Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
aynen öyle kargamı desem ne desem bilemedim :KK70: ya ben ne yersem onu istiyor zeytin peynir portakal aklınıza ne geldiyse sakız çiğniyorum onu bile istiyor :rolleyes:

Aynen :KK70: Tabakta yiyorsam usul usul yaklaşıyor, kenarına konup yavaşca tadına bakıyor beğenmezse vınnn :KK70: Çorbanın tadına bile baktı birgün. Yeni şeylere çok meraklılar.

Aynen :KK70: Tabakta yiyorsam usul usul yaklaşıyor, kenarına konup yavaşca tadına bakıyor beğenmezse vınnn :KK70: Çorbanın tadına bile baktı birgün. Yeni şeylere çok meraklılar.
valla aynen öyle ve kuşum galiba bana aşık ona diyorum ki ben gidiyorum gidiyorum kuş kanat çırpıyor nasıl bağırıyor benden önce çıkıyor kapıdan :KK70: geceleri yatarken odama koyuyorum uyuyana kadar bana bişeler anlatıyor karanlıkta :KK70: ilk kez böyle bir kuşla karşılaştım .)

valla aynen öyle ve kuşum galiba bana aşık ona diyorum ki ben gidiyorum gidiyorum kuş kanat çırpıyor nasıl bağırıyor benden önce çıkıyor kapıdan :KK70: geceleri yatarken odama koyuyorum uyuyana kadar bana bişeler anlatıyor karanlıkta :KK70: ilk kez böyle bir kuşla karşılaştım .)

Biz aşkım diyoruz zaten birbirimize. Ben ona o bana. :KK68:

Biz aşkım diyoruz zaten birbirimize. Ben ona o bana. :KK68:
bizimki de öyle öpücük ver diyorum veriyor yaklaşık 15 20 kelime biliyor
kafese atmak için değil onu mutlu etmek benim çok mutlu ediyor oda bir can taşıyor gözüm gibi bakmaya çalışıyorum
balkona gelen kumrulara aşağıda gezen kedilere genel olarak hayvanlara çok düşkünüm :KK68::KK68:

bizimki de öyle öpücük ver diyorum veriyor yaklaşık 15 20 kelime biliyor
kafese atmak için değil onu mutlu etmek benim çok mutlu ediyor oda bir can taşıyor gözüm gibi bakmaya çalışıyorum
balkona gelen kumrulara aşağıda gezen kedilere genel olarak hayvanlara çok düşkünüm :KK68::KK68:

Hayvanlar en gerçek dostlarım. Onlara sevgi göstermemiz yeterli dostluklarını kazanmak için. Evdeki kuşum da sokaktaki kedi de. Hepsi aynı benim için.

Buda benim prensesim 1 aylık buldum kaptım geldim şuan 10.cu ayına girecek kurban olurum verene keşke kelimeler yetse onun huyunu en güzel karakterini oyunculuğunu kişiliğini ya neler neler ya :))) Saklanbaç oynuyoruz sandalyenin altına saklanıyor ben gelirken ayaklarının üstüne kalkıp böö yapıyo :KK70: :KK70: Her sabah kucağıma gelip mırraaaeevv yapıp sevdirir her sabah uyandırır yüzümün yanına otururak mıııırr mooorr mıırr moorr :KK70: :KK70: Keşke gelir hepiniz sevseniizz :)
11668073_594695534005928_404521253_n.jpg
11653208_594695520672596_722721477_n.jpg
11301568_572440429564772_946239873_n.jpg

Benim evdeki kadro da kalabalık Sjax Sjax
Terrier köpişim, pisim, kakadu papağan, muhabbet kuşu, kanarya ve son olarak da hamster:KK23:

Benim evdeki kadro da kalabalık Sjax Sjax
Terrier köpişim, pisim, kakadu papağan, muhabbet kuşu, kanarya ve son olarak da hamster:KK23:
Minik köpüşünüz ve kedinizin resimlerini görmüştüm maşallah çoook tatlılar:) Diğerlerini bilmiyordum ama onlarla yaşamak çok güzel gerçekten Onlarsız bir hayat düşünemiyorumm:)

X