Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Canım Olivia'cım çok teşekkür ederim:KK19:
:nazar:Kocaman koi'lerin fotolarını/videolarını bekliyorum o zaman :KK50: Canımsın:KK60:

Oy oyyy maşallahhh bibloya:emir_bebek::nazar: Güle güle büyüt şekercim pek tatlı bişey:KK15:

Ben düzelttim Terlikim MavimHoppa:KK19:

Diren bence de kendi mamasını yedirme konusunda canım..Ve evet foto isteriz sık sık..:KK37:

Amin Koalina'cım:nazar: Maşallah hepsine..Senin bızdıkların fotolarını da isteriz:emir_bebek::KK200:
Elime geliyor küçücük sultancık ürkerek de olsa:emir_bebek:Çok şekerler çok:nazar:
Teşekkürler:KK15::KK19:
3 gün sonunda bugün mamasini yedi, nasıl rahatladım anlatamam. :KK49:

2zs5uza.jpg

Benimkiler de böyle işte:)

Ama bu miniklerin ibiklerini yerim yahuu:KK37:
Nasıl güzeller maşallah onlara:nazar::nazar::nazar: Cicileri filan kadar güzel
Her şey onlar için dizayn edilmiş
Çok beğendim:KK68:

Köpek noldu Koalina bu arada
Alerjin ne alemde? Daha iyi misin?

Ama bu miniklerin ibiklerini yerim yahuu:KK37:
Nasıl güzeller maşallah onlara:nazar::nazar::nazar: Cicileri filan kadar güzel
Her şey onlar için dizayn edilmiş
Çok beğendim:KK68:

Köpek noldu Koalina bu arada
Alerjin ne alemde? Daha iyi misin?
Hayatımız onlar bizim:)
Köpeği bugün teslim edeceğiz, fazla samimi olmayınca daha iyiyim ama uzaktan sevmekle de olmaz ki. Yazık o da ilgi bekliyor biz otururken aramıza girmeye çlışıyor, gölge gibi sürekli beni takip ediyor. Sürekli dışarıda olmak lazımki bana yaklaşmasın o da mümkün değil.

Hayatımız onlar bizim:)
Köpeği bugün teslim edeceğiz, fazla samimi olmayınca daha iyiyim ama uzaktan sevmekle de olmaz ki. Yazık o da ilgi bekliyor biz otururken aramıza girmeye çlışıyor, gölge gibi sürekli beni takip ediyor. Sürekli dışarıda olmak lazımki bana yaklaşmasın o da mümkün değil.

Koalina cevap yazmamışım :KK64:
İyi dileklerde bulunacaktım :KK23:
Canım inşallah bi gün alerjin tamamen geçer ve yeniden bi köpüş edinirsiniz
Şimdilik Sultanlarla mutluluklar:KK36:

Koalina cevap yazmamışım :KK64:
İyi dileklerde bulunacaktım :KK23:
Canım inşallah bi gün alerjin tamamen geçer ve yeniden bi köpüş edinirsiniz
Şimdilik Sultanlarla mutluluklar:KK36:
Çok teşekkürler:)
Geçen gün bir konu vardı, alerjisi olup beraber yaşayınca bir süre sonra geçen ve ilaç kullanarak kurtulan... keşle daha önce okusaydım o konuyu:KK43:

Çok teşekkürler:)
Geçen gün bir konu vardı, alerjisi olup beraber yaşayınca bir süre sonra geçen ve ilaç kullanarak kurtulan... keşle daha önce okusaydım o konuyu:KK43:

Bence bu ara net bi alerji testi yaptır
Baktır tekrar ne durumdasın
Ona göre tekrar düşünülemez mi acaba?
Aynı bıdık olmasa bile bi başkası

bunlar da benim kızlarım
Fitnat kızım:

IMG_20150702_194547.jpg

Şaziment kızım:
IMG_20150702_194530.jpg

aslında 2 tane de erkek var ama malum yaz ayları erkekleri evde tutmak kolay olmuyor.
anneleri sokak kedisiydi, arada bir beslerdik, güvenli yer ararken gelip kapımızın önüne doğurmuş 5 yavrumuz oldu 2 kız 3 erkek ama erkeklerden biri özgürlüğüne çok düşkündü eve sokamadık, hiç sevmedi evi, biz de aşılarını yaptırıp, kısırlaştırıp sokağa saldık, sokakta besliyoruz.
diğerleri muntazaman gelir ama oğlanlar da evi fazla sevmiyor, ev balkonlu kafalarına eserse gelip mama yiyip sokağa kaçıyorlar, tutamadık evde, aşılarını yaptırıp, balkona yuva koyuyoruz, yuvada uyuyorlar.
kızlar çok evcimen.
balkondan bakınıp evde uyurlar, arada bir bizi koltuktan kovarlar :)
Şaziment peyniri sever, Fitnat sütü.
yalnız gelmişken tecrübelilerden bir fikir alayım, ben Fitnata şu kedi sütlerinden alıyorum, yavrular için olanlardan ama 4 yaşında, normal süt versem sorun olur mu?
buradaki veterinere sordum, olmaz demişti ama bunlar bebekken normal süt de sorun olmaz demişti, ben internetten öğrenmiştim inek sütü vermemem gerektiğini.

X