Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Kızlar istanbul'dan misafirimiz var,bakıyorum topikimize ama okuyup çıkıyorum,yazamıyorum vakitsizlikten.. Paylaşımlar harika Öpüyorum hepinizi

Hayır ders çalışmadan önce benle ilgilenilecek

Eki Görüntüle 1404030 Eki Görüntüle 1404031
maşallah limonahem de konuşmaya başlamış ne güzel
benimki konuşmuyoranca egzersiz yapıyor

bir de mutsuz görünüyordu son 3 gündür.. sürekli yem yiyor ve geri kalan zamanda da uyuyordu.. ben de çok üzüldüm veeeeeee.. bir tane arkadaş aldım geldim ona
hemen birbirlerine sokuldular
bir sarı kız
foto ve video ekleyeceğim..

Son düzenleme:

Limon da çok uyuyor ablacım.
Ama ben şu sıralar ders çalıştığım için çok ilgilenemedim.
E ders çalışırken müzik, tv falan da açık olmadığından sıkılıyor ve sürekli uyuyor :)
Düzeleceğine inanıyorum.

Ben de eş almayı düşündüm bir aralar.
Ama şuan kelime haznesini geliştirmeden almayı düşünmüyorum.
Yoksa konuşmaz :)

Merakla bekliyorum fotoğraf ve videolarını

derincim teşekkürler..
.............................

Arkadaşlar
çok üzgünüm çok...
düdük'ü kaybettik..
bugün de durumu devam edince vete götürdük.. iyice fenalaştı klinikte ve birdenbire öldü..
vetin söylediğine göre susuz kalmış böbrekleri.. tevekkeli sürekli yem yediği halde su içtiğini görmezdik.. biz evde yokken gündüz içiyordur diyordum..gerçi suyu da eksilmezdi aman aman..
bilemiyorum çok ama çok üzgünüm...
onun için eve gelen arkadaşı yalnız kaldı artık...

Son düzenleme:
Yaa çok üzüldüm abla.
Başın sağolsun

Başın sağolsun Meg evcilini kaybetmek nedir bilirim, geçen bahar annesi doğumda ölmüş kedi yavrusu bulup 20-25 gün kadar baktıktan sonra anne sütü emmeyen bebeklerde yaşanan sağlık sorunları yüzünden kaybetmiştim minik kedimi Hala aklıma geldikçe burnumun direği sızlar
Şimdi yeni bir kuzum var, 1 hafta oldu ailemize katılalı, ya ona da birşey olursa diye korkuyorum ister istemez.
Tanıştırayım kızım Kokoş:

Abla kizinin cinsi nedir acaba bu aralar bi arkadas arayisindayim

Kuzum benim yaa insan cok kotu oluyor benim minigi kaybettimizde arkasindan cok aglamistim umarim cabuk atlatirsin

Abla kizinin cinsi nedir acaba bu aralar bi arkadas arayisindayim
Gülüm cinsi pekingese, pekinez olarakta aratabilirsin nette, küçük bir ırk istiyorsan pekingese veya sıfır numara mini maltese terrier'de bakabilirsin, şu an bahçe imkanımız olmadığı için büyük boy köpek alamıyorum bende bahçe sorunu çözülünce bu miniğime birde iri bir arkadaş düşünüyorum.

Tipe bak tam kokoş :)

ay saka gibi yaa güya bunlar hayvan : ) sokağa bıraksak iki günde helak olurlar

heyecanla bekliyore

seni o kadar iyi anlıyorum ki uzun zamandır ben de bu bölüme bile bakmamıştım üzülmemek için çünkü imreniyorum kıskanıyorum sapasağlam evcil hayvanlarını görünce neden benimki de böyle olmadı diye üzülüyorum ben hala ağlıyorum aklıma geldikçe bahsederken

Maşallah çirkin şey :)

Herkese teşekkür ederim..

Düdük gitti ve arkadaşı yalniz kaldı.. üzüntüden ne yaptığımı bilmiyorum bu aralar..
Düdük'cük masaya gelip tabaklarımızdan yer olmuştu..Ne cabuk alıştırmıştı kendine..Offf

Munem Kokoş'a bayıldım masallah ona... Cici fotolarını bekliyorum..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…