ev almaya karar verdik yanlız bahçe katı:(

Evin gayet güzel. hangi kat olmasından önce evin senin olacak önce bunu düşün.
Bizde girişin alt katında oturuyoruz . Pencerelerim falan normal pencere boyutunda ilk başta bende ısınamadım tek sıkıntımız girince 1 kat aşağı inmekti.

Evinize bir usta getirtin bi baktın mantolama ve ısı yalıtım var ise hiç sıkıntı olmaz.

Kendi evinde oturmak herşeyden daha önemli kv de dediği gibi kira vermekten se evinde oturusun öder bir kaç sene sonra sorun yaşarsan satar yenisini alırsın.

şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah hiç sorun yaşamazsınız :123:

evin gayet güzel. Hangi kat olmasından önce evin senin olacak önce bunu düşün.
Bizde girişin alt katında oturuyoruz . Pencerelerim falan normal pencere boyutunda ilk başta bende ısınamadım tek sıkıntımız girince 1 kat aşağı inmekti.

Evinize bir usta getirtin bi baktın mantolama ve ısı yalıtım var ise hiç sıkıntı olmaz.

Kendi evinde oturmak herşeyden daha önemli kv de dediği gibi kira vermekten se evinde oturusun öder bir kaç sene sonra sorun yaşarsan satar yenisini alırsın.

şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah hiç sorun yaşamazsınız :123:

amin cnm...inşallah sorunsuz otururuz....montalama vs yapılmış o yönden benimde içim rahatladı:) teşekkür ederim...

Sewgiler....:)

hani hani resimlerrr :) meraktan çatlıcam kız döşemedinmi daha evini hemen koyuyosun resimleri buraya :21::21:

hani hani resimlerrr :) meraktan çatlıcam kız döşemedinmi daha evini hemen koyuyosun resimleri buraya :21::21:

ahhahah:) ilahi cnm yaa...bu ay sonu geçiyoruz artık ewe...koyacam fotoları merak etme aklımda:KK66:)) bikaç küçük iş kaldı...bir de doğal gaz gelmedi hala:/// bekliyoruz öle...:// inşsllsh geçer geçmez fotoğrafları burda bil :KK70:DDD :KK66:

napim kızz valla kk'nin konusu oldu bu senin ev :KK1: şaka maka senin adına çok seviniyorm canm benm ne güzel kendi evinin sahibi oluyosn huzurla mutlulukla hiç bir sorun yaşamadan oturun inşallah bekliyoruz :KK66:

napim kızz valla kk'nin konusu oldu bu senin ev :KK1: şaka maka senin adına çok seviniyorm canm benm ne güzel kendi evinin sahibi oluyosn huzurla mutlulukla hiç bir sorun yaşamadan oturun inşallah bekliyoruz :KK66:

darısı ve daha iyisi senin başına tatlım :)) Rabbim sana da nasip etsin :) aminnnnnn inşallah bi sorun yaşamayız:) öpüyorum seni:) :*

Merhabalar:))
Konuyu çok uzatmak istemiyorum ,evini almışsın sağlıkla güzel günlerde otur,çok şirin bahçesi var ben fotoğraflardan öyle gördüm.Burda sayfaları okurken bir mimar meslektaşımın yorumu dikkatimi çekti,ben de o yoruma istinaden yazmak istedim,ayrıca olumsuz yorumlardan etkilenmene de üzüldüm:KK43:
Tatlım bir mimar olarak şunu söyleyebilirim sorunsuz,ev yoktur,acı ama gerçek:)Her evin bir sorunu çıkıyor, bodrum katlarda zehirli gaz olur falan biraz abartı olmuş,zaten evin gün ışığıyla aydınlatma ve havalandırma sorunu yok gözüküyor,bahçesi var evini yeterince havalandıracaksın,bu problem teşkil etmez diye düşünüyorum kaldıki pvc kapı pencereler bile içerde zehirli gaz birikmesine sebep olabiliyor,yani aynı miktar tehlike hemen hemen bütün konutlarda mevcut.
Ara kat bir apartman dairesi alsan üst katındakinin tesisatı patlar senin banyo wc en iyi ihtimalle kullanılmaz hale gelir,laftan anlamaz insanlarsa papaz olursun ,canından bezersin,gürültü patırtı hiç eksik olmaz,alt komşun evinde küçük ve yaramaz bir çocuğun varsa sürekli kapında biter,en üst katı alsan bir süre sonra çatıdaki güneş enerjisi depoları patlar çatlar sular evine akar,çatıyı kullanmaya bakınca çatı apartmanın ortak malı olur ama çatı onarımı ve bakımına gelince senin evin üstü sen yap olur:))yani şekerim sorunsuz ev yok:))

gamzeemrah
Tuback2o kullanıcısından alıntı
napim kızz valla kk'nin konusu oldu bu senin ev şaka maka senin adına çok seviniyorm canm benm ne güzel kendi evinin sahibi oluyosn huzurla mutlulukla hiç bir sorun yaşamadan oturun inşallah bekliyoruz :KK66:
darısı ve daha iyisi senin başına tatlım :)) Rabbim sana da nasip etsin :) aminnnnnn inşallah bi sorun yaşamayız:) öpüyorum seni:) :*

amin aminn bütün isteyenlerin başına canm benmm :)) bende seni öpüyorum :KK19:

AyYy cok sirin bi ev ya aldinmi bilmiyorum AMA umarim almissindir Ben cok begendim cocugun varsa bahceden cikmaz hele o bahcede icilen cayin kahvenin zevki nasil olur

Ev çok güzel...Bayıldım ben de...
Güle güle ağız tadıyla oturun inşallah.
O bahçenin tadına da doyum olmaz.
Huzurla için çaylarınızı.:nazar:

fotoları umarım ekleyebilmişimdir...

ev gerçekten çok hoş..ama bahçe katında olmanın birçok eksileri olabilir.yağışlarda,soğukta sıkıntı olur,güvenlik açısından da aynı şekilde.
daha sonra pişman olabilirsiniz.biraz daha araştırın umarım gönlünüze göre bir ev bulursunuz..:KK1:

ev gerçekten çok hoş..ama bahçe katında olmanın birçok eksileri olabilir.yağışlarda,soğukta sıkıntı olur,güvenlik açısından da aynı şekilde.
daha sonra pişman olabilirsiniz.biraz daha araştırın umarım gönlünüze göre bir ev bulursunuz..:KK1:

aldık tatlım evi...:)) gönlüme göre oldu çok şükür:)

Ev çok güzel...Bayıldım ben de...
Güle güle ağız tadıyla oturun inşallah.
O bahçenin tadına da doyum olmaz.
Huzurla için çaylarınızı.:nazar:

ahh canım inşallah:))) yazı iple çekiyorum...bahçemi bir an önce yapmak istiyorum:)) darısı ve daha iyileri sizlerin olsun canım :)

Merhabalar:))
Konuyu çok uzatmak istemiyorum ,evini almışsın sağlıkla güzel günlerde otur,çok şirin bahçesi var ben fotoğraflardan öyle gördüm.Burda sayfaları okurken bir mimar meslektaşımın yorumu dikkatimi çekti,ben de o yoruma istinaden yazmak istedim,ayrıca olumsuz yorumlardan etkilenmene de üzüldüm:KK43:
Tatlım bir mimar olarak şunu söyleyebilirim sorunsuz,ev yoktur,acı ama gerçek:)Her evin bir sorunu çıkıyor, bodrum katlarda zehirli gaz olur falan biraz abartı olmuş,zaten evin gün ışığıyla aydınlatma ve havalandırma sorunu yok gözüküyor,bahçesi var evini yeterince havalandıracaksın,bu problem teşkil etmez diye düşünüyorum kaldıki pvc kapı pencereler bile içerde zehirli gaz birikmesine sebep olabiliyor,yani aynı miktar tehlike hemen hemen bütün konutlarda mevcut.
Ara kat bir apartman dairesi alsan üst katındakinin tesisatı patlar senin banyo wc en iyi ihtimalle kullanılmaz hale gelir,laftan anlamaz insanlarsa papaz olursun ,canından bezersin,gürültü patırtı hiç eksik olmaz,alt komşun evinde küçük ve yaramaz bir çocuğun varsa sürekli kapında biter,en üst katı alsan bir süre sonra çatıdaki güneş enerjisi depoları patlar çatlar sular evine akar,çatıyı kullanmaya bakınca çatı apartmanın ortak malı olur ama çatı onarımı ve bakımına gelince senin evin üstü sen yap olur:))yani şekerim sorunsuz ev yok:

sizden bunları duymak içimi rahatlattı...yani ben 3. katta da olsam 1. katta da olsam yaşanacaksa sorun yaşarım zaten.... ewimi çok sewdim ben..ne biliyim basık değil,kullanışsız değil , geniş, olumsuzluklara karşı her türlü tedbirin alınmış olması içimi yeterince rahatlattı zaten... belkide artık ev benim olduya içim ısındıya olumsuz bişi görmek istemiyorum :KK70:DD bilemiyorum; umarım zehirlenmeyiz....:KK70:DD hoş ben hiç duymadı m ama bodrum bahçe katlarda oturan birinin zehirlendiğini:KK70:D neyse...dediğiniz gibi sorun her evde....:KK66:

sewgiler:))

AyYy cok sirin bi ev ya aldinmi bilmiyorum AMA umarim almissindir Ben cok begendim cocugun varsa bahceden cikmaz hele o bahcede icilen cayin kahvenin zevki nasil olur

aldık cnm hayırlısıyla:)) çocuğum yok...düğünümüz yaza nasipse...biz bu ewde nişanlımla yaşayacağız...öğrenciyiz daha :KK70:D bahçeye bende çok hevesleniyorum sorma:)) beğenmene sevindim cnm:)
sewgiler...:KK66:

gamzecim taşındınmı evin fotolarını çok merak ediyorum .

bu ay sonu inşallah doğalgazın gelmesini bekliyoruz....ama çok bişi beklemeyin ne olur sadece bir osdasını kullanacağız:))) hem ısınma açısından ewin küçük odasını günlük olarak sade döşeyeceğiz...salonumu yatak odamı ewlendikten sonra....şimdilik kullanım alanlarım oturma odam mutfağım banyom:))))) eeee öğrenciliğin gözü kör olsun :)))))))) ama odamı çekerim mutfağımı falan paylaşırım sizlerle...tamamı yazdan sonra nasipse:))))

bu ay sonu inşallah doğalgazın gelmesini bekliyoruz....ama çok bişi beklemeyin ne olur sadece bir osdasını kullanacağız:))) hem ısınma açısından ewin küçük odasını günlük olarak sade döşeyeceğiz...salonumu yatak odamı ewlendikten sonra....şimdilik kullanım alanlarım oturma odam mutfağım banyom:))))) eeee öğrenciliğin gözü kör olsun :)))))))) ama odamı çekerim mutfağımı falan paylaşırım sizlerle...tamamı yazdan sonra nasipse:))))
gamzecim şu devirde bile hala "iki gönül bir olunca samanlık seyran olur"diye düşünenlerdenim ben.çevreden gelecek olumsuz yorumlara kulağını tıka ve önüne bak hayırlı olsun eviniz güle güle oturun sevdiceğinle inşallah :KK16:

gamzecim şu devirde bile hala "iki gönül bir olunca samanlık seyran olur"diye düşünenlerdenim ben.çevreden gelecek olumsuz yorumlara kulağını tıka ve önüne bak hayırlı olsun eviniz güle güle oturun sevdiceğinle inşallah :KK16:

:) amin canım....bende aynen senin gibi düşünüyorum:)) olumlu olumsuz yazan herkese saygım sonsuz...herkes fikrini beyan etmekte hür .. bende artık üzülmüyorum olumsuz yorumlara...canları sağolsun :KK66:))
tekrar teşekkür ederim...
sewgiler:KK66:))

X