ev almaya karar verdik yanlız bahçe katı:(

canım yaşadığın şehirde ev fiyatları bu kadar çok mu yaa :111: bende istanbulda ankarada fln oturuyosun sanmıştım bahçe katına bu fiyatı duyunca. ben samsundayım burda o tarz bi bahçe katının fiyatı 60 - 70 bin civarı. inan daha fazla değil. yüksek girişler 90 bin fln. yinede pazarlık payı vardır bu rakamlarda bile.

ev çok güzel, özellikle mutfağına bayıldım. belli resimlerden iyi yapılmış bi ev, genişde.. ama dediğim gibi fiyatı çoook ama çoooook yüksek. yinede o şehrin ev fiyatlarını bilmiyorum tabi, siz iyice araştırmışsınızdır, eğer bahçe katının şehrinizdeki ortalama fiyatları buysa o zmn al derim, ev güzel dediğim gibi. hakkında hayırlısı olsun, dilerim herşey gönlünce olur.

günaydın arkadaşım bizim eski oturdugumuz yer 1.kattı ama yüksekti alt katımızda oturan yoktu ama evimizde rutubetlenme olmadı su sel hiçbirşey basmadı evin resimleri çok güzel fiyat konusunda bir fikrim yok semtlere göre degişebilir örnegin benim yşadıgım şehirde ilçelere göre degişiyor mesela 40 binliraya ev var 60 binlirada ev var biz 1,5 sene önce ev aldık 15.kat son kat yani 110 milyara aldık tapusu vs işleri ile 115 milyarı buldu evimiz 165 metrekare bizim oturdugumuz sitede ev fiyatları sabit şuan hatta zam bile gelmiş son katına aynı fiyata satıyorlar 135 milyar birinci katıda aynı fiyat 135 milyar yapmışlar başka semtlerde 165 metrekare evi 90 binlaraya satan var sıfır evler dedigim gibi fiyatlar semtlere göre degişiyor

Dostlarrr evimizi aldık :))))) 110 bin.. Anahtar elimde:)) herkese çok çok teşekkür ederimmm saolun varolun....aslında daha önce yazacaktım fakat kayınvalidem babam falan burdalardı birtürlü fırsatım olmadı:))bugün kombi takılıyor bu ay içinde de geçiyoruz artık yeni evimize...darısı tüm isteyenlerin başına....amin. :)

merhaba
bu evin metrekaresi 150..burada mertekare fiyatları en az 1000 liradan başlıyor..ve dediğin dibi semt ten semte değişiyor ...bizim semt awm ye üniwersiteye şehrin merkezine çok yakın bu sebeble olsa gerek fiyat bu..çok ev dolaştık çok ev baktık hem internetten hem emlakçıdan bulamadık...olmadı beğenemedik...umarım hayırlı olan budur...iyi bir seçim yapmışızdır:)))
sewgiler:))

içi çok güzel dışı sıkıntı nekadar ? üst kattakiler çokmu fark istiyor? yer neresii?

ew cok gusel bence hıc kımseye kulak asmayın alın ınsanın kendı evı olması cokgusel bırsey ben henuz sahıp olamadım ıcım gıdıo mutlaka evlenmeden kendı evınızeyerlesın...

çoookk sevindim ,kaçırsaydın burayı üzülürdüm ,hayırlı uğurlu olsun canım benim ,allah ağız tadı mutluluk versin ,eşyaların yerleşince çek bakalım maşşallah diyelim ..

yukarı katlarda mapushane gibi...eve giriyoruz çıkamıyoruz dışarı...ama senin evinin içerinin işçiliği çok güzel....ilerde çoçukların olunca oooh bahçede oynuyarak büyüyecekler....çoçuklu misafir gelince en azından bahçede oynarlar...aldığına iyi etmişsin...güle güle otur...fazlada olumsuz yorumlara kulak asma...bunu bulamayanlarda var...en azından ev sahibi oluyorsunuz..

teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN :))

çoookk sevindim ,kaçırsaydın burayı üzülürdüm ,hayırlı uğurlu olsun canım benim ,allah ağız tadı mutluluk versin ,eşyaların yerleşince çek bakalım maşşallah diyelim ..

canım cokk saol...:) eşyalara bakıyoruz bakalım...beyaz eşya arıyoruz yana döne :)inşallah ilerde ewimi bahçemi çeker koyarım buraya:) tekrar tekrar teşekkür ederim :)

Çok güzel bir ev çok beğendİm bayIldım. Müteahhiti tebrik ediyorum :) hayırlı uğurlu olsun canım maşallah süper bi evin var artık :) ÇOK GÜZEL BİR DUYGU EV SAHİBİ OLMAK ALLAH HERKESE NASİB ETSİN İNŞ. :)

Son düzenleme:

hayırlı olsun arkadaşım

ben normalde hep en ust katlarda oturmus yasamıs bırıyım suanda yuksek gırıs katta yenı bınada kırad aoturyorum ancak ev almak ıstıyoruz bızım butcemızde bahce katından brıseye suanda el vermıyor yanı el verır ama 60 kusurmılyar faızı var ama abhce katı olursa kredıyı kısa surede az faızle kapatabılırız sınucta 60 mılyar gıbı bır fark doguyor bahce katıyla gırıs arasında ayretten genelde gırıslerın balkonları yok
bahce katların bahcelerı var
ama bır cok ınsan bana para verıp bodrum kat alacagıma 10 yıl kırada surunurum dıyor

Canım uzun süredir takip ediyorum yorum yazmamama ragmen cok istedim bu evi almanı ve almışşınn çokkkk mutlu ol Allah huzurla oturmayı nasip etsin inşallah çok çok sevindim valla orada bahçe katı yazmasaydın inan anlamazdım bahçe katı olduğunu çok güzel çok ferah bir ev özellikle mutfagına bayıldımm ilk yorumlardan beri hepsini okudum konu ile alakalı herkes birşeyler demiş kimi alma kimi kaçırma açıkçası iyi bir karar vermişsin tebrik ediyorum inşallah rutubet sorunu yaşamazsın tek temennim o canm benm :)
Evinin resimlerini merakla bekliyorumm
Sevgilerr..

walla herkesin kendi bileceği iş sonuçta...ben sürünmektense ilerde kiraya weririm en az 700 lira gelirim olur daha mantıklı olur...

sewgiler....

isteyen herkese nasip olsun inşallah...:) bende çok sewiyorum ewimi...ama hem özelden hem buradan moralimi bozan çok (( sonuçta benim bütçem bu..bunada şükür)

tatlım çokk teşekkür ederim çok saol:) mesajın beni çok sewindirdi emin ol...bu bina sıfır fakat iki kış görmüş...biz baktık heryerine hiç bir sorun yok...tüm sistemler yapılmış....bohçalama montalama zift vs.... inşallah sorun yaşamayız cnm:)Allah seninde gönlüne göre bir ew nasip etsin inşallah:)) seninde güzel haberleriniokuyalım buradan:)

sewgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…