Göz Makyajı Evde Kirpik Perması Yapmanın İncelikleri...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kızlar link atar mısınız :26:

22 dolara ve 70 dolara buldum 2 tane :/ hangisini alsam ki .

Son düzenleme:
kızlar link bekliyoruz yardımcı olun lütfen..
sanırım şu kirpik kıvırıcı demode oldu artık hem benim kirpiklerimin katilide o sanırım.. şimdi kirpikleri eski haline getirmeye çalışıyorum bu perma işi hoşuma gitti deniycem

Kizlarr memnun kaldinizmi? Konuda ses seda cikmamis, bende konuya bugun rastladim.
Yasadigim sehirde 70€ ya perma setini buldum.
Sizce degermi?

merhaba kızlar,
türk sitelerde 140-180 tl arası fiyatlara satıyorlaar...
ebay den bi bakayım dedim.ingilizcem pek yoktur,bu sebeple eyelash perming yazıp arattım ama doğru düzgün bişey bulamadım...
bi tane set gibi bişey çıktı o da 63 dolardı ( offf

evde yapmayın güvendiğiniz bi merkeze bu işi daha önce çok yapan yerlere gidin yapılınca çok güzel oluyor

kızlar ben bugün 60 tl verip kuaföre yaptırdım ve hiç memnun kalmadım. kirpiklerim kalkık olacağına, öyle çok kıvrıldılar ki göz kapağıma değiyorlar, düğüm olmuş gibi görünüyorlar. Kıvrılma yeri dipten başlamıyor, kirpiklerimin dipleri hala aşağıya bakıyor, uç kısımları ise tam tersi göz kapagıma kadar değiyor ama hiç hoş bir görüntü değil. biraz uzun kirpiklerim var ama şuanki halindense, kendimin kirpik kıvırıcısıyla kıvırdığım halini tercih ederdim

Aman tanrımmmm Hayalimdeki kıvrıklık Canım bu kullandıklarını nerden temin ettin

Aman tanrımmmm Hayalimdeki kıvrıklık Canım bu kullandıklarını nerden temin ettin

Çinden almıştım

Bornprettystore sitesine bak derim... Türkiye'de çok pahalı orda en son 17$ falandı set olarak ki bozulma olayı yok bitene kadar kullanırsın, bitimende 5 seneyi bulur...

kızlar satın aldığınız sitenin linkini verebilirmisiniz.orda bi çok ürün var doğrusu hangisi?

170 lira...ben yabancı siteden nasıl alışveriş yapılır bilmiyorum..off bi yanlış yapmasam bari

kızlar satın aldığınız sitenin linkini verebilirmisiniz.orda bi çok ürün var doğrusu hangisi?

Kız bu ne acele

Kredi kartını paypala bağlamak lazım önce ki güvenli alışveriş yapabilesin acele etme yarın nasıl yapacağını anlatırım sana ...

Kız bu ne acele

Kredi kartını paypala bağlamak lazım önce ki güvenli alışveriş yapabilesin acele etme yarın nasıl yapacağını anlatırım sana ...

kirpiklerim dümdüz hatta sanki aşağı düşüyor
ve üzgünüm kredi kardı kullanmıyorum.
Babam zamanında yasak koymuştu bize..napalım alamıcam sanırım

bende bi umut dedim beceririm bu işi ne güzel ömür boyu kurtulurum ama şans işte..

Bankmatik kartın varsa sanal hesap açabilirsin, bu da bir çözüm...Sadece kullanacağın miktarı sanal hesaba geçirip ordan kullanıyorsun.Üzüldüm şimdi...

Bankmatik kartın varsa sanal hesap açabilirsin, bu da bir çözüm...Sadece kullanacağın miktarı sanal hesaba geçirip ordan kullanıyorsun.Üzüldüm şimdi...

evet bankamatik kartım var sanal hesap nasıl açılır güvenilirdir değilmi.hesabımda para varsa direk ordan çekimmi yapıyorlar?

Son düzenleme:
evet bankamatik kartım var sanal hesap nasıl açılır güvenilirdir değilmi.hesabımda para varsa direk ordan çekimmi yapıyorlar?

Yok canım ben Garanti'nin sanal kredi kartını kullanıyorum, bu benim normal hesabıma bağlı ,ana hesabımdan oraya para aktarıyorum ve alışverişi yaparkende o karttan çekim yapılıyor bu sayede hem ana hesabım güvende oluyor hem istedikleirmi alıyorum yalnız bankana bir sor bakalım var mı böyle bir özellikleri. Eğer varsa hemen oluşturup haber ver paypal hesabı açıp kartı oraya kaydettirmeyi öğreteceğim sana. Paypal zaten dünyanın en güvenli sistemi, diyelim ki ürün satın aldın bir yerden, satıcı ürünü göndermedi veya gönderdi ama postada kayboldu hemen sanal dava açıp haber veriyorsun paypal parayı iade ediyor...

teşekkür ederim bunu araştırayım ama sadece kirpik perması ürünleri için yapayımmı bilemedim.çünkü başka hiçbi zaman kullanacağımı sanmıyorum.
acaba tanıdık birinden kredi kartımı istesem. . hepsini kabul ediyorlarmı o sitede

Paypala üye olmanız gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…