Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Boynumda uyurdu bi de ensemdeki saçları birer birer çekmeye bayılırdı. Ağzımın kenarından elma yemek en büyük zevkiydi. Aşıktık birbirimize. Onun hızlı hızlı alıp verdiği ılık nefesi boynunuzda hissetmek bi duygu anlatamam.
aynen canim yaaaa, aynisini bende yasadim ve hic bir sey bu duygunun yerini tutamiyor gercekten. Aynen senin anlattigin gibiydi benim Sultan papaganim, aynen dedigin gibi elmayi agzimin kenarindan nasil yerdi... O nefesini hissetmek, özellikle beraber uyudugumuzda kendisini sisko yapar bir güzel yerlesirdi boynumda.
Resmen kusluktan cikmis, kendisini insan sanan bir sey olmustu artik. Bazen beni arardi yerde yürüyerek oda oda, bende saklanirdim, cok gülerdik.....aaaahhhh iyikide yasamisiz onunla bu güzel anlari. Onlara bu güzel anlari bize yasattiklari icin, ne kadar tesekkür etsek azdir diyorum...

aynen canim yaaaa, aynisini bende yasadim ve hic bir sey bu duygunun yerini tutamiyor gercekten. Aynen senin anlattigin gibiydi benim Sultan papaganim, aynen dedigin gibi elmayi agzimin kenarindan nasil yerdi... O nefesini hissetmek, özellikle beraber uyudugumuzda kendisini sisko yapar bir güzel yerlesirdi boynumda.
Resmen kusluktan cikmis, kendisini insan sanan bir sey olmustu artik. Bazen beni arardi yerde yürüyerek oda oda, bende saklanirdim, cok gülerdik.....aaaahhhh iyikide yasamisiz onunla bu güzel anlari. Onlara bu güzel anlari bize yasattiklari icin, ne kadar tesekkür etsek azdir diyorum...

Ahh ah seninki de çok tatlıymış.
Bi de öyle minikler ki insan öyle sıkıştırarak da sevemiyo içim içimi yiyordu. Bi de yakından bakınca o ince ince kirpikleri yok muydu Allahımmm ...
Sonradan bi tane daha alamadım ona da bişey olur üzülürüm diye :KK42:

Bende öyle, bir dahada alamadim. :KK43:
Gecen yine bir pet-shopda bakiniyordum hayran hayran. Oradaki kadina anlattim Sultan papaganimi. Bana dedigi sakin ola bir daha alirsan sakin birbirini kiyaslama yani hepsi ayni degildir karekterler. Hakli tabi. Ama hepsininde degisik tatliligi vardir kesin. Benim ki birde beni esimden kiskanirdi, o kattiyen yanimizda oturamazdi, kafa atardi ona kizarak.
Ama evde ben yoksam tabiki esime yönelirdi. Bakalim eve bir sey gelecek ama, ne olacagi tam belli degil. Muhakkak istiyorum ama bir dört ayakli yada iki kanatli :KK66:

Benim ki birde beni esimden kiskanirdi, o kattiyen yanimizda oturamazdi, kafa atardi ona kizarak.

Allahımm o nasıl bir sahiplenme yaa :KK68:
Bi de ilgilenmeyince filan küsüyorlar demi
Yeni minnoşunla şimdiden mutluluklar dilerim canım
Benim bu ara pek ev düzenim yok, olursa ben de alırım inşallah..

Bisey söyleyeceğim ama şaşıracaksınız biliyorum..

Biz bugün yavru bir kakadu papağan aldık :KK57:
Görürgormez aşık olduk bebeğe :KK68: ve dayanamadık aldık geldik eve.. Hala inanamıyorum..
:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:O kadar şeker ki.. Tüm gece kucağımdan inmedi.. simdi uyuyor..
foto eklerim yarın..

Kadrodaki son durum: 1 pisi,1 kopis,1 balık,1 muhabbet kuşu,1 jako papağan (ki buraya kadar biliyorsunuz) vee artık bir deee kakadu papağan var :KK37:

Son düzenleme:
Bisey söyleyeceğim ama şaşıracaksınız biliyorum..

Biz bugün yavru bir kakadu papağan aldık :KK57:
Görürgormez aşık olduk bebeğe :KK68: ve dayanamadık aldık geldik eve.. Hala inanamıyorum..
:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:O kadar şeker ki.. Tüm gece kucağımdan inmedi.. simdi uyuyor..
foto eklerim yarın..

Kadrodaki son durum: 1 pisi,1 kopis,1 balık,1 muhabbet kuşu,1 jako papağan (ki buraya kadar biliyorsunuz) vee artık bir deee kakadu papağan var :KK37:

Meg atacağın fotoğrafı sabırsızlıkla bekliyorummm :KK36:
Bi de pisi ve köpişi aynı karede yakalarsan yollar mısın yine :KK37:

Arkadaşlar merhaba ben 0 numara maltese almak istiyorum annem namaz kılıyor sorun olurmu? Mantığıma uymuyor bişeyler sonuçta onlar sokakta yaşayamayacak canlılar o zaman Allah neden yaratsınki. Bilgili bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim

Arkadaşlar merhaba ben 0 numara maltese almak istiyorum annem namaz kılıyor sorun olurmu? Mantığıma uymuyor bişeyler sonuçta onlar sokakta yaşayamayacak canlılar o zaman Allah neden yaratsınki. Bilgili bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim
İbadet edilen odaya girmeyebilir köpek.. Bu şekilde içiniz rahat olur..

Kakadu papağan tozlu papağan sınıfında imiş meğer.. Astımımı fena halde tetikledi benim..
Şakir'le hiç böyle bir sorunum yok oysa ki..o_O
Üzülerek yuvalandırdık kakadu bebişi:KK42:
Muhabbet kuşu Fıstık'a da kızkardeşim gözkoymuştu, kucakladı aldı gitti zaten:KK34:

Kadro sabit artık (galiba sanırım belki :KK48:):
Köpişim,pisişim,jako Şakir'im ve akvaryumdakiler...:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
X