Ev sahibi ve kızıyla basim dertte..

Ev sahibi sorunu

• Yorum

OY: 0 0,0%
  • Oylama

OY: 2 100,0%

• Ankete Katılan
    2
Bi defolup gidin ya yeter yazmayın yorum atmayın millet sataşıp kavga etmeye yer ariyo elinize ne geciyosa

banın geçince okursun.. sorunlarının acısını burda doğru düzgün yazan insanlardan çıkarma. kimseye küfretmeye hakkın yok. derdinin devası psikiyatride.. inşallah iyileşirsin.

Ailemden senelerce şiddet gordum ve onuda coo seviyorum ayrılamadım cok denedim nikah işlemleri icin basvuru yapıcaz ama o hafta ici işyerinde hep aksam geliyo pazar izinli o gunde biyere gidemiyoruz heryer kapalı oluyo ailem suan Beni arayip soruyo açlıktan ol sende umrumuzda degil dediler
Evet çalışanlar hiç evlenmiyor zaten, yarım saat izin alıp başvuru yapamıyor hep kaçıyorlar.. sizin adınıza üzüldüm, kendinizi kandırıyorsunuz..

Banada iyi gelmedi kadın zaten basi acik dar giyiniyo bi oturuşu vardi deli oldum o halde görünce yayılmıştı koltukta bacaklarını açarak oturuyordu erkek arkadasim da oturuşu ne biçimdi gördünmü dedi gormesmiyim dedim
Sen Nasıl bir ahlaksızsın kaçarak evlenen sen koca delisi ailesinin utanç kaynağı millete dar giyinen diyor sen birde anne olacaksın erkek olsam yüzüne bakmam yazık

X