Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
O ikinci foto ne tatlı öyle :) Pamuk gibiler.. Maşallah...

çook güzel ve çook yaramazlar her sabah kafamda bir takım yaramazlar geziyor öyle uyandırılıyorum
evlenince çok özleyeceğim ya insan alıştımı vazgeçemiyor akşam eve giderken her şeyi unutuyorum bebişlerimi göreceğim diye gidiyorum

çok üzüldüm gerçekten... başınız sağolsun biliyorum çok zor bende 2 yavrumu kaybetmiştim malesef çok zor...
insandan daha yakınlar sana çoğu zaman...
tekrar başınız sağolsun

Yumoş peluş bişey bu maşallah
Ben de foto eklemek istiyorum da tabletten beceremiyorum şimdilik..

çok üzüldüm gerçekten... başınız sağolsun biliyorum çok zor bende 2 yavrumu kaybetmiştim malesef çok zor...
insandan daha yakınlar sana çoğu zaman...
tekrar başınız sağolsun

Teşekkür ederim canım ya

Son düzenleme:

Kaçırmışım bildirimler arasında sanırım yorumunuzu kusura bakmayın :)

Eminim çok güzeldir evlenince de alırsınız belki :)

Kaçırmışım bildirimler arasında sanırım yorumunuzu kusura bakmayın :)

Eminim çok güzeldir evlenince de alırsınız belki :)

önemli değil cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

evlenince alamayacağım malesef birinci sebebim yavrucak bütün gün tek kalacak en azından burada evde sürekli birileri oluyor... ikincisi nişanlıma pek güvenemiyorum korkuyor mu sevmiyor mu hala anlayamadım gördü mü kaçıyor

Anladım, artık annenize gidince :)
Alışamadığı içindir belki ben de severim hayvanları ama alışana kadar tedirgin yaklaşabiliyorum biraz :)

Yumoş peluş bişey bu maşallah
Ben de foto eklemek istiyorum da tabletten beceremiyorum şimdilik..

Bende deneyerek buldum :) hani cevaplanın yanında dosya yükle yazıyor ya oradan yükleniyor. Evet tam bir yumos ablası bazen onu yastık olarak kullanıyorum :) ben rahatsız olmayayım diye hareket bile etmiyor :)

Foto eklemeyi biliyorum tabii de tablet olayina ısınamadım demek istedim şekercim
Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…