ev almaya karar verdik yanlız bahçe katı:(

Sevgili kardeşim, güle güle iyi günlerde otur. Evin keyfini çıkar . Gözünü seveyim , güvenliği atlama . Bi de evin bahçe katı ama ışıklı . Öyle güzel dekore edebilirsin ki. Hangi aşamadasın bilmiyorum ama , hele bir göz at ...
Kelebek Resimli Zebra Perde | Belemir Home & Office |

hay Allah razı olsun sende:))) bende yana döne eşya arıyorum...henüz atmış olduğum bi adım yok ewin eksikleri bitsin diye beklemedeyim :) işçiler giriyo çıkıyo bir türlü bitiremediler... küçük odamı günlük oturduğumuz oda olarak düşünüyorum..spror rahar koltuklar istiyorum birtane okuma koltuğu yanındaki duwara hoş bi ktaplık istiyorum...birde tepe lambası tabii.... perdeleri hemen inceliyorum warol:))...

ha bu arada demirlerim takılıyor artık :))) işler bitince içine gireceğiz...uyarın için teşekkürler:)

Ben olsaydım dırek atlamıstım eve :))
bahcelı evlere cok hasretım .. apartmanda buyudum halada apartmana tıkılıyız..

Sımdı fotograflara bakarken bıan kendımı dusundum atmısım bahceye bır masa, ufak bır peyzaj duzenlemesı, aydınlatma .. country stili bır dekorasyon..oo tadından yenmez
Gelsın arkadaslar , tatlı sohbetler ..
Yazları O bahcede ne gusel kıtap okunur du ..
Hımm hayalı bıle guzel ..
neyse hayallerımı bır kenara bırakıp ; hakkınızda en hayrlısını dılıyorum :)
Evınınızde sağlıkla huzurla oturun inşallah.

Ben olsaydım dırek atlamıstım eve :))
bahcelı evlere cok hasretım .. apartmanda buyudum halada apartmana tıkılıyız..

Sımdı fotograflara bakarken bıan kendımı dusundum atmısım bahceye bır masa, ufak bır peyzaj duzenlemesı, aydınlatma .. country stili bır dekorasyon..oo tadından yenmez
Gelsın arkadaslar , tatlı sohbetler ..
Yazları O bahcede ne gusel kıtap okunur du ..
Hımm hayalı bıle guzel ..
neyse hayallerımı bır kenara bırakıp ; hakkınızda en hayrlısını dılıyorum :)
Evınınızde sağlıkla huzurla oturun inşallah.

tatlım çokkk güzel yazmışsın:) hayallerinden de güzel bir ew diliyorum sana:) bende senin gibi düşünüyorum hem bahçe konusunda hem country tarz hakkında:)))daha iyileri senin olsun tatlım....

sewgiler....:KK66:

ewet form çalık taki horoz:) hemen karşısı ewcazzım:) beklerim kahweye....bahçemde içeriz :)))))ewimizin eşyaları henüz yok:) bu ay sonuna kadar onlarıda tamamlıcam inşallah :) düğünüm yaza nasipse:)

hahahaaaa denizlide tek bildiğim yer orası, orda çıktı evin:KK1:

merkezi bi yer ama çok avantajlı

Allahım güzel bir düğün, mutlu bir yuva nasip etsin,

kolay gelsin sana canım:KK16:

Çok aydınlık görünüyor.Hayırlı uğurlu olsun.Allah ağız tadıyla oturmak nasib etsin :KK19:

Hayırlı olsun, çok sevindim. Ben evi çok beğenmiştim, kulak asma fazla moral bozan kişilere. Ben bahçe katı evimden çok memnunum, umarım sizde mutlu huzurlu olursunuz. Bu arada bahçe bitki hakkında yardıma ihtiyacın olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Ben deneme yanılma yöntemiyle yavaş yavaş öğrendim diyeyim ama çok keyifli bahçe yapıp sonrada keyfini sürmek. Tekrar hayırlı olsun.

konu sahibi arkadaşım yalnız ben birşeyi merak ettim bahçe sadece sizemi ait oluyor yoksa üst katlardaki oturanlarda bahçeye ortak oluyormu inş üst katlardaki oturan komşularınız iyi insanlar olur üzerinizden birşeyler silkeleme yada bahçeye birşeyler atma gibi olaylar olmaz ama ben evini çok begendim sadece merak ettigim bahçe sizemi ait yoksa ortakmı oluyor

konu sahibi arkadaşım yalnız ben birşeyi merak ettim bahçe sadece sizemi ait oluyor yoksa üst katlardaki oturanlarda bahçeye ortak oluyormu inş üst katlardaki oturan komşularınız iyi insanlar olur üzerinizden birşeyler silkeleme yada bahçeye birşeyler atma gibi olaylar olmaz ama ben evini çok begendim sadece merak ettigim bahçe sizemi ait yoksa ortakmı oluyor

bahçe bize ait tapuda da geçerli....komşularımın hepsinin balkonları cam balkonla kapalı... ben hiç açıkken görmedim :))) komşularımda iyi insanlar..iki tane doktor komşum war görmelisin çok tatlı bi çift:) ew alma komşu al derler yaa aynen öle...kaç kere çaya çorbaya dawet aldık fakat hep işçilerin başında olduğumuz için birtülü tanışamadık...umarım bi sorun yaşamayız:):)
sewgiler....:)

Hayırlı olsun, çok sevindim. Ben evi çok beğenmiştim, kulak asma fazla moral bozan kişilere. Ben bahçe katı evimden çok memnunum, umarım sizde mutlu huzurlu olursunuz. Bu arada bahçe bitki hakkında yardıma ihtiyacın olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Ben deneme yanılma yöntemiyle yavaş yavaş öğrendim diyeyim ama çok keyifli bahçe yapıp sonrada keyfini sürmek. Tekrar hayırlı olsun.

eksik olma tatlım çokk saol:) yaza doğru bir bütçe ayarlayıp yazın yapmayı düşünüyorum...birde ilaçlama hakkında ne düşünüyorsun??? ilaçlama yapıldığı halde böcek vs..oluyormuş..aslı warmı acabaa?? seni de benim karşıma ALLAH çıkardı :))) buradan tanışıp bana yardımcı olan..reeldeki arkadaşlarımdan daha çok düşünen insanlarla tanıştım mutluyum :)) saoğol , warol....

isteyen herkese nasip olsun inşallah...:) bende çok sewiyorum ewimi...ama hem özelden hem buradan moralimi bozan çok :KK43:(( sonuçta benim bütçem bu..bunada şükür:KK66:)

canım benim takmayacaksın onları ,gönül isterki lüks villalarda yaşayalım ama durum buna müsait napalım yani,annecim derdi ki biz küçükken ,kendi evim olsun 1 oda olsun ,allah ona saray gibi bir ev nasip etti sonra ,
bak bende 130 bine kadar bütçem vardı ,acil ihtiyaçtan satılık dubleks aldım,hemde istanbulun en güzel semtlerinden hemde yazlık bölgeden aldım evimi ,evin değeri 160 bin aslında ama adam bir an önce satma derdindeydi artık niye bilemem..
sonuçta sen bu evi aldın mı aldın gerisi tınnnnn :KK1:
dün arkadaşa gösterdim diyo ki alsın kız alsın hiç kaçırmasın ,dedim aldı zaten ,ohhh diyo ,dedim sana noluyo ,diyo yabancıya gitmesin :KK1:

canım benim takmayacaksın onları ,gönül isterki lüks villalarda yaşayalım ama durum buna müsait napalım yani,annecim derdi ki biz küçükken ,kendi evim olsun 1 oda olsun ,allah ona saray gibi bir ev nasip etti sonra ,
bak bende 130 bine kadar bütçem vardı ,acil ihtiyaçtan satılık dubleks aldım,hemde istanbulun en güzel semtlerinden hemde yazlık bölgeden aldım evimi ,evin değeri 160 bin aslında ama adam bir an önce satma derdindeydi artık niye bilemem..
sonuçta sen bu evi aldın mı aldın gerisi tınnnnn :KK1:
dün arkadaşa gösterdim diyo ki alsın kız alsın hiç kaçırmasın ,dedim aldı zaten ,ohhh diyo ,dedim sana noluyo ,diyo yabancıya gitmesin :KK1:

hahahhha:))) canım benim ne güzel gülümsettin beni...:) saolsun warolsun arkadaşında...daha iyileri sizlerin olsun....:) öle bende isterdim daha uygun bir yer fakat burası nasipmis aksada koksada burası benim ewim sıkıntılar çekilecekse çekilecek başımgözüm üstüne:) öle yada böle artık bu ewde oturacağım:) yolu düşen tüm dostları beklerimmm :))) :))))

güle güle otur bahçe katı olmasına rağmen gayet ferah ve aydınlık ben cok beğendim, hep bahçeli bri evim olmasını istemişimdir ee bahçe katı madem bahçeyide uygun bir şekilde kullanırsın Allah ödeme kolaylığı versin

güle güle otur bahçe katı olmasına rağmen gayet ferah ve aydınlık ben cok beğendim, hep bahçeli bri evim olmasını istemişimdir ee bahçe katı madem bahçeyide uygun bir şekilde kullanırsın Allah ödeme kolaylığı versin

saolasın tatlım daha güzelleri senin olsun :) bahçemi yazın düzenleyeceğim nasipse...ve fotoğraflarını paylaşacağım sizlerle:KK66: amin tatlım şu 5 yıl çabuk geçer inşallah...borcumuz falan kalmaz:)

Ben bahçemi havaların ısınmasıyla birlikte 2 farklı ilaçla 10-15 günde bir ilaçlıyorum. Bir uygulamada birini, 2. Uygulamada diğerini kullanıyorum. Sürekli aynı ilaç kullanıldığında bağışıklık kazanmaya başlıyormuş haşare arkadaşlar. Bir de arada bitkilerde farklı hastalık yada böcek olduğu zaman ona göre ilaç kullanıyorum. Çim yapmayı düşüşnüyorsan mantar ve kurt için de ilaçlama yapman gerekir. Bunlar bahçe için. Evine böcek gelmemesi için de piyasada bulunan uzun uçlu bir hamamböceği spreyiydi galiba (şu an yanımda yok bakamıyorum) onu tüm kapı pencere kenarlarına sık, yoksa ilaçlamadan kaçan böcekler eve doluşuyorlar. Bu spreyi sıkınca pencereden geçmeyi başarsalar bile geçer geçmez ölüyorlar, böylece evin içinde böcek sorunu olmuyor. Bu şekilde dış kapım sürekli açık olduğu halde son 2 yazı en fazla 2 hamamböceğiyle atlattım. Komşularım neredeyse koyunlarında böcekle yatıyorlar :) kışın da ilaçlama yapmıyorum. Sen bahçeni yapmaya başla, yine konuşuruz, belki benden tecrübeli arkadaşlar da vardır, onlar da fikir verir, ben de faydalanırım :)

eksik olma tatlım çokk saol:) yaza doğru bir bütçe ayarlayıp yazın yapmayı düşünüyorum...birde ilaçlama hakkında ne düşünüyorsun??? ilaçlama yapıldığı halde böcek vs..oluyormuş..aslı warmı acabaa?? seni de benim karşıma ALLAH çıkardı :))) buradan tanışıp bana yardımcı olan..reeldeki arkadaşlarımdan daha çok düşünen insanlarla tanıştım mutluyum :)) saoğol , warol....

eve bayıldım tatlım çok ama çok güzel :KK16:
çok sıcak ve sevimli gürünüyor mutlulukla aşkla yaşayın yeni yuvanızda mutluluklar :KK16:

Ben bahçemi havaların ısınmasıyla birlikte 2 farklı ilaçla 10-15 günde bir ilaçlıyorum. Bir uygulamada birini, 2. Uygulamada diğerini kullanıyorum. Sürekli aynı ilaç kullanıldığında bağışıklık kazanmaya başlıyormuş haşare arkadaşlar. Bir de arada bitkilerde farklı hastalık yada böcek olduğu zaman ona göre ilaç kullanıyorum. Çim yapmayı düşüşnüyorsan mantar ve kurt için de ilaçlama yapman gerekir. Bunlar bahçe için. Evine böcek gelmemesi için de piyasada bulunan uzun uçlu bir hamamböceği spreyiydi galiba (şu an yanımda yok bakamıyorum) onu tüm kapı pencere kenarlarına sık, yoksa ilaçlamadan kaçan böcekler eve doluşuyorlar. Bu spreyi sıkınca pencereden geçmeyi başarsalar bile geçer geçmez ölüyorlar, böylece evin içinde böcek sorunu olmuyor. Bu şekilde dış kapım sürekli açık olduğu halde son 2 yazı en fazla 2 hamamböceğiyle atlattım. Komşularım neredeyse koyunlarında böcekle yatıyorlar :) kışın da ilaçlama yapmıyorum. Sen bahçeni yapmaya başla, yine konuşuruz, belki benden tecrübeli arkadaşlar da vardır, onlar da fikir verir, ben de faydalanırım :)

tatlım çok saol...sen bana o ilçaların isimlerini özelden yazarmısın ayrıntılı yaz birde:)) ne için ne kullanıcam ilk önce hangisini kullanıcam....bende sana dua ederim bol bol artık:KK70:DD şimdi yağmurlar başladı hem çok bütçemizde yok...yaza doğru çimlendireceğiz nasipse....saksilarımı şimdiden alıcam...çiçek tohummlarımı falan...tekzen de çok güzel saksılar var rengarenk:) duwara sarmaşık gül düşünüyorum...ayrıyetten duwara monte olan saksılar war onlarada çiçek dikilip duwara asmalı ne de güzel olur...fenerler...sarkaçlar...çiçekler...... ayyyy gel yaz gellllll :))))))))))

X