Ev ıvır zıvırlarını nereye koyuyorsunuz, nasıl sığdırıyorsunuz?

Çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim

Kendi evimiz olsa bizim de antre mesela bir oda genişliğinde kirada olmasak oraya dolaplar yaptırırdık ama kirada olunca elimiz kolumuz bağlı
Ben de kiracıyım, BİM’e gelen demonte dolaplardan aldım. Eşim kurdu. Daha ucuza mal oluyor.

3+1 evde 1 oda her koşulda çalışma odanız olarak düzenlenebilir aslında. Bebek odası gelmeden, 2 odayı neyle doldurdunuz ki ?

Bizim o boşta kalan oda çalışma odası şeklinde oldu çalışma masasıdır kitaplıklar kitaplar falan her şey orda duruyor. Sanırım dolap alıp o odaya bunları koysam mantıklı olabilir. Çok teşekkürler

3+1 evde 1 oda her koşulda çalışma odanız olarak düzenlenebilir aslında. Bebek odası gelmeden, 2 odayı neyle doldurdunuz ki ?
çalışma odası yaptık biz de. Ama tam bir çalışma odası da denemez, iki koltuk da var ve zaman zaman misafirleri oraya alma durumumuz da olabiliyor. Fakat muhtemelen o odaya ekstra dolaplar alıp o odayı dolduracağım ben de

Şuan tam bu işlerle uğraşıyorum bi kahve molası verdim çünkü işin içinden çıkamadım bir tarafı düzelteyim diye girdiğim odadan her odanın altını üstüne getirerek çıktım kahve içiyorum kahvem bitince ilk işim kullanılmayan, eskiyen, bozulan oyuncakları ayırmak olacak sonra kıyafetleri halledicem sonrasında da yine kullanılmayan eşyaları ayıracağım en sonunda atılacakları atıp verilecek durumda olanları ikinci el mağazasına bırakıcam. Kullanılmayan her şey yük bana, düzenli olarak eşya ayıran, atan, veren bi insanım ama yine de istediğim ferahlığa ulaşamıyorum.

2+1 e 4+1 ev sığdırdım. Nasıl diye soracaksanız, bir oda full eşya dolu adım atacak yer yok desem yeridir (ev kira). Balkonum filan yok. Çamaşır yıkama benim için eziyet bu evde. Asacak yerim yok çünkü. Bebek bekliyoruz o gelemden daha geniş bir eve geçmeye karar verdik. Demem o ki kullanılmayan eşyaları elden çıkarabilirsiniz 3+1 gayet iyi bence. Bir odayı boydan boya dolap yaptırıp içine ıvır zıvırlarınızı koyabilirsiniz. Alandan tasarruf projeler var onlara bakıp seçebilirsiniz. Diğer bir oda da bebeğinize ait olur.

Hem taşınsanız başka yere de götürürsünüz onları. Benimkiler depremde devrildi, içindekiler döküldü hep ama yine de bir şey olmadı. Sağlamlar. Yedi senedir idare ediyor bizi.
Çok geçmiş olsun
Evet dolap almak şart aslında. Ben niye illa kiracıyız dolap yaptıramam moduna girmişim hiç bilmiyorum sanki monte ettirme zorunluluğum var gibi. O tarz dolaplardan alınabilir doğru

Materyallerinizi çalışma odasına taşıyın. Ne eşyası biriktirdiniz ki o kadar?
Evlenmeden eşim yıllarca bekâr evinde yaşadı. Düzenli titiz biridir, yıllardır olan eşyaları bile sapasağlam duruyor. Bir de atmama huyu var. Öyle olunca birikti de birikti zorla attırmaya çalışacağım başka çare yok gibi

of çok eşya sinir edesi bir olay ve maalesef benim de eşim az da olsa stokcu ben ondan gizli atıyorum atacağım şeyleri o evde yokken mesela.öyle çok kullanmadığı gömlek ne boleyimkazak vs vardı ki hepsini topladım attım hiç haberi bile yok unutmuştur da hiç sormuyor (dilimi isirayim insallah da sormaz) ütü masasini koltuğun altına soktum zaten kullanmıyorum. elektrik süpürgesi gelecek misafire gore oda oda geziyor. küçük balkonumu pimapen yaptrdim herxeyi oraya atıyorum bir gün girsem içinde kaybolurum o derece. ev benim yaptıracak alacak atacak o kadar çok eşya var ki... sıra gelmiyor nasul olacak bilmem

Ben de halihazırda çalışma odası olan odaya dolaplar alıp o şekilde değerlendireceğim sanırım. Ara sıra misafir de giriyor ama napim dolap var diye misafir ağırlayamam diye bir şey yok herhalde

Allah yardımcınız olsun ben de sizin gibiyim aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…