürekli nerden aldın diye sormayın, zaten bir konu açmışım ayrıntıları ile anlatmışım biraz da siz araştırsanız ölür müsünüz? Sırf bu yüzden bazen konu açmaya korkuyor insanlar, okumak araştırmak yok binlerce defa aynı soruları yanıtlamak durumunda bırakıyorsunuz üstelik birde tersliyorsunuz insanı!

YILLARDIR düzenli kirpik perması yaptıran biri olarak gözlerini kapatır üzerine streçfilm kapatır havlu koyar ısıyla 40dk bekletirsen kullanım süresi 3ayı devirir kalıcılıgı kıvrıklıgı daha iyi olur

daylıght slm adanada nerden temın edıyorsun kırpık perması malzemelerını sımdı e baydan sıparıs edıcem bakınıyorum ama belkı senın daha pratık bı cozumun vardır

daylıght slm adanada nerden temın edıyorsun kırpık perması malzemelerını sımdı e baydan sıparıs edıcem bakınıyorum ama belkı senın daha pratık bı cozumun vardır

ebayden alma konusunda tereddüt ediyordum fakat bu sabah paketim geldi :KK70: biraz uzun sürdü ama önemli olan da elime ulaşmasıydı =) gayet de uygundu, bence düşünmeden alabilirsin..

ayrıca şu an permalanmış vaziyette beklemekteyim =) sormak için biraz geç kaldım ama bu yapıştırıcıyı doğrudan gözkapağına sürüyoruz demişsin kılıçbalığı, fotoğrafta da bigudinin üzerinde var. ben yazdıklarına göre yaptım ve gözkapağıma yapıştırıcıyı sürüp bigudiyi oraya sabitledim. ardından kirpiklerimi bigudiye yapıştırdım ve perma ilacını sürdüm, yani yapıştırıcıyı kirpiklerime sürmedim :S bir kaç tanesi pıt pıt diye ayrıldı ama iğneyle tekrar yapıştırdım elimden geldiğinde :KK70: bi dahakine yapıştırıcıyı da sürmem gerekiyor sanırım bigudinin üzerine diil mi? =)

ebayden alma konusunda tereddüt ediyordum fakat bu sabah paketim geldi :KK70: biraz uzun sürdü ama önemli olan da elime ulaşmasıydı =) gayet de uygundu, bence düşünmeden alabilirsin..

superr zaten bı arastırma yaptım turkıyede fıyatlar ucukkk e bay e gore bır ay surecek deıl ya aradakı fıyat farkına bakarsak bı ay beklemeye de deger... nasıl oldu kırpıklerın nasıl oldu memnunmusun gelen urunden

superr zaten bı arastırma yaptım turkıyede fıyatlar ucukkk e bay e gore bır ay surecek deıl ya aradakı fıyat farkına bakarsak bı ay beklemeye de deger... nasıl oldu kırpıklerın nasıl oldu memnunmusun gelen urunden

valla canım ben nedense biraz önyargılı başladım perma işlemine :KK70: ya ben beceremiycem ya da tutmıycak dedim..çünkü bazı kirpikler yapıştıktan sonra saldı kendini, gerçi tekrar yapıştırdım ama ümidim de biraz kayboldu o an. uçları biraz yamuk gibi görünse de rimel sürünce sonuç gerçekten çok iyi :KK70:
bi de ilk denememdi bu, elbette profesyonelce yapamadım. sanırım 2 kere daha yapsam elim alışır..
ben kesinlikle memnun kaldığımı söylemeliyim =)

valla canım ben nedense biraz önyargılı başladım perma işlemine :KK70: ya ben beceremiycem ya da tutmıycak dedim..çünkü bazı kirpikler yapıştıktan sonra saldı kendini, gerçi tekrar yapıştırdım ama ümidim de biraz kayboldu o an. uçları biraz yamuk gibi görünse de rimel sürünce sonuç gerçekten çok iyi :KK70:
bi de ilk denememdi bu, elbette profesyonelce yapamadım. sanırım 2 kere daha yapsam elim alışır..
ben kesinlikle memnun kaldığımı söylemeliyim =)

resimde ekleyebilir misin acaba :KK23:

X