Eurovision 2009 Sonuçları

Ahanda bu yarisma....
Hatirladinmi kuzu teyze...

40qy.jpg

ben şimdiye kadar hep hadiseyi savundum
taa ki çamur atmaya başlayıncaya kadar
final gecesinde ses düzeninde sorun falan yoktu basbayağı hadisenin canlı performansı zayıftı işte

aynen
dördüncü olmakta bi başarıdır dedik durduk ama
iyi olanıda birazcık takdir etmek lazım profesyonelce davranamıyor malesef
bizde sevimli bir kız çocuğu gönderelim o zaman ne demek
adamda ses yoktu şarkı yoktu millet kara kaşına gözüne kara gözüne mi puan verdi
hadise hem yetersiz hemde kıskanç
belki daha farklı bir açıklama yapsaydı bi nebze olsun hak verirdim kendine
kaçtır dinliyorum şarkının sonunda hepten bırakıyo
danstan yırtarım sahne showuyla kapatırım diye mi düşündü acaba
bide ben en sonunda sesi mi yetmedi acaba diye düşünüyorum
o kadar dansa biz olsak bizimde sesimiz çıkmaz ama onun işi bu
biliyo sesi dayanmayacak dansa bu kadar ağırlık vermeseydi o zaman

aynen
adamda ses yoktu şarkı yoktu millet kara kaşına gözüne kara gözüne mi puan verdi

Kanımca sana katılıyorum.benneyaptımki

aynen

çok çok haklısın canım
seksiliğiyle kurtaracağını düşündü ama olmadı..olmayıncada başladı çamur atmaya
4.lüğü bile haketmedik ya neyse o da ayrı bi konu :nazar:

hadisenin resmen nefes alışını verişini duydum..şarkının nakarat kısımlarını ise hiç duyamadım..sesi boğulduda boğuldu....

valla kızlar anlamadığım nokta şu bi tarafımız tam olunca bi tarafımızın eksik olması mı şart?
mesela sibel tüzün şarkısı iğrençti kareografi şarkıya göre olunca o da kurtarmadı. ama allah var sibelin sesi çok iyi..
ya da hadise kareografi dans herşey okey ama sesi kötü onunda.
ya da kenan doğulu ingilizce şarkıyı beceremedi.
Bakın sertapa açmadı orasını burasını kareografi ona eşlik eden kızlar sertapın muhteşem sesi şarkının sözü bestesi (demir demirkana tebrikler) hepsi mükemmeldi.
hepsini bi becerebilen sanatçı bulsun artık şu trt.!
o zaman hiç oy almadığımız ülkeler 3-4 puan da olsa vereceklerdir:)

valla kızlar anlamadığım nokta şu bi tarafımız tam olunca bi tarafımızın eksik olması mı şart?
mesela sibel tüzün şarkısı iğrençti kareografi şarkıya göre olunca o da kurtarmadı. ama allah var sibelin sesi çok iyi..
Bakın sertapa açmadı orasını burasını kareografi ona eşlik eden kızlar sertapın muhteşem sesi şarkının sözü bestesi (demir demirkana tebrikler) hepsi mükemmeldi.

kesinlikle!!
herşeyimiz 4 -4 lük olduktan sonra başarının gelmemesine imkan yok şakkıdı

Bizim televizyonda ses güzeldi Hadisenin bangır bangır çıkıyordu yeminle:)ılk elemede haklısınız ama ses komple düşmüştü sadece Hadisede değil müziktede bana göre bu iş Hadisenin işi değil..Finalde ise ses oldukça yüksekti hatta arkadaki erkek sesi çıkıyor denildi vs diye hepsinin sesi geri çekilmişti ..

Normal efe gibi dansı yerine normal dans getirildi ama ne yaptı ne ettim Türkiyeye yaranamadı Hadise..Yazıktır yapmayın Allah aşkına üzülüyorum artık okudukça sesi güzel bir insana niçin onca laf yada tüm detayla izledim yarışmayı ne erotik gösteriler yaoıldı azerbeycanlı kız dünya güzeli ilan edildi Hadise yerden yere çarpıldı niçin bizi temsil edip 4, oldu diyemi..

Hadise + kıskançlık onların şarkısını 1 kez dinlediniz dinlediniz ama Hadisenin şarkısı hit oldu!!! Şimdi onlarmı kıskanacak Hadiseyi yoksa Hadisemi onları??

Dansla yada bacakla önplana çıkılıyorsa orda şahane bir erotik şov yapıldı birincilik ozaman onun hakkıydı..Norveç yakışıklılığıyla oy topladıysa ki sanmıyorum oy verenler komşuları sırayla dönüyorlar işte geride kalanlar sadece iyi olanları taşlıyorlar.

Yapmayın Lütfen sanırım geride sadece Hadiseye tşk eden bir ben kalıcam..Yada şunu düşünelim ne zmaandır bu yarışma seğredilmiyordu düne kadar herkez Hadise diye yıkıyordu ortalığı tek hatası 1 olamamak olmuş bence Hadisenin buda onun suçu değil tamamen genel yargı siyasi oyundur..

Ben Canı gönülden bize 28 finalde yarı finalde elediklerini saymıyorum bile 4, hediye ettiği için tşk ediyorum..Kızmayın bana olurmu başarı taktir edilmeli yüreklendirmeli..

Hatalarla dalga geçilir bir insan aşağılanırsa hata hepimize mahsus döner dolaşır bizide bulur

kesinlikle!!
herşeyimiz 4 -4 lük olduktan sonra başarının gelmemesine imkan yok şakkıdı

siyaset faktörünü atlamayalım lütfen yasakkelime
olmaz yine olmaz sertapın birinci olduğu seneki rakipleri o kadar sağlam değildi bu birincisi
ikincisi ilk defa ingilizce söyledik milliyetçiliğimizi kuliste bıraktık
bu bize karşı bi sempati sağladı
şarkının hakkını yememek lazım şarkıda güzeldi ama
sertap şimdi olsaydı şu yarışmada hadisenin rakipleri ile yarışsaydı
sonuç yine aynı olurdu ne yazık ki benneyaptımki

çok çok haklısın canım
seksiliğiyle kurtaracağını düşündü ama olmadı..olmayıncada başladı çamur atmaya
4.lüğü bile haketmedik ya neyse o da ayrı bi konu :nazar:

aynen katılıyorum Hadise 4.cülüğe şükredeceğine bi de konuşuyomuş

hiç kusura bakmasın ilk üçe girenler hakettiler derecelerini.

kendisi de çok emek vermiş olabilir ama Norveç sonuna kadar haketti birinciliği

(bu arada evet Norveçli çocuk çok yakışıklı ve tatlı) :1rolleyes::asigim:

nazlı ablacım ben hadiseyi çok seviyorum...ama canlı performansının bu kdr kötü olduğunu bilmiyodum..yıllar önce stir me up la çıktığınğa bı kız eurovisiona katılsın demiştim içimden nitekim 3-4 sene sonra cıktı...ingilizce talafuzu şovu kendisi harika ama o ses neydi öyle...

Bizim televizyonda ses güzeldi Hadisenin bangır bangır çıkıyordu yeminle:)İlk elemede haklısınız ama ses komple düşmüştü sadece Hadisede değil müziktede bana göre bu iş Hadisenin işi değil..Finalde ise ses oldukça yüksekti hatta arkadaki erkek sesi çıkıyor denildi vs diye hepsinin sesi geri çekilmişti ..

Normal efe gibi dansı yerine normal dans getirildi ama ne yaptı ne ettim Türkiyeye yaranamadı Hadise..Yazıktır yapmayın Allah aşkına üzülüyorum artık okudukça sesi güzel bir insana niçin onca laf yada tüm detayla izledim yarışmayı ne erotik gösteriler yaoıldı azerbeycanlı kız dünya güzeli ilan edildi Hadise yerden yere çarpıldı niçin bizi temsil edip 4, oldu diyemi..

Hadise + kıskançlık onların şarkısını 1 kez dinlediniz dinlediniz ama Hadisenin şarkısı hit oldu!!! Şimdi onlarmı kıskanacak Hadiseyi yoksa Hadisemi onları??

Dansla yada bacakla önplana çıkılıyorsa orda şahane bir erotik şov yapıldı birincilik ozaman onun hakkıydı..Norveç yakışıklılığıyla oy topladıysa ki sanmıyorum oy verenler komşuları sırayla dönüyorlar işte geride kalanlar sadece iyi olanları taşlıyorlar.

Yapmayın Lütfen sanırım geride sadece Hadiseye tşk eden bir ben kalıcam..Yada şunu düşünelim ne zmaandır bu yarışma seğredilmiyordu düne kadar herkez Hadise diye yıkıyordu ortalığı tek hatası 1 olamamak olmuş bence Hadisenin buda onun suçu değil tamamen genel yargı siyasi oyundur..

Ben Canı gönülden bize 28 finalde yarı finalde elediklerini saymıyorum bile 4, hediye ettiği için tşk ediyorum..Kızmayın bana olurmu başarı taktir edilmeli yüreklendirmeli..

Hatalarla dalga geçilir bir insan aşağılanırsa hata hepimize mahsus döner dolaşır bizide bulur

ya şekerim biz en baştan beri hadisenin yanında durduk hep savunduk
hatta 1. olacağımızı iddia ettim ben herşeye rağmen
ama doğruya doğru sesi ve koreografisi diğer sanatçılara göre çok çok zayıftı
4. lük tabiki başarı ama bu başarının sebebi de Türk gurbetçilerimizin fazla olması
hep siyasi oyunlardan bahsediyoruz ama bizde bunun içindeyiz unutmayalım
bizde gurbetçilerimizden oy aldık azerbaycandan aldık almanya isviçreden aldık
ve en önemlisi belçikadan aldık(hadise belçika doğumlu)
biz çok mu mağduruz bi daha düşünelim bence benneyaptımki

Bizim televizyonda ses güzeldi Hadisenin bangır bangır çıkıyordu yeminle:)İlk elemede haklısınız ama ses komple düşmüştü sadece Hadisede değil müziktede bana göre bu iş Hadisenin işi değil..Finalde ise ses oldukça yüksekti hatta arkadaki erkek sesi çıkıyor denildi vs diye hepsinin sesi geri çekilmişti ..

başarı takdir edilmeli diyorsunuz hadisede takdir etsin o zaman
hiç profesyonel değil kendisi bi sanatçıya yakışmadı sevimliliği prim yaptı bizde o zaman
sevimli bir kız çocuğu gönderelim demek
evet dördüncülükte bir başarıdır ama hazmedebilene
hadise hazmedemedi ne yazık ki....

nazlı ablacım ben hadiseyi çok seviyorum...ama canlı performansının bu kdr kötü olduğunu bilmiyodum..yıllar önce stir me up la çıktığınğa bı kız eurovisiona katılsın demiştim içimden nitekim 3-4 sene sonra cıktı...ingilizce talafuzu şovu kendisi harika ama o ses neydi öyle...

Canlı performanısını birebir seğrettiğim için bukadar emin konuşuyorum birtanem belkide çok minik bir detay var Hadisenin sesi az çıktı diyelim peki ya müzik?? Ona ne oldu o anda hoş hasta olduğunuda aşikardı ama sesi melodi gibi bu kızın ..Hani kaset çıakrtırken hile filan yapıp sesini düzeltimiyorlar neyse o inan bana..
Ben birinci olsun vs demiyorum yanlış anlamayın sakın %100 ilk 5 te dedim ama Norveç yerine hakkeden müthiş sesler vardı bu yarışmada yine komşuluk ilişkileri kazandı her horoz kendi çiftliğinde öter misali.. Diyorum size harcatmayalım işte böyle sanatçılarımızı sonuçta kendini ğitmiş tatlı bir kız var karşımızda..HADİSE zaten bu yarışmadan önce hadiseydi yine öyle kalacak hatta bu sefer dünyayada yayılacak

ılk açtığım konuda tercih yapıp sıralı bilen çıkmadı. Şimdi 3 tercih yapıp ilk 5'te olan ülkerden 3 tanesi tutturanlar lütfen iletişim linkinden

Adınız Soyadınız :
Telefon Numranız :
Kargo Adresiniz :

Bildirsin lütfen. Kargo ücreti 3.00 TL'dir.

Şu ana kadar 3 kişi bildirdi daha fazla var sanırım.

ya şekerim biz en baştan beri hadisenin yanında durduk hep savunduk
hatta 1. olacağımızı iddia ettim ben herşeye rağmen
ama doğruya doğru sesi ve koreografisi diğer sanatçılara göre çok çok zayıftı
4. lük tabiki başarı ama bu başarının sebebi de Türk gurbetçilerimizin fazla olması
hep siyasi oyunlardan bahsediyoruz ama bizde bunun içindeyiz unutmayalım
bizde gurbetçilerimizden oy aldık azerbaycandan aldık almanya isviçreden aldık
ve en önemlisi belçikadan aldık(hadise belçika doğumlu)
biz çok mu mağduruz bi daha düşünelim bence benneyaptımki

Canım benim Türk gurbetçilerimiz her zaman vardı bu yarışmanın en başından beri en kötü halimizde bile büyük Ülkelerden Almanya Birleşik Krallık vs bizlere hep oy gelirdi bu sefer minik bir fark var göz dolduran genel olarak bakıldığında birçok Ülkenin 1 puanda olsa Hadiseye oy vermesi sanırım buda azda olsa başarısını kanıtlıyor hiç kolay değil onca Ülkeden öyle bir puan almak değilmi..

Mekadonyayıda ozaman Elveda rumeliye borçluyuz değilmi canım..Başrısı minikte olsa büyükte olsa göz ardı edilemez..yerimseniben a.s.

norveçin şarkısı cidden peri masalı gibiydi bence sonuna kadar 1.liği haketti...zaten çoğu ülkeden 12 puan alması tesadüf yada siyasi bir oyun olmasa gerek

X