Ev sahibi ve kızıyla basim dertte..

Ev sahibi sorunu

• Yorum

OY: 0 0,0%
  • Oylama

OY: 2 100,0%

• Ankete Katılan
    2
Ayyy ithamlara baaakkk. Çİngene olmak kötü bir şeymi? Doğarken sana sordular sanırım sende yok çingene olmak istemem dedin. Allah aşkına bir fotoğrafını at da görelim gül cemalini

bence adam zaten ayrılsın, daha ortada kanıt yokken elaleme saldırıp küfür eden birinden çok şey beklememek lazım çünkü

Zaten adamın niyeti o sanırım, yoksa resmi nikah için bu kadar oyalamazdı.

34 yaşında, kaçarak evlenmeye çalışmış, halen evli değil, vs vs..
beraber evlenmeden yaşayanı kınamıyorum asla, herkesin hayatı kendine ama buradaki durum acayip.
ben konu sahibinin de herşeyi doğru yazdığına inanmıyorum.
belki sadece sıradan selamlaşmaları kıskançlık krizi yüzünden böyle abuk bir şekilde yansıtıyor.. kendince kendini haklı çıkarmaya çalışıyor..

ayrıca bu gibi durumlarda insanın muhattabı kendi sevgilisi/eşi olmalı. diğer kadın asılıyorsa bile, ki savunmuyorum, adam pas vermezse bir cacık olmaz.

Eeeee yeter ama be bi susun siz sanki cok normalsiniz adam gibi soru sordum direk saldırıya geçiyorsunuz fikrini varsayasın yoksa satasmak icin kimse yazmasın zaten su hesabi da silicem girdiğine pisman oldum bana laf çalanlar acaba hicmi aldatılmadı evlenmeden beraber olmadi kimseyle namus bekçili yapmasin kimse bana hoşunuza gktmkyosa yorumda atmayın uzak durun payımdan yoksa hepinizi banlatirim şikayet edip gidin kendi hayatınıza bakin düzgün yorum yapmicaksaniz ne zorunuz varda laf sokup duruyosunuz be saatlerdir basima agrilar girdi size ne benim evli yada bekar olmamdan siz kimsiniz de benim hayatima burnunuzu sokup elestiryosunuz beni yargiliyosunuz

Bi defolup gidin ya yeter yazmayın yorum atmayın millet sataşıp kavga etmeye yer ariyo elinize ne geciyosa

Başının açık oluşu, dar giyinişi ne sizi ne de bir başkasını ilgilendirir. Oturuşu evet haklısınız. Evinize gelip uygunsuz hareketlerine olan tepkinizi anlarım. Bir de her şeyden önemlisi erkek arkadaşınıza güvenmiyormuşsunuz. Bence siz kadınla kızından ziyade kendi ilişkinizdeki güvensizliğe çare bulun.

Başı açık olunca ne oluyor anlatsana biraz... insanları imam nikahlıyız diye kandırıp evlerine çökmekten kötü değil sanırım. sırf senin gibi biri yüzünden ban yemek istemiyorum yoksa söyliycek çok şeyim var senin bu leş zihniyetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…