Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Ya adet olacak ya da yalancı gebelik geçiriyor belki de..
Bir oyuncağını alıp öyle mi takılıyor sizden ayrı mesela? Göğüsleri şiş mi? Süt geliyorsa hafif sıkınca, yalancı gebelik de yaşıyor olabilir diye düşündüm.

Yok yok adet olacak artık yaklaştı ilk kanama zamanı:)göğüsler vs normal sadece halsiz vekeyfi yok biraz kendi halinde .veterinerimizde Demişti dönemi gelecek ondan diye:)

Selam arkadaslaar nasılsınız nasıl bebeişkolarınız benim paşamın maşallahı var şu aralar çok sağlıklı tütütü
kavun kokusu ısırma mevzusunuda hallettik artık kıyamıyor bize bi kaç kere bizi ısırken aa elim diğe bağırdık oda üzüldü sıpaaam ya şimdi ısırmıyor kemik atıyoruz dişini kaşıyor öyle

Sevindim hallolduğuna, kemirme kemikleri, oyuncakları hep ortada dursun. Bir de aman ha, alışırsa eğer ele saldırmaya kaç yaşına gelirse gelsin bırakmıyorlar. Burnundan öperim

Sevindim hallolduğuna, kemirme kemikleri, oyuncakları hep ortada dursun. Bir de aman ha, alışırsa eğer ele saldırmaya kaç yaşına gelirse gelsin bırakmıyorlar. Burnundan öperim
Yok ona oyunu öğrettik tosun gibi oldu hala oyun peşinde oyyy senin yerine bi kocamaaan sarıldım şimdi aşk yaşyoz ya son zamanlarda bana çok düşkün oldu hayat arkim ya

Yok ona oyunu öğrettik tosun gibi oldu hala oyun peşinde oyyy senin yerine bi kocamaaan sarıldım şimdi aşk yaşyoz ya son zamanlarda bana çok düşkün oldu hayat arkim ya
Sadece o sana düşkün olsa neyse, sende de öyle hisler olacak ki içinde zamanla, dışarıda işin/dersin bitince koşa koşa eve gideceksin. Bu sene tatile gitmesem de olur ya, koyun koyuna sarılırız diyeceksin, arkadaşlarınla buluşurken bahçesine ya da mekanına köpek alan yerleri keseceksin. Ohooo patisinde oynatacak seni, haberin yok

Evet bende çok düşkünüm evden çıkarken eve gelirken ilk onu öpüyorum aşkuşuyum fosur fosur uyuyor yamacımda

Evet bende çok düşkünüm evden çıkarken eve gelirken ilk onu öpüyorum aşkuşuyum fosur fosur uyuyor yamacımda
Çok şanslısın. Benim dana artık yaşlı. Yavaş yavaş kalbim korkuyla çarpmaya başladı.
Ameliyat olmuştum bir kaç sene önce, anesteziden uyanırken ilk söylediğim şey nerede benim danam olmuş. Hemşireler falan afallamış, dana dediği kim diye. Eşime söylemişler, birazcık küsmüştü beni değil de onu sormuşsun ilk diyerek.

ya yerim ben dananı

Bayılırım papağanlara
Bizde de var.. Muhteşem iletişimleri var değil mi..
Birazcık dağınıklar ama(birazcık mı dedim ben)
Büdü'ye maşallah diyorum..

Sormayın, feci zekiler. Kedimle küstüğümüzde ıslak mamayla barışıyoruz ama bu inatçı ve kendi istemediği sürece barışmıyor ve burnumuzu sürtüyor pasaklılığı beni alıp uzaklara götürüyor zaten:) Sabah süpürüyorum altını, sanki çok kıymetli şeylerini süpürüyormuşum gibi üstüme elma çekirdek atıyor yuhluyor gibi :)) 1 saat sonra odada gezinmiş, her yeri kemirmiş bombalamış halde buluyorum sizdeki de jako sanırım:) konuşmaya başladı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…