Ev yüzünden ailemle aram bozuldu

Bunu boşananlar bilir hahahhahs mesela ben 😂😂
Şimdi evi yüksek fiyata da satsa adamla ortak olmuş olacak. Neden olsun ki? Hayat her şeyi getirebiliyor. Harika bir evlilikte bile kadınların kenarda 3-5 olmalı. Çünkü hep kadınlar mağdur.
Burda adam kadına diyor ki hakkımızı yiyecekler! Ama onun hakkı yok. Onun yerine emeğine yazık bence satma dese daha makul olurdu
Evet dusuncenizde haklısınız ama ev sahibinin kendi üzerine de bir ev yok ki şu an. Ablasıyla ortak ev satılmış annesigilin evi duruyor ve o da her halükarda satılacak. Eve az yada çok para girecek ve ortak olacak. Ucuza satacagina yükseğe satsın köşeye altin yapsın.
Yakin zamanda bende esime ait olan bir tarla ile alakali mevzu yaşadım. Belki de o yüzden empati yapıyorum böyle 🙈

Birde evde söz hakkı yok diyen kafayi şundan anlayamiyorum . Eşlerimizle hastalıkta sağlıkta diyerek evleniyoruz . İyisiyle kötüsüyle bir hayat geçiriyoruz . Kardeşte kapının dışında ve o insanla çocuk sahibi oluyoruz . Kimin kardeşi kime bakmis? Benim eşim benimle çocukla yiyeceği parayı kardeşine bagisliyorsa gitsin onlarla yaşasın aynı evde . Yok öyle konuşma hakkı yok . Her türlü derdi tasayi çektiğin eşine konusma hakkı yok diyorsa bir insan bence en başta vefasizdir.

Evet dusuncenizde haklısınız ama ev sahibinin kendi üzerine de bir ev yok ki şu an. Ablasıyla ortak ev satılmış annesigilin evi duruyor ve o da her halükarda satılacak. Eve az yada çok para girecek ve ortak olacak. Ucuza satacagina yükseğe satsın köşeye altin yapsın.
Yakin zamanda bende esime ait olan bir tarla ile alakali mevzu yaşadım. Belki de o yüzden empati yapıyorum böyle 🙈
Yani şöyle birşey var kadınlar %99 eşim çocuğum diyor ve hainlik yapmıyor. Erkekler boşanma aşamasında çocuğuna ve anneye el oluyor. O nedenle sizin durum farklı ama. Ben de boşanmadan önce hep mirasını al bütün kardeşlerin aldı bir sen kaldın derdim. Meğer amacı benden ve çocuklarımızdan kaçırmakmış. Boşanırken tek lirası geçmedi bana. Boşanma giderlerini bile ben verdim. Allah’a havale. Ama tam tersi olsa olanı yemeden gitmezdi. Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın

X