ev almaya karar verdik yanlız bahçe katı:(

bu ev sizin içinize sinmiş zaten, satılma korkusu yaşadığınıza göre:-))
canım önceki ev gerçekten çok dardı, hep 2 kişi kalmayacaksınız, çok zorlanırdınız :KK50:
olsun, daha küçük olsun bahçe, farketmez, orayı da çiçek gibi yaparız;-)
rica ederim, yeter ki gönlünüze göre olsun, ondan sonra tarzını belirler, ona göre eşya seçimi yaparız;-)
yeniden hayırlı olsun..
senin ve ailenin bayramı kutlu olsun bu arada..
sevgiler

ayyy canım Allah razı olsun:)) eşya içinde yardım edeceğini biliyordum :)) canım çok iyisin içimi nasıl ferahlattın anlatamam... canım benim canımmm seni Allah gönderdi bana yaaa :KK70:DDD :KK66:

kesınlıkle al ıcı bence guzel bodrum dıye de dusunme cunku artısı var bahcesı...

ayrıca alınanın kötüsü olmaz derler ve ılerde satarmıyım dıye duusnme her körün bir alıcısı olur derler :KK9::KK9::KK9::KK9:

canım seramik o..
yeni nesil seramiklerde böyle parlak taşlar da var..
siyahı da çok şık duruyor ama leke yapıyor çok..en güzeli beyaz

beyazı fayanslarda oldugu gıbı kıl mıl gösterır mıkı yoksa desenlılerı varmı acaba

valla ben çokkk begendim çok güzel bir ev kaçırmayın bence:KK34:

beyazı fayanslarda oldugu gıbı kıl mıl gösterır mıkı yoksa desenlılerı varmı acaba

hahahahahaha,sen de bendensin, evet çok saç, kıl gösteriyor..benim eski evimin yerleri beyazdı, nefret ettim beyaz zeminden:-))
hımmm bak desenlileri var mı bilmiyorum, hiç dikkatimi çekmedi..
seramikçileri bir araştır derim..

ayyy canım Allah razı olsun:)) eşya içinde yardım edeceğini biliyordum :)) canım çok iyisin içimi nasıl ferahlattın anlatamam... canım benim canımmm seni Allah gönderdi bana yaaa :KK70:DDD :KK66:

rica ederim..
bu forum bunun için, birbirimizin fikrini almak, birbirimize yardımcı olmak için..:KK34:
bir de ben seviyorum dekorasyonla haşır neşir olmayı, bence çok keyifli..

bence ev gayet güzel ferah. bahçe katının ne gibi dezavantajları var tam bilmiyorum. ama annemler ben doğmadan önce bahçe katında otururken sadece bir odanın duvarının rutubetlendiğini biliyorum. ama artık günümüzde her şeyin çözümü var gidersin malzemesini alırsın olur biter. bahçe dekorasyonunuzu da çok zevkli buldum. size ait olması süper. salıncaklardan ya da armut koltuklardan atsanız dicem ama çok mu abartmış olurum :KK70: o şekilde yeşillik falan düşününce bahçe daha cazip geldi bana bir anda.

ayrıca ev sıfır diyorsunuz alışveriş merkezine yakın olması evin konumunu hiç bir zaman düşürmez. bunlar da ev satılırken göz önünde bulundurulur. bence kolay olur satımı.

bir örnek vereyim saçma belki ama ben de lap top alıcaktım param kısıtlıydı istediğim marka stoklarda kalmamıştı bir alt modelini de almak istemiyordum. ama arkadaşım böyle yaparsam hiç bir şeye sahip olamayacağımı 1-2 sene sonra zaten sıkılıp modelini değiştirirsin dedi. ben de aldım sıkıla sıkıla. ama şimdi çok memnunum. çok sağlam çıktı lap tobum =)

canım öğrenci evine de baktım çok güzel yaa kutu gibi tertemiz...

ben şunu anlayamadım 6. ayda öğrenci evi açıyorsun ve ev alıyorsunuz yaza evleniceksiniz. kaçıncı sınıfsın ki sen şu anda??

evli mi okuyacaksın yoksa eve mi yeni çıktın nişanlınla?

bence ev gayet güzel ferah. bahçe katının ne gibi dezavantajları var tam bilmiyorum. ama annemler ben doğmadan önce bahçe katında otururken sadece bir odanın duvarının rutubetlendiğini biliyorum. ama artık günümüzde her şeyin çözümü var gidersin malzemesini alırsın olur biter. bahçe dekorasyonunuzu da çok zevkli buldum. size ait olması süper. salıncaklardan ya da armut koltuklardan atsanız dicem ama çok mu abartmış olurum :KK70: o şekilde yeşillik falan düşününce bahçe daha cazip geldi bana bir anda.

ayrıca ev sıfır diyorsunuz alışveriş merkezine yakın olması evin konumunu hiç bir zaman düşürmez. bunlar da ev satılırken göz önünde bulundurulur. bence kolay olur satımı.

bir örnek vereyim saçma belki ama ben de lap top alıcaktım param kısıtlıydı istediğim marka stoklarda kalmamıştı bir alt modelini de almak istemiyordum. ama arkadaşım böyle yaparsam hiç bir şeye sahip olamayacağımı 1-2 sene sonra zaten sıkılıp modelini değiştirirsin dedi. ben de aldım sıkıla sıkıla. ama şimdi çok memnunum. çok sağlam çıktı lap tobum =)

tatlımm benimde en korktuğum rutubet:KK43: vb..her tepki alıyoruz..yarın birgün biz size dedik lafını da duymak istemiyorum...huzurla oturmak istiyorum inşaat firması ew sahibi biz arkasındayız yaptığımız işin dedi...her türlü tedbir alındı dedi... ne kadar doğru bilemem...ben bahçe için ne hayaller kurdum bir bilse...inşallah içine girmek(hayırlısıyla) nasip olurda yaza fotolarını koyarım buraya :KK70:DD

canım öğrenci evine de baktım çok güzel yaa kutu gibi tertemiz...

ben şunu anlayamadım 6. ayda öğrenci evi açıyorsun ve ev alıyorsunuz yaza evleniceksiniz. kaçıncı sınıfsın ki sen şu anda??

evli mi okuyacaksın yoksa eve mi yeni çıktın nişanlınla?

tatlım biz 3 yıldır birlikte yaşıyoruz nişanlımla bu ewe geçeli bir yıl falan oluyor...benim son yılım nişanlımın bitti fakat alttan 2 dersi war :KK70:DDD ewlenince burada yaşamaya karar werdik daha benim formasyonum war :KK66:nişanlım burdan iş buldu... hep burda kalmayacağız fakat 3 - 5 sene burdayız daha.... öğrenci ewimi de çok sewiyorum...şimdi daha güzel oldu bi görsen :)))

tatlım biz 3 yıldır birlikte yaşıyoruz nişanlımla bu ewe geçeli bir yıl falan oluyor...benim son yılım nişanlımın bitti fakat alttan 2 dersi war :KK70:DDD ewlenince burada yaşamaya karar werdik daha benim formasyonum war :KK66:nişanlım burdan iş buldu... hep burda kalmayacağız fakat 3 - 5 sene burdayız daha.... öğrenci ewimi de çok sewiyorum...şimdi daha güzel oldu bi görsen :)))

Allah bi yastıkta kocatsın canım. e nişanlının okul bitti askere gitmeyecek mi kaç yaşındasınız ay merak ettim :KK70:

merhaba, öncelikle hangi ev olursa olsun, umarım içinde mutlu huzurlu yaşarsınız.

hayatının çoğunu 4 patili dostlarının rahatı için bahçe katlarında yaşamış/yaşayan biri olarak ben de fikrimi söylemek istedim. evin görüntüsü çok güzel, keyifli bir havası var, ona diyecek bir şey yok.

hemen herkes rutubetten söz etmiş, benim evim yaklaşık 5-6 senelik bir bina, mantolama var ve şu ana kadar hiç rutubet olmadı, hatta boya bile yapmadım aldığımızdan beri. yalnız evim 2 taraftan güneş görüyor, bunun etkisi de olabilir. bir de stüdyo dairem var, onda mantolama yoktu ve inanılmaz rutubet vardı, 2 sene önce mantolama yaptık, içinde yaşayan olmadığı için kışın ısıtması da yok, ona rağmen 2 senedir herhangi bir rutubet sorunu yaşanmadı, o da pırıl pırıl şu anda.

mantolama varsa bu dairede bence rutubetten önce düşünülmesi gereken konu evin su alıp almayacağıdır. yol seviyesinden aşağıda gibi görünüyor resimlerde, aşırı yağışta bahçe su dolup taşma yapabilir. buna karşı bir önlem alınmış mı?

bunun dışında çok cici temiz ferah görünüyor, alırsanız da güle güle oturun şimdiden.

Allah bi yastıkta kocatsın canım. e nişanlının okul bitti askere gitmeyecek mi kaç yaşındasınız ay merak ettim :KK70:[/Q

yok nişanlımın 2 dersi war askerlikten mi dir bilmiyorum sallayıp duruyor...inşallah wakti geldiğinde 5 aylık yapar yaa çok ayrı kalmayalım :)) hayırlısı tabii...ben 24 nişanlım 25 yaşında:KK66: çokta küçük değiliz:KK70:DD amin tatlım çok teşekkür ederim :))

merhaba, öncelikle hangi ev olursa olsun, umarım içinde mutlu huzurlu yaşarsınız.

hayatının çoğunu 4 patili dostlarının rahatı için bahçe katlarında yaşamış/yaşayan biri olarak ben de fikrimi söylemek istedim. evin görüntüsü çok güzel, keyifli bir havası var, ona diyecek bir şey yok.

hemen herkes rutubetten söz etmiş, benim evim yaklaşık 5-6 senelik bir bina, mantolama var ve şu ana kadar hiç rutubet olmadı, hatta boya bile yapmadım aldığımızdan beri. yalnız evim 2 taraftan güneş görüyor, bunun etkisi de olabilir. bir de stüdyo dairem var, onda mantolama yoktu ve inanılmaz rutubet vardı, 2 sene önce mantolama yaptık, içinde yaşayan olmadığı için kışın ısıtması da yok, ona rağmen 2 senedir herhangi bir rutubet sorunu yaşanmadı, o da pırıl pırıl şu anda.

mantolama varsa bu dairede bence rutubetten önce düşünülmesi gereken konu evin su alıp almayacağıdır. yol seviyesinden aşağıda gibi görünüyor resimlerde, aşırı yağışta bahçe su dolup taşma yapabilir. buna karşı bir önlem alınmış mı?

bunun dışında çok cici temiz ferah görünüyor, alırsanız da güle güle oturun şimdiden.

haklısın bu konuyuda konuşmak gerek bilmiyorum su için bir önlem alındımı:/ bayramdan sonra tekrar ew sahibiyle masaya oturacağız aklımızdaki tüm soruları yeniden soracağız... hayırlısı olsun...artık çok yoruldum düşünmekten :KK43:((

ev çok güzel görünüyor bence alınabilir 3-5 yıl kira vermez bu arada para biriktirir burayı satar üstüne ekler daha üst katlarda başka bir ev alırsınız alt katın da kendine göre güzellikleri var ama böcek,kedi gibi hayvanlara karşı tedbirinizi almalısınız ev sahibiyle sıkı pazarlık yapın burda arkadaşların yazdığı dezavantajları sıralayıp fiyattan düşürtmeye çalışın ya da üst katlardan başka ev arayın içinize sinmeden de almayın derim

canım ev sanırım 130.000 tl üstelik mutfağıyla oturma odası bir ben ilk başta istanbul falan zannettim denizlide giriş kat için çok fazla değilmi bana fazla geldi bence mutfak dolapları çok güzel sadece ona aldanıp acele etme bi düşün en azından yüksek giriş olsun az para değil sonuçta bütün binanın pisliğini çekiceksin buda var allah hayırlısını nasip etsin inşallah:KK16:

X