Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Tam yemelik kıvamdadır şimdi o:emir_bebek::KK72:
Öp burnuşundan annesi benim için de:KK68:
Ay sorma ya:-) buraya da yukleyecegim kizimin ve oglumun fotoğrafını. Öperim tabii ki:-) :-) bir de pisiler yani yavru pisiler 2 gün falan yalnız kalabilir mi?

Yavru kedilerin pek yalnız kalabileceğini sanmıyorum. Kedi hiç beslemedim ama sonuçta henüz yavru , bebeeeekk :)

Ay sorma ya:-) buraya da yukleyecegim kizimin ve oglumun fotoğrafını. Öperim tabii ki:-) :-) bir de pisiler yani yavru pisiler 2 gün falan yalnız kalabilir mi?
Birkaç kap mama ve birkaç kap su bırakırsanız,2 gün kalırlar tabii.. Hatta 3/4 gün de kalabilirler ancak sizinki yavru henüz.. Çok mecbur değilseniz bırakmayın derim..

Fotoları bekliyoruz:emir_bebek:

Birkaç kap mama ve birkaç kap su bırakırsanız,2 gün kalırlar tabii.. Hatta 3/4 gün de kalabilirler ancak sizinki yavru henüz.. Çok mecbur değilseniz bırakmayın derim..

Fotoları bekliyoruz:emir_bebek:
Birakmam lazım işte ya:-( Keske mecbur olmasam ama:-( odası var pisinin orasını oyuncakla doldurdum:-) iki gün oyalansin artik. Bugün aksama gideceğim kısmetse pazar oglenden sonra döneceğim. Veterine sordum. Oyuncak bırakın mama ve su bırakın o zaman kalır dedi

Torunlarmm:)

Eklentiler

• IMG_4313.JPG
    IMG_4313.JPG
    35,8 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_4314.JPG
    IMG_4314.JPG
    64 KB · Görüntüleme: 60
X