Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Çok tatlı...
Safkan van kedisi galiba, gözleri farklı renktemi? Evetse renkleri ne: ))
Van kedisi tutkunuyum diyebilirim, kedi ırkları arasında oldukça farklılar bence.

evet canım farklı biri mavi biri sarı diyorum ben ama kehribar da diyolar. evet çok farklı ölen kedim sokaktan almıştım sevilmekten falan çok hoşlanırdı ama bu kimseye kendine ellettirmiyo bi tek ben yumuşak yumuşak seversem dokunduruyo yoksa direk tırmalıyo huyundan mı suyundan mı bilmem ama yanlızlığı da çok seviyo ne kadar yanıma alsam da gidip mutfakta banyoda lavabo içlerinde uyuyo :KK70:

evet canım farklı biri mavi biri sarı diyorum ben ama kehribar da diyolar. evet çok farklı ölen kedim sokaktan almıştım sevilmekten falan çok hoşlanırdı ama bu kimseye kendine ellettirmiyo bi tek ben yumuşak yumuşak seversem dokunduruyo yoksa direk tırmalıyo huyundan mı suyundan mı bilmem ama yanlızlığı da çok seviyo ne kadar yanıma alsam da gidip mutfakta banyoda lavabo içlerinde uyuyo :KK70:

Suyu seven tek kedi ırkı bunlar: )
Benimde vardı, suyun içine kendi girerdi, yavruluğuda feci yaramazdı, çok tatlıydı ama anlatamam, çok seviyorum ben bu ırkı, çok aşırıda temizler: )

bunlar çok güzelll :) canım bişi sormak istiyorum nasıl alıştı bunlar birbirine ben bi kedi daha sahiplenmek istedim bizimkinin tepkisini ölçmek için arkadaşımın kedisini getirdik bize ama yapmadığını bırakmadı hırlamalar vs hayvancağızı parçalayacaktı her taraf çizik içinde kaldı :)) bi de 2 gün bana hiç pas vermedi depresyona girdi resmen o kedinin gezdiğği yerleri koklayıp kıııhhh yapıyodu

Suyu seven tek kedi ırkı bunlar: )
Benimde vardı, suyun içine kendi girerdi, yavruluğuda feci yaramazdı, çok tatlıydı ama anlatamam, çok seviyorum ben bu ırkı, çok aşırıda temizler: )

evet canım öylelermiş azıcık bi su musluktan damlayan gidip kafasını sokuyo tuvalet tasında biriken sularda patilerini başını falan ıslatıp geliyo :))

bunlar çok güzelll :) canım bişi sormak istiyorum nasıl alıştı bunlar birbirine ben bi kedi daha sahiplenmek istedim bizimkinin tepkisini ölçmek için arkadaşımın kedisini getirdik bize ama yapmadığını bırakmadı hırlamalar vs hayvancağızı parçalayacaktı her taraf çizik içinde kaldı :)) bi de 2 gün bana hiç pas vermedi depresyona girdi resmen o kedinin gezdiğği yerleri koklayıp kıııhhh yapıyodu
İlk 15 gün zor oluyor.. Birbirlerinin kokusuna alışmaları lazım.. Eve gelecek olan bebek olursa,büyük olan onu sahipleniyor..
Biri kedi biri köpek oldukları halde muhteşem ikili bizimkiler:nazar:

Teşekkkürler:KK68:

İlk 15 gün zor oluyor.. Birbirlerinin kokusuna alışmaları lazım.. Eve gelecek olan bebek olursa,büyük olan onu sahipleniyor..
Biri kedi biri köpek oldukları halde muhteşem ikili bizimkiler:nazar:

Teşekkkürler:KK68:

anladım öyle bi hal aldı ki ne oyuncaklarına dokundurttu ne benim yanıma yaklaştırdı çok korkmuştuk boğmaya kalkacak diye zor ayırdık :))

çektikçe yüklerim maalesef öyle ya doya doya mıncıklayamıyorum hiç eşim diyo ki psikologa gidip ellerimi göstersem beni jiletçi falan sanar diyo haklı valla
:KK70: Vallahi o sorun büyüdükçe azalsa da hep var maalesef:KK51:
Benim kolum şimdilerde papağan elimden omuzuma yürümeyi pek sevdiği için,çizik içinde mesela:KK69:

gidersen_gelme.jpg

:KK70::KK70:

:KK70: Vallahi o sorun büyüdükçe azalsa da hep var maalesef:KK51:
Benim kolum şimdilerde papağan elimden omuzuma yürümeyi pek sevdiği için,çizik içinde mesela:KK69:

her güzel şeyin bi kötü yanı var işte napcaz biz umursamıyoruz da çevre kötü gözle bakıyo bize bunu atın çok saldırgan diyolar bende dayanamadım bi gün dedim ben evinize gelip bu çocuk çok yaramaz atın diyo muyum dedim o günden beri çiziklerimizle seviyolar bizi :KK70:

anladım öyle bi hal aldı ki ne oyuncaklarına dokundurttu ne benim yanıma yaklaştırdı çok korkmuştuk boğmaya kalkacak diye zor ayırdık :))
Demek istiyor ki: 'bu ev benim evim be kardeşim sen de nerden çıktın':cool:
Ama işte 2 hafta gibi bir zaman sonra gayet kanka oluyorlar.. Eve gelen bebeği koklatın sizinkine, ama aynı ortamda tutmayın.. Yavaş yavaş sizin gözetiminizde karşılaşsınlar.. Sonra tamamdır:KK39:

Demek istiyor ki: 'bu ev benim evim be kardeşim sen de nerden çıktın':cool:
Ama işte 2 hafta gibi bir zaman sonra gayet kanka oluyorlar.. Eve gelen bebeği koklatın sizinkine, ama aynı ortamda tutmayın.. Yavaş yavaş sizin gözetiminizde karşılaşsınlar.. Sonra tamamdır:KK39:

aynen öyle o da van kedisiydi ve bizimkinin 3 katı sütlaç 3 kilo diğeri 10 kilo ve 4 yaşında erkekti neyine güvenip kafa tutuyosa tüylü prenses :))

X