Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Eki Görüntüle 1494202
Buda benim koi baligim, ne yazikki sol gözünde böyle bir perde gibi birsey geldi, tedavisini yaptim, sadece bir gün ve bir gece karentene aldim, antibiyotikle tedavi ettim. Simdi baligim yine havuzunda yüzüyor ve yemini yiyiyor.
Yem yemesi onun saglikli oldugunun bir belirtisidir ve yavas yavas o perde azalmaya basladi...:nazar: :KK68:
Geçmiş olsun koiciğine olivia'cım:KK19:
Maşallahı var ebat olarak:nazar::KK15:

:KK53:Hahahahaha Meg, yahu bakmaktan alamiyorum kendimi. su güzellige bakarmisin ??? Bir yandan köpegin ama kedinde kucaginda, cok güzel bir fotograf olmus. Bu arada senin o kedicigin siskomu yoksa o ebatlardami, Masallahi var bayagida tombikmis :KK48: ama cookkkk tatli o görünüs.....:21:bayildimmmm:nazar::nazar::nazar:

:KK53:Hahahahaha Meg, yahu bakmaktan alamiyorum kendimi. su güzellige bakarmisin ??? Bir yandan köpegin ama kedinde kucaginda, cok güzel bir fotograf olmus. Bu arada senin o kedicigin siskomu yoksa o ebatlardami, Masallahi var bayagida tombikmis :KK48: ama cookkkk tatli o görünüs.....:21:bayildimmmm:nazar::nazar::nazar:
Canim bak o gördüğün pozisyon var ya bizim her geceki halimiz..:nazar::KK36:
Böyle kucak kucağa mayışmaca:KK37:

Pisicikimin tüyleri bol aslında aman aman kilolu değil de ince de sayılmaz hani:KK70:

Beğenmene sevindim:KK60:Teşekkürler

Hemde ne begendim. Vallahi bu gidisle, birde sendeki gördügüm fotograflardan etkilenerekten, yarin barinaklari bir dolasayim diyorum. Artik kedimi, köpekmi Allah ne verdiyse diyorum...:rolleyes:
Cünkü artik cok alerjisi olan arkadasimi bile düsünecek durumda degilim, gercekten evimde bir dört ayakli olmali yahuu :KK19:

Hemde ne begendim. Vallahi bu gidisle, birde sendeki gördügüm fotograflardan etkilenerekten, yarin barinaklari bir dolasayim diyorum. Artik kedimi, köpekmi Allah ne verdiyse diyorum...:rolleyes:
Cünkü artik cok alerjisi olan arkadasimi bile düsünecek durumda degilim, gercekten evimde bir dört ayakli olmali yahuu :KK19:
Harikasınnn:KK73:
Haber ver e mi ne yaptığını:KK19::KK68:

Mavi terlik bir önceki sayfaya bakmış mıydın kuzum?:KK68:

Ben ekleyeyim hemen:KK68:

Ahhh eveet görmez miyim gördüm tabi
Ben buraya yazmıştım diye hatırlıyorum :KK64:
O Mune'nin kıyafet topiğiydi galiba

Nasıl içim gitti görünce
Hatta bak bak kedi köpek kardeşliği diye arkadaşıma gösterdim durdum :KK36:
Maşallah ne kadar şanslılar, şanslısınız

Ahhh eveet görmez miyim gördüm tabi
Ben buraya yazmıştım diye hatırlıyorum :KK64:
O Mune'nin kıyafet topiğiydi galiba

Nasıl içim gitti görünce
Hatta bak bak kedi köpek kardeşliği diye arkadaşıma gösterdim durdum :KK36:
Maşallah ne kadar şanslılar, şanslısınız
Canım benim:KK19:

Tekrar teşekkür ederim:KK60:

209315_10150232376202018_5083956_o.jpg

Bu da benim Coco kızım :)

Hıh şimdi oldu:KK15:
Ahhhh onun yüzünün bi tarafının siyahlığını öbür tarafının beyazlığını yerim yerim
Maşallah kızıma :nazar:
Çok tatlıymış :KK36:

X