Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Allah korusun! Yaşıyor yaşıyor. 1 haftadır görmüyorum. Onun özlemi.
insan özlüyor tabi ben şuan bilgisayar ile meşgul olduğum için fıstık bey benide yanına al diye bağırıyor şuan onun da kendine has ses tonları var :)

insan özlüyor tabi ben şuan bilgisayar ile meşgul olduğum için fıstık bey benide yanına al diye bağırıyor şuan onun da kendine has ses tonları var :)

Bizimki dışarı çıkmak istediği zaman kendini karga sanıyor, evrimini tamamlayıp tür değiştiriyor adeta. Öyle bir ciyaklama.

Yaaa aşkımı özledim ben. Bildirim gelince tekrar hatırladım, duygulandım. Ne güzel de poz vermiş artist.

Ay ben de öldü falan sandım ve ne yazacağımı şaşırmıştım. Çok sevindim sağlıklı olmasına..
Maşallahhh ona

Bizimki dışarı çıkmak istediği zaman kendini karga sanıyor, evrimini tamamlayıp tür değiştiriyor adeta. Öyle bir ciyaklama.
aynen öyle kargamı desem ne desem bilemedim ya ben ne yersem onu istiyor zeytin peynir portakal aklınıza ne geldiyse sakız çiğniyorum onu bile istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…