Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Ben öpme,kaşıma eylemini Kopuk'ta ve Minik muhabbette becerebiliyorum.. Sultanlar seninkiler gibi /kadar evcil değiller maalesef:KK43:
Çok şanslısın çok:nazar:
Umarım benimkiler de yakınlaşırlar zamanla..
Sultanlar inanılmaz çabuk evcilleşiyorlar aslında ama evcilleşirse bıkabilirsin:) Şu an üzerimde 4 tane sultanla yazıyorum bunu daral geldi :KK70:

Sultanlar inanılmaz çabuk evcilleşiyorlar aslında ama evcilleşirse bıkabilirsin:) Şu an üzerimde 4 tane sultanla yazıyorum bunu daral geldi :KK70:
Haaahahahhahaah Allah iyiliğini versin onların :KK70:
Ay ama gene de isterim ben :KK68: Musallat olsun sultancıklarım bana da :KK23::KK15:

Koalinaaaaaaaaaaa sen beni çıldırtacak mısın :mad: :mad::mad: :KK34::KK34::KK34::KK34:
Bu minikleri nasıl böyle kuzu yaptın
Eline doğdular diye mi böyleler?
Mıncıklaya mıncıklaya bu hale geldiler:KK70:
Elime doğdu bu evet:) ay öyle deme ama 1 tane olunca sorun yok ama bir kaç tane olunca boğuluyorum bazen. Hele Bambi tam bumerang, sıkılıp eşime atıyorum uçup geri geliyor. Atıyorum geri geliyor, kafamı falan eğiyorum konmasın diye; bu sefer de çığlık çığlığa uçuyor kızıyor:KK70: Bir gün beklerim sevmeye :KK68:
Çok minikti doğduğunda, hatta bu videoyu yüklerken eski videolarımı buldum:) Baksana nasıl da küçükmüş ya

Mıncıklaya mıncıklaya bu hale geldiler:KK70:
Elime doğdu bu evet:) ay öyle deme ama 1 tane olunca sorun yok ama bir kaç tane olunca boğuluyorum bazen. Hele Bambi tam bumerang, sıkılıp eşime atıyorum uçup geri geliyor. Atıyorum geri geliyor, kafamı falan eğiyorum konmasın diye; bu sefer de çığlık çığlığa uçuyor kızıyor:KK70: Bir gün beklerim sevmeye :KK68:
Çok minikti doğduğunda, hatta bu videoyu yüklerken eski videolarımı buldum:) Baksana nasıl da küçükmüş ya

İnşallah gelirim:KK16::KK16:
O minicik şeyin bi canlı olduğunu bilmek, öyle avcunun içinde pıtır pıtır kıpırdaması ne hoş bi duygudur :KK37:
Kızar tabi:63: bırakacaksın tepende gezecek tüm gün :KK70:
Neyle besliyorsun burada? Damlalık gibi bişey demi o

İnşallah gelirim:KK16::KK16:
O minicik şeyin bi canlı olduğunu bilmek, öyle avcunun içinde pıtır pıtır kıpırdaması ne hoş bi duygudur :KK37:
Kızar tabi:63: bırakacaksın tepende gezecek tüm gün :KK70:
Neyle besliyorsun burada? Damlalık gibi bişey demi o

O göz damlasıydı, böyle bir durum beklemediğim için o an damlalık gibi olan ilk şeyi alıp suda kaynatıp güya dezenfekte etmiştim:KK70: halbuki yumurtadan çıkış anını bile çektim anne gayet normal görünüyordu. Videoyu izleteyim diye gittim geldim gagası kopmuştu:KK43:
Beklerim gerçekten, biraz da senin tepende gezinsinler. Biri alnımdan sarkar, biri sofradan biber kaçırır, bir puzzle parçalarını kaçırır oy bayılazaaaam:KK70:

Oyyyyyyy oyyy oy oyy, hepsini severiiiiim, öpülecek yerlerinden öperiiiiim, kirpisi olan varsa onu da öperim. Bakabildiğim kadarına baktım.
Benim de 10 yaşında bir oğlum var, ellerinizden yalar, varsa peynirinizden yer, yumurtanızdan çalar. Fotoğrafını koyamam çünkü oğlum kendine has ve oğlumu görenler şıp diye ben olduğumu anlar (azıcık eşimin ailesini çekiştirdim de) :oops: Tüm sıpaları mıncıklar, öper, koklarım.
Dipçe: Eve sultan papağanı alsak mı diye de düşünmeye başladım o_O

mamuk'umun yenı hallerı
mamuk2.jpg

mamuk3.jpg

bı şapşallık yapacagı bellıydı :KK70: esnerken yakaladım

kızllllar bilen bilir ben bu kediyi daha 2 haftalıkken buldum besledim büyüttüm şu hale getirdim :) ama gelin görünki bizim kız cok fazla yaramazz evi talann ediyor,herşeyi dagıtıyor,hep bir koşturma içerisinde. Herşeyi gectimm ısırma huyu başladı sürekli ısırıyor ve kanattıgı da oluyor, hayvanı sevemıyorsunn hemen elini yakalayıp ısırmak ıstiyor :KK35: nasıl baş edicem bilemedim. Annem sırf bu yüzden dışarı atıcam ugraşamıyorum rahat vermıyor bana diyo. Ve şuna inanın siz ittikçe daha cok yapışıyo. gıcık ediyor insanı ya :KK48: varmı böyle bir şeyle karşılaşan vatandaşlarr bi deyiverin

Eklentiler

• CAM07446.jpg
    CAM07446.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 65
  • CAM07452.jpg
    CAM07452.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 90
kızllllar bilen bilir ben bu kediyi daha 2 haftalıkken buldum besledim büyüttüm şu hale getirdim :) ama gelin görünki bizim kız cok fazla yaramazz evi talann ediyor,herşeyi dagıtıyor,hep bir koşturma içerisinde. Herşeyi gectimm ısırma huyu başladı sürekli ısırıyor ve kanattıgı da oluyor, hayvanı sevemıyorsunn hemen elini yakalayıp ısırmak ıstiyor :KK35: nasıl baş edicem bilemedim. Annem sırf bu yüzden dışarı atıcam ugraşamıyorum rahat vermıyor bana diyo. Ve şuna inanın siz ittikçe daha cok yapışıyo. gıcık ediyor insanı ya :KK48: varmı böyle bir şeyle karşılaşan vatandaşlarr bi deyiverin

Canım benim bir kedim öyle inanılmaz enerjik ve bol bol ısırma huyu var. O istemedikçe kucagımıza da gelmez o yuzden kimse onu çok sıkmaz kızmasın diye :KK48: Sana tavsiyem enerjisini atacak oyuncaklar alman. Ben biraz kedi oltası yazarsan çıkar sanırım link vermeyeyim o tur oyuncaklara bak normal olta gibi ucunda peluş tüy ve fare oluyor genelde. Onlarla enerjisini boşaltıyoruz arada yoruluyor sakinleşiyor :KK66: bir de ufak ödül mamalar oluyor çoklu kutularda içinde onlarca ödül maması var uslu durdugu bir zaman sevin ve hemen ardından onu verin. Böylece de yavas yavas sakinliğe ve sevilmeye alışıyorlar.

Sizinki tam fırlama olmuş ama nasıl bir guzellik o güle güle büyütün nice yıllarda. :KK200:

X