Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Harikasın
Maşallah şanslı pançik ve şanslı karakedi'ye

Buarada kediciklerle ayni odada yatiyoruz bazen normalde biz yatinca oblarda gecip uyurdu gecen aksam karakedi yatagin ucuna gelip nerdeyse put gibi gozunu bize dikmis bakiyordu aynadan yansimasini gordum basimi kaldirdim baktim filan yok kitlenmis umursamadim sonra baktim hala durmus bakiyor ilk defa boyle yapti bu tuhaf hareketleri nicin yaparlar ?

Of deme
Bizim göremediklerimizi gördükleri söylenir
Benim sarı bebe de yapar bazen oyle garip garip bakmalar falan öööffff bala bla blaaaa

Minik kuzum mantar olmuş ilacını aldım hemen

Yalniz duruş,bakis... İsminin hakkini fazlasiyla veriyor senin kediler ne diyor bu ise? Anlasiyorlardir umarim. :)

Daha dün geldi. Dünden beri kediler kafesin önünde dikilip onu izliyorlar kitlenerek. Köpeğim gelip gidip kokluyor
Alışacaklar zamanla artık. Ama önce müdür bize bir alışsında, şimdilik korkuyor :)

Yaa bir de bi sey diyecegim. Lutfen kafeste kalmasin sürekli... Üzülüyorum kuşlara.

Hayır hayır olur mu hiç. Sultan papağanları uçmadıklarında kanatlarında kan birikmesi oluyormuş üstelik. Her seyini arastırarak aldım. Hatta kafesi normal önerilen kafeslerin 2 katı büyüklüğünde neredeyse. Ben kendimden çok onları düşünürüm:) Şimdi eve alışması için 1-2 hafta çıkarmayın kafesten dediler. Ona bile içim kıyılıyor:)

Ne guzel... Keşke herkes senin gibi dusunebilse, ilgilense...

Evelynn , ben o müdüre sevgilerimi yollar, gagasindan ccooookkkk öperim,
Bendede bir tane vardi. Hayirli ugurlu olsun canim saglikli yasamlar seninle birlikte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…