Ev sahibi ve kızıyla basim dertte..

Ev sahibi sorunu

• Yorum

OY: 0 0,0%
  • Oylama

OY: 2 100,0%

• Ankete Katılan
    2
Mesela benim de ev sahibim çoğu zaman beni aramaz eşimi arar benim tl genelde sessizde oluyor.Ve kadın yazları aşırı açık giyinir ama bir defa bile aklimdan kötü bisey geçmedi eşime güveniyorum çünkü.Eger böyle küçücük şeylerde korkuyorsanız güvenmiyorsanız bu adam size neler yapar ileride bu evliliği hiç yapmayın.

Ayrılamadım burda yalanda soylebilirdim evlenmedkm halde esim diyebilirdim ama dürüst oldum doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar
Yahu bize yalan söylesen ne olacak Allah aşkına. Adamın kaşı gözü oynuyo bellki hadi bu kadından sakladın diğer kadınlardan nasıl uzak tutacaksın ? Kaç yaşındasın 16 mı bu kafayla çok yaşamazsın

Ayrılamadım burda yalanda soylebilirdim evlenmedkm halde esim diyebilirdim ama dürüst oldum doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar

güven olmadan yaşayamazsın ki evlide olsan ben bunu söylemeye çalışıyorum. seni bi yerden kovduğum felan yok iyiliğin için söylüyorum

Olacak yakında ben yeni bosandim kimimde soyadım değişmesi daha o yuzden ışlemleri yapamadık daha nikah icin
Eşin olacak adam belkide sizin nikahsızolduğunuzu söyledi ve kadın bu yüzden bu kadar rahat. Ucundan kıyısından yakalayabilirim belki diye. Ayrıca nikah için izin alamamak gibi birşey söz konusu olamaz.Siz hep karşı tarfata aramışsınız suçu, telefon karıştırmak için bile karşı tarafın telefonuna gidiyorsunuz. Kocanız olacak adama değil. Nediyeyim Allah akıl fikir versin.

Onunda esiminde telini kurcaladım yoktu mesaj yada arama o yuzden bi sonuca ulaşamadım icin çözümü kadının telini kurcalamakda buldum

E4 yaşındayım napcam peki

Adamla nikahsız yaşayan sen, ama bası açık dar giyiniyor diye o... o bence aynaya bi daha bak başı açıkların bokun da boğul

Adamla nikahsız yaşayan sen, ama bası açık dar giyiniyor diye o... o bence aynaya bi daha bak başı açıkların bokun da boğul

zaten bir ortamda potansiyel bir o.... varsa o hep açık ve dar giyinen kadındır, çünkü kıskançlık :) muhtemelen kadın çok da güzeldir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…