Göz Makyajı Evde Kirpik Perması Yapmanın İncelikleri...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
cok kötü birsey oldu
kirpiklerime perma yaptim ama kücük bigudi kullandim kirpiklerim uzun olmadigi icin...uygulamadan sonra ne göreyim kirpiklerimin ucu nerdeyse göz kapagima degecek cok fazla kivrildilar ((((
napcam ben simdi?????????

canım resim eklermisin?

Neyse ki sadece 1 gözümü yaptim ya ikiside böyle olsaydi
aslinda aynada kendime bakinca gülmüyor degilim

lüle lüle kirpiklerrrrrr

Neyse ki sadece 1 gözümü yaptim ya ikiside böyle olsaydi
aslinda aynada kendime bakinca gülmüyor degilim

lüle lüle kirpiklerrrrrr

evet baya bir ince bigudisinden kullanmışsın olsun ama tecrüben oldu yapma açısından.bir sonrakini daha bilinçli yaparsın. :79:

kirpiklerimin ok gibi olduğunu düşünürsek fena sayılmaz dimi =)

teşekkürler canım. dümdüz kirpiklerimi bu şekilde görmek beni de mutlu ediyor =)
biraz geç kaldım fotoğraf koymak için ama kusuruma bakmayın artık

Fena da laf mı, çok başarılı olmuş canım ellerine sağlık... Çok sevindim...İnsanın bakışlarına bir mana bir güzellik geliyor değil mi?

Canım hiç üzülme bir kaç hafta içinde normale dönecekler :) Bir dahakine bir size daha büyük M bigudi kullan...Yalnız şöyle bir durum var, kısa kirpiklerin perma tutması uzun kirpiklere nazaran çok zordur, sen gayet güzel uygulamışsın bu açıdan ellerine sağlık...

Fena da laf mı, çok başarılı olmuş canım ellerine sağlık... Çok sevindim...İnsanın bakışlarına bir mana bir güzellik geliyor değil mi?

sağol derman balığım =) kirpik kıvırıcı kullandıktan sonra rimel sürünce yine düzleşiyor kirpiklerim, sinir oluyorum demiştim daha önce, şimdi inan uğraşsam düzleştiremem

ha bi de şey sorucam; benim aldığım setteki kullanma tarifi seninkinden biraz farklı. A,B,C,D şişeciklerini sırasıyla ard arda kullanın diyor.. ben senin yazdıklarını uyguladım, sonuç 10da 10... yine de bundan sonraki işlemlerimi ne şekilde devam ettirmeliyim bilemedim kuzum :S

Normalde kirpik kıvırıcı ile kıvrılan kirpikler için rimeli sadece kirpik uçlarına süreceksin tatlım, köklere sürersen düzelir bu hepimiz için geçerli, sadece uçlara değdir... Sen benim yazdığım şekilde kullanmaya devam et , tecrübe ile sabit :) 20 gün sonra falan yeniden uygulama yaparsın daha sonra ayda bire ve sonra 45 günde bire çıkartırsın...

yapalı ortalama 20 gün oldu. inan ilk günki gibi kıpkıvrık duruyor hala sadece uçlarını biraz yamuk yaptığım için birazdan tekrar yapıcam anlattığın şekilde =)
bir de kirpiklerim rimelsizken uçları sapsarı görünüyor. kalıcı olarak boyamak istiyorum ama bu konuda da hiç bir bilgim yok. araştırdım biraz ama kirpik boyaları için zararlı diyen de çok olmuş, kalıcı değil diyen de..

Çoook güzel anlatmışsın ellerine sağlık Bende yapmak isterdim ama malesef fiyatlar

fiyatlar bu işin en güzel yanı canım =) kuaförler ortalama 50 tlya kirpik perması yapıyor. benim aldığım setle yaklaşık 45 uygulama yapılabiliyor ve 21 dolara aldım =)
yani evde yapılan 1 uygulamanın maliyeti 1 lira bile değil =)

Çoook güzel anlatmışsın ellerine sağlık Bende yapmak isterdim ama malesef fiyatlar

İngilizcen idare edecek seviyedeyse ebay türü sitelerden çok makul fiyata alabilirsin...Ufak bir paket olduğu için gümrükten sorunsuz geçiyormuş, kızlardan bu duyumu aldım...

Canım swiss o par'ın kaş kirpik boyasına bak internetten, siyah olanını al 1 dakika içinde boyuyor, ihtiyaç duydukça yenilersin, ben bunu kullanıyorum gayet pratik...

Kesinlikle tatlım gayet makul bir fiyata denk geliyor yeterki yurtdışından alışveriş yapmayı bilsinler Üstelik bozulmuyorda bu malzeme, allah ne verdiyse kullanıyoruz işte...

Ben bunu tek basima töbe yapamam

Yaparsın yaparsınnnn

birşey sormak istiyorum.
fiyat 21 dolar yazılmış.
ürünü aldığımızda kredi kartından dolar olarak kesilemeyeceğine göre türk lirası olarak mı kesiliyor ?

Hadi ya yurtdışında buraya göre çok ucuzmuş bende burdaki fiyatlara bakınca öyle demiştim

Almanya'da amcam var ama bulabilir mi ki veya nerden bulur?Almanya'da yaşayan var mı acaba aranızda?

bişey sorucam; hani bu kirpik bigudisi yerine göz kapağına yapışan silikon pedler var, onların kullanımı daha kolay görünüyor. kirpik dipten kıvrılıyor. yapan yerler var ama ben evde kendim uyguladığım için sadece o pede ihtiyacım var. nerden temin edebileceğimi bilen biri var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…