Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
1014121_732575566775401_353781624_n.jpg
1522595_703657349667223_1450019297_o.jpg

buda benim canım kuşum adı hızan :KK70:

Maşallah:nazar::emir_bebek:Ne sevimli bişey
Konuşuyor mu ufaklık?

Kizlar, kusura bakmayin bazen kaybolup gidiyorum, bazen yine geliyorum, ama kalbim burada.
Yaaa Meg, ben bunu yerrrrrrrriiiiiiiiimmmmmmm yyyaaaaaa durusa bak hele :KK68::KK68::KK68:
Belli cok saglikli ve mutlu ve cok yaramaz !!!

Teşekkürler Olivia'cım..Sağlıklı ve de yaygaracı:-)
Ama lütfen bu kadar uzak kalıp özletme kendini şekercim:KK68:

Demin ben yokken olanalari okudum, cok üzüldüm, yoksa bu sirin seymi vefat etti Meg ? :KK43:
Ay hic dayanamam. Cok zor oluyor ya.

Yok kuzum beyaz bir tane vardı ( hani adı Düdük'tü) bu fıstığı da ona arkadaş olsun diye almıştık.. Ama Düdük öldü işte şimdilerde Fıstık tek takılıyor..
Çok üzüldük tabii ama yapacak bişey yoktu.. Vet kliniğinde öldü:KK61:

Anam gerçekten fıstık buuu :KK68:

Evet fıstık bişey demi:KK37::KK60:

Maşallah:nazar::emir_bebek:Ne sevimli bişey
Konuşuyor mu ufaklık?

Teşekkürler Olivia'cım..Sağlıklı ve de yaygaracı:-)
Ama lütfen bu kadar uzak kalıp özletme kendini şekercim:KK68:

Yok kuzum beyaz bir tane vardı ( hani adı Düdük'tü) bu fıstığı da ona arkadaş olsun diye almıştık.. Ama Düdük öldü işte şimdilerde Fıstık tek takılıyor..
Çok üzüldük tabii ama yapacak bişey yoktu.. Vet kliniğinde öldü:KK61:

Evet fıstık bişey demi:KK37::KK60:

yok kuzum sadece boynuıma çıkıp kulağıma egilip aşk dolu sesler çıkarıyor
yüzüme bakıyor aşık gibiyiz:KK70:

aminn megim
kuşu konuşturmak için neler yapmak gerekir aşağı yukarı biliyorum ama yapmadım yani öncesinde etkili olmamıştı
sanki yetenek gibi
Bizimkisi pek ufak daha.. Garip gırtlak sesleri çıkartıyor.. Ama icraat yok..
Konuşmayı geç elime bile gelmiyor benim bu fıstık:KK1:

Meg elinle " Dal Dari " yedirmeye calis, sana söz en gec bir hafta icinde eline gelecektir. Hic denedinmi ? Muhakkak tavsiye ederim. Zaten ilk adimi attiktan sonra yanindan ayrilmaz, güven olustumu yemede yaninda yat yani :KK66:
Ama sabir isi, elinde bir süre tutmus olabilirsinde, elin uyusmus olabilirde, hatta benim gibi kan dolasimi azalmis,mavilesmeye, gangrene dogru gidiyordu elim, ama pes etmedim sonrada dünyalar tatlisi, birbirini cok seven birsey olduk. Korsanlar gibi etrafta dolasiyordum yani...Artik bikmistim bazen kafesine gitsede rahat etsem diyordum...Siam ikizi gibiydik.:KK70:

Meg elinle " Dal Dari " yedirmeye calis, sana söz en gec bir hafta icinde eline gelecektir. Hic denedinmi ? Muhakkak tavsiye ederim. Zaten ilk adimi attiktan sonra yanindan ayrilmaz, güven olustumu yemede yaninda yat yani :KK66:
Ama sabir isi, elinde bir süre tutmus olabilirsinde, elin uyusmus olabilirde, hatta benim gibi kan dolasimi azalmis,mavilesmeye, gangrene dogru gidiyordu elim, ama pes etmedim sonrada dünyalar tatlisi, birbirini cok seven birsey olduk. Korsanlar gibi etrafta dolasiyordum yani...Artik bikmistim bazen kafesine gitsede rahat etsem diyordum...Siam ikizi gibiydik.:KK70:
Hımm piki bunu deneyeyimHoppa
Teşekkür ederim Olivia'cim:KK19:
Ben de yapışık siyam ikizi olmak istiyorum fıstıkimla:KK68:

Son düzenleme:
Sayfalar arasında epey bi gezindim. Hepinizin evlatlarına kırk bir kere maşallah:nazar: Uzun yıllar kuş beslemişliğim var. Ne yazık ki en son hastalıktan kaybettim miniğimi. Dişiydi. Sürekli yumurtluyordu.. Bi tanesini yumurtlayamadı karnında kaldı veterinere götüremeden bizi terk etti çok ağladım. Bi daha da almadım kuş. Ama kedilere dayanamıyorum. Gerçi bu ara almam imkansız.
:cry:
Hayvan sevgisi bambaşka... bayram günleri kendimden önce miniğime bi şeyler alırdım. Boynumda uyurdu bi de ensemdeki saçları birer birer çekmeye bayılırdı. Ağzımın kenarından elma yemek en büyük zevkiydi. Aşıktık birbirimize. Onun hızlı hızlı alıp verdiği ılık nefesi boynunuzda hissetmek bi duygu anlatamam.
Neyse... Üzüldüm yine. Sizinkilere maşallah.. Sağlıcaklar diliyorum

Sayfalar arasında epey bi gezindim. Hepinizin evlatlarına kırk bir kere maşallah:nazar: Uzun yıllar kuş beslemişliğim var. Ne yazık ki en son hastalıktan kaybettim miniğimi. Dişiydi. Sürekli yumurtluyordu.. Bi tanesini yumurtlayamadı karnında kaldı veterinere götüremeden bizi terk etti çok ağladım. Bi daha da almadım kuş. Ama kedilere dayanamıyorum. Gerçi bu ara almam imkansız.
:cry:
Hayvan sevgisi bambaşka... bayram günleri kendimden önce miniğime bi şeyler alırdım. Boynumda uyurdu bi de ensemdeki saçları birer birer çekmeye bayılırdı. Ağzımın kenarından elma yemek en büyük zevkiydi. Aşıktık birbirimize. Onun hızlı hızlı alıp verdiği ılık nefesi boynunuzda hissetmek bi duygu anlatamam.
Neyse... Üzüldüm yine. Sizinkilere maşallah.. Sağlıcaklar diliyorum

Başınız sağolsun arkadaşım..
ölümleri perişan ediyor ne yazık ki..:KK43:

X