Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Ya bildiğin tırsıyorum işte. Kıtlatıcak beni biliyorum. Senin dediğin gibi kokluyor parmağımı sonra yalıycakmış gibi yapıyor

Ya bildiğin tırsıyorum işte. Kıtlatıcak beni biliyorum. Senin dediğin gibi kokluyor parmağımı sonra yalıycakmış gibi yapıyor

O zaman bi kurban seç bu iş için, mesela eşin :))) O alsın bi eline, bakalım ısıracak mı hihahahaa ( tecavüzcü Çoşkun gülüşü) ısırılmak kaçınılmazsa zevk almaya bakacaan :))

O zaman bi kurban seç bu iş için, mesela eşin :))) O alsın bi eline, bakalım ısıracak mı hihahahaa ( tecavüzcü Çoşkun gülüşü) ısırılmak kaçınılmazsa zevk almaya bakacaan :))
Eşim akıllandı artık onu pek kullanamıyorum bu konularda
Ya olacak olacak okşayacam ben o minik fareyi
Bugün ona daha büyük bir kafes aldık. Çok sinirlendi haspam yeri değişince,Allahım nası söyleniyor bıt bıt bıt görmen lazımdı. Heh işte tam o sırada elime alaydım nolurdu acaba

Ovvv ne de çabuk benimsemiş yerini, çok ta atarlı anlaşılan :)) benimkide daha iki üç gündür bendeyken, böyle seveyim diye gündüz vakti, kendisini gömdüğü yuvasına uzatmıştım elimi, homurdana homurdana yumuk gözleriyle çıkmıştı yuvasından, nasıl korkmuştum o küçücük şeyden anlatamam :) bu ne len, köpek mi bu hamster mi diye şasırmıştım. Bi daha hiç dıymadım o sesi gerçi, sadece arada hıçkırır o kadar. Birde ilk eve getirip elime aldığımda ciyak ciyak bağırmıştı bana bakıp bakıp, anne yanından almıştım, çok korkmuş olmalıydı garibim. Seninki kibar kibar söylenmiş, dişi midir kendileri acaba :)))
O anda alaydın aranızda bi kan bağı oluşurdu kesin kanka falan olurdunuz :))

Erkek olduğunu gördüm ki
Kafesin tellerine tırmanıp göbeğini dayıyor ve bu haliyle kendini teşhir ettiğinin farkında da değil

He bana söylenirken elime alsam kan kardeşi olurduk demi
Ama fenasın

Ama uzaktan uzaktan nereye kadar canım,
elbet tak edicek canımıza

Ya bi kerecik cesaretini topla ve al eline, yatağının üstündeyken yap ki, ısırırsa falan o korkuyla elinden atarsın belki, canı acımasın bızdığın :) yatağa düşsün. Ya hem zaten seni daha önce ısırmışlar, bi kerecik te o ısırıversin yani nolcak )

Of hem ne ısırıldım. Kurcalamayı sevdiğimden oluyor hep bunlar.
İyi ya tamam arzuluyoruz işte birbirimizi beklemenin alemi yok sahiden
Yazarım ilk halvetimizi buraya artık

Yazarken çok gülüyorum he söyleyeyim onu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…