Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Öf ya gülmekten öldüm inan ki :)) küçücük bir şey ama insanı nasul korkutuyor diymi, ben de ilk zamanlar çok korkmuştum da :)) ee burnuna dayayınca naptı peki Meg, elinle yiyecek verebilirsin burnuna dayayabildiğine göre :))

Pardon, veriyormuşsun zaten. Ay dayanamıycam bende benimkini uyandırıp mıncıklıycam şimdi :)
Ya bildiğin tırsıyorum işte. Kıtlatıcak beni biliyorum. Senin dediğin gibi kokluyor parmağımı sonra yalıycakmış gibi yapıyor:KK17:

Ya bildiğin tırsıyorum işte. Kıtlatıcak beni biliyorum. Senin dediğin gibi kokluyor parmağımı sonra yalıycakmış gibi yapıyor:KK17:

O zaman bi kurban seç bu iş için, mesela eşin :))) O alsın bi eline, bakalım ısıracak mı hihahahaa ( tecavüzcü Çoşkun gülüşü) ısırılmak kaçınılmazsa zevk almaya bakacaan :))

O zaman bi kurban seç bu iş için, mesela eşin :))) O alsın bi eline, bakalım ısıracak mı hihahahaa ( tecavüzcü Çoşkun gülüşü) ısırılmak kaçınılmazsa zevk almaya bakacaan :))
Eşim akıllandı artık onu pek kullanamıyorum bu konularda:KK45:
Ya olacak olacak okşayacam ben o minik fareyi:KK23:
Bugün ona daha büyük bir kafes aldık. Çok sinirlendi haspam yeri değişince,Allahım nası söyleniyor bıt bıt bıt görmen lazımdı. Heh işte tam o sırada elime alaydım nolurdu acaba:rolleyes:

Eşim akıllandı artık onu pek kullanamıyorum bu konularda:KK45:
Ya olacak olacak okşayacam ben o minik fareyi:KK23:
Bugün ona daha büyük bir kafes aldık. Çok sinirlendi haspam yeri değişince,Allahım nası söyleniyor bıt bıt bıt görmen lazımdı. Heh işte tam o sırada elime alaydım nolurdu acaba:rolleyes:

Ovvv ne de çabuk benimsemiş yerini, çok ta atarlı anlaşılan :)) benimkide daha iki üç gündür bendeyken, böyle seveyim diye gündüz vakti, kendisini gömdüğü yuvasına uzatmıştım elimi, homurdana homurdana yumuk gözleriyle çıkmıştı yuvasından, nasıl korkmuştum o küçücük şeyden anlatamam :) bu ne len, köpek mi bu hamster mi diye şasırmıştım. Bi daha hiç dıymadım o sesi gerçi, sadece arada hıçkırır o kadar. Birde ilk eve getirip elime aldığımda ciyak ciyak bağırmıştı bana bakıp bakıp, anne yanından almıştım, çok korkmuş olmalıydı garibim. Seninki kibar kibar söylenmiş, dişi midir kendileri acaba :)))
O anda alaydın aranızda bi kan bağı oluşurdu kesin kanka falan olurdunuz :))

Ovvv ne de çabuk benimsemiş yerini, çok ta atarlı anlaşılan :)) benimkide daha iki üç gündür bendeyken, böyle seveyim diye gündüz vakti, kendisini gömdüğü yuvasına uzatmıştım elimi, homurdana homurdana yumuk gözleriyle çıkmıştı yuvasından, nasıl korkmuştum o küçücük şeyden anlatamam :) bu ne len, köpek mi bu hamster mi diye şasırmıştım. Bi daha hiç dıymadım o sesi gerçi, sadece arada hıçkırır o kadar. Birde ilk eve getirip elime aldığımda ciyak ciyak bağırmıştı bana bakıp bakıp, anne yanından almıştım, çok korkmuş olmalıydı garibim. Seninki kibar kibar söylenmiş, dişi midir kendileri acaba :)))
O anda alaydın aranızda bi kan bağı oluşurdu kesin kanka falan olurdunuz :))

Erkek olduğunu gördüm ki:KK8:
Kafesin tellerine tırmanıp göbeğini dayıyor ve bu haliyle kendini teşhir ettiğinin farkında da değil:KK70:

He bana söylenirken elime alsam kan kardeşi olurduk demi:KK58:
Ama fenasın:rolleyes:

Ama uzaktan uzaktan nereye kadar canım,
elbet tak edicek canımıza:KK37: :KK70::KK70:

Ya bi kerecik cesaretini topla ve al eline, yatağının üstündeyken yap ki, ısırırsa falan o korkuyla elinden atarsın belki, canı acımasın bızdığın :) yatağa düşsün. Ya hem zaten seni daha önce ısırmışlar, bi kerecik te o ısırıversin yani nolcak :-))

Ya bi kerecik cesaretini topla ve al eline, yatağının üstündeyken yap ki, ısırırsa falan o korkuyla elinden atarsın belki, canı acımasın bızdığın :) yatağa düşsün. Ya hem zaten seni daha önce ısırmışlar, bi kerecik te o ısırıversin yani nolcak :-))
Of hem ne ısırıldım. Kurcalamayı sevdiğimden oluyor hep bunlar.:KK45:
İyi ya tamam arzuluyoruz işte birbirimizi beklemenin alemi yok sahiden:cool:
Yazarım ilk halvetimizi buraya artık:rolleyes:

Yazarken çok gülüyorum he söyleyeyim onu da:KK70:

IMAG0701.jpg

:KK36:

X